Esileht Kodunurk Finish powerballi ja pika pesutsükliga jääb nõudele pulbripuru

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Finish powerballi ja pika pesutsükliga jääb nõudele pulbripuru

Postitas:

Lõpuks on mul nõudepesumasin, jee! Kahe masinaga kaasasolnud Finish tabletiga seda muret ei näinud, aga uue tabletipakiga tundusid probleemid hakkavat. Kas ka teistel sama kogemus? Või asi selles, et ei lisanud nüüd loputusvahendit, kuna tablet on ju \”all in one\”? Mida kasutate oma nõudepesumasinates?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 08:13; 10.02 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nö all-in-one geeli kasutan, mitte mingil juhul tablette, erinevaid geele ja kunagi pole sellist probleemi, lahustub paremini ja loputub ilusti maha. Tablett ei pruugi loputuses täielikult maha tulla ja lisaks kraabib nõusid korralikult.

Tablett, kui tahad paki lõpuni kasutada, pane masina põhja, mitte tabletisahtlisse, vahel aitab. Ja ega sul kitsas 45 cm masin pole? tablett on mõeldud 60cm masinale ja kitsa masinaga peaks kasutama pool tabletti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest. On 60 cm masin. Proovin panna tableti masina põhja, ehk on abiks. Kahju täis pakki ära ka visata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 08:13; 10.02 10:01;
To report this post you need to login first.

Veel üks võimalus, mida ma kasutan juba viis aastat: iga masinatäis saab vaid veerand tabletti – nõud absoluutselt puhtad, mingit pulbrit ei jää, vähem keemiat ja raha ka kokku hoitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kogenud metsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat]Veel üks võimalus, mida ma kasutan juba viis aastat: iga masinatäis saab vaid veerand tabletti – nõud absoluutselt puhtad, mingit pulbrit ei jää, vähem keemiat ja raha ka kokku hoitud.[/tsitaat]
veelgi lihtsam on kasutada pulbreid või geele. jääb ka tableti poolekssaagimise vaev ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie nüüd ostsime ka geeli ja olin ülirahul. ei mingeid puldrijääke ega poolsulanud tabletiplönne. ja nõud on puhtad. tabletiga alati ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul kitsas masin ja kasutan pulbrit, soola. mingeid probleeme pole. enamasti pesen veel 30 min tsükliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endale sai ostetud selline masin, millel sai regullides ise valida, kas kasutad tablette või siis pulbrit. Kuna masina ostuga sai kaasa hunniku tablette siis regullisin masina esmalt tablettidele, mõõtsin ka vee karedus ening ka soolamajanduse regullisin vastavalt. Loputusvahendi sain ka kaaasa ja selle valasin lihtsalt vastavasse mahutisse.
Tablettidega on oluliselt pikem pesutsükkel ja ei lahustunud need tabletid ikka päris ära.
Tabletid said otsa ning regullisin masina pulbreid tarbima. Asi laabus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis masinad teil on, et tabletid ei lahustu? pole veel sellist asja ette tulnud pikkade aastate jooksul. aga tablettidega olen seda kyll täheldanud, et loputusvahend tuleb ikkagi lisada, saab parema tulemuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Finish powerballi ja pika pesutsükliga jääb nõudele pulbripuru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.