Esileht Hobinurk Finnair plus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Finnair plus

Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi Finnair plusigs? Kuidas seal toimub boonuspunktide teenimine ja kuidas neid saab kasutafa? Konkreetselt. Kas nende eest saan osta teisi reise. Kodulehelt ei leia midagi konkreetset, jube ümmargune jutt ainult, et “saab paljude asjade jaoks kasutada”

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 23:12; 06.10 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodulehel on ju kõik kirjas. Vaata ka korduma kippuvaid küsimusi: https://www.finnair.com/ee/et/finnair-plus/finnair-support

Boonuspunkte saab teenida iga lennu pealt (kodulehelt broneerides paned oma liikmenumbri kirja või logid sisse, siis tulevad automaatselt; kui broneerid mujalt, siis saab tagantjärele punkte nõuda vist pardakaardi andmeid sisestades). Punkte saab teenida ka partneritega koostöös näiteks hotelle broneerides jne.

Punkte saab ka osta. Pereliikmetega saab teha ühe grupi, punkte saab teisele üle kanda (raha eest).

Punkte saab kasutada lendude ostmiseks või saab ka osaliselt raha ja punktide eest lende, upgrade’imiseks, pagasitasude eest maksmiseks, pardapoest ostmiseks, auto rentimiseks, restoranides, reisikindlustuse ostmiseks, ekskursioonideks, igasuguste soodustuste saamiseks erinevates kohtades jne. https://www.finnairshop.com/en/finnair-plus-awards-and-products

Selleks aga, et punktide eest midagi kasulikku saaks, peaks neid ka tohutult teenima. Mõtle Swedbanki punktiprogrammi peale, ega sealt midagi suurt nende punktide eest ei saa kui ikka tohutult palju raha ei kuluta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 07:12; 06.10 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et neist kasu oleks peab ikka üpriski palju reisima. Mingid asjad lähevad kord aastas nulli, mingid asjad läksid edasi kui kord 18 kuu? jooksul lennata.
Kui lendad kõige odavamas klassis siis sai vist ainult pooled punktid st ,et kogunevad veel aeglasemalt. Umbes 4-6 lendu soodsaima piletiga ja olen kasutanud siis võimalust tasuta pagasiks (üks ots – tagasi tulles).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:01; 06.10 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Finnair kuulub One World gruppi ja Finnair Plusiga teenid lennupunkte ka teiste samasse grupi kuuluvate lennufirmade lendude eest.
https://www.oneworld.com/members
Mida pikemad lennud, seda rohkem punkte üks lend annab. Ja muidugi business ja first class lennud annavad ka vastavalt hinnale rohkem punkte.
Üldiselt on need programmid ikka pigem neile, kes regulaarselt lendavad.
Kui lennata aga vaid 1x aastas, siis pole vist suurt mõtet.
Ise olen kasutanud uute lendude ostmiseks neid punkte, pagasi juurde ostmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loe kodulehelt kõik läbi ja esita siis konkreetseid küsimusi, kui neid veel jääb/tekib.

aegumine muutus hiljuti palju sõbralikumaks, sisuliselt punktid enam ei aegu. (tasemepunktid vo aeguvad, neid mul eriti ei kogune.) ka kord-paar aastas lennates tasub liikmelisust omada, ma nt sain kahe soodushinnaga aasia-lennuga nii palju punkte kokku, et saan euroopa ühe otsa lennu tasuta. arvestades, et ka nt kanaari saared on euroopa, siis päris hea diil mu meelest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:35; 06.10 18:13; 06.10 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punktid ei aegu ainult siis, kui vähemalt kord aastas nendega lennata. Aga jah, kord aastas lennates võidki jääda oma punkte koguma. Ise hetkel reisin vähem, aga kunagi tegin aastas mitmeid kauglende ja nende eest saab juba normaalselt punkte. Kui üks suur posu punkte kunagi aegumas oli (enne süsteemi muutmist), siis tegimegi punktide eest mehega reisi Itaaliasse. Veel olen punkte kasutanud upgrade’ideks pikkadel lendudel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok. Tänud. Aga ikkagi ma ei saa aru, KUIDAS punktid kogunevad. Turkishil on miilide järgi. Kuskilt on meeles, nt Fin nairil on hinna järgi. Et kui mil on vaja mingi preemiareisi jaoks nt 15 000 punkti, siis ma pean olem kulutanud 15000 euri? Saan õigesti aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 23:12; 06.10 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok. Tänud. Aga ikkagi ma ei saa aru, KUIDAS punktid kogunevad. Turkishil on miilide järgi. Kuskilt on meeles, nt Fin nairil on hinna järgi. Et kui mil on vaja mingi preemiareisi jaoks nt 15 000 punkti, siis ma pean olem kulutanud 15000 euri? Saan õigesti aru?

https://www.finnair.com/ee/et/finnair-plus-accrual-calculator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:01; 06.10 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh teema eest, vaatasin ka oma konto üle ja mul on 46 000 preemiapunkti peagi aegumas. midagi tarka ma nendega teha ei oska, kui vaid mingit nänni osta, aga enam ei leia seda nännipoodi üles, tee või tina. keegi targem äkki lingib? mul viib “Preemiapunktide kasutamine” vaid autorentide, hotellide ja restoranideni, seda poodi, kust sai Marimekko asju jne, ei leia kuidagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 17:21; 06.10 17:24; 07.10 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, nüüd leidsin. aga suht mõttetu ju see pood, maksimumkogus punkte, mida ostu juures kasutada saan, on 1000? mis teen oma 46 tuhandega? lende mul vaja pole, st lendan ma küll palju, aga enam mitte Finnairiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 17:21; 06.10 17:24; 07.10 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, nüüd leidsin. aga suht mõttetu ju see pood, maksimumkogus punkte, mida ostu juures kasutada saan, on 1000? mis teen oma 46 tuhandega? lende mul vaja pole, st lendan ma küll palju, aga enam mitte Finnairiga.

Äkki keegi sõber tahab ära osta ja saad üle kanda? Maksis vist mingi 10 eurot.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 07:12; 06.10 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, nüüd leidsin. aga suht mõttetu ju see pood, maksimumkogus punkte, mida ostu juures kasutada saan, on 1000? mis teen oma 46 tuhandega? lende mul vaja pole, st lendan ma küll palju, aga enam mitte Finnairiga.

maksimumkogus 1000? miinimumkogus on ikka 1000 ju. või vaatasid neid 1000 p eripakkumisi ehk? teine asi, et vaadata tasub sisselogituna. muidu nt poes näed ainult eurodes hindu, sisselogituna näed punktid+raha kombinatsiooni vastavalt sellele, kui palju sul punkte on. st sina ja mina näeme erinevaid hindu.

ja ma võin su punktid ära osta, meil suur pere ja kuluks ära küll 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:35; 06.10 18:13; 06.10 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punktid ei aegu ainult siis, kui vähemalt kord aastas nendega lennata.

ei ole tõsi. punktid aeguvad 18 kuu pärast, kui sinu kontol ei olnud aktiivsust. kui on mingi tehing, ükskõik kas pluss- või miinusmärgiga, hakkab uus 18 kuud jooksma. arvesse lähevad kõik liikumised, ei pea olema lend. viimases hädas sobib ka annetamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:35; 06.10 18:13; 06.10 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, nüüd leidsin. aga suht mõttetu ju see pood, maksimumkogus punkte, mida ostu juures kasutada saan, on 1000? mis teen oma 46 tuhandega? lende mul vaja pole, st lendan ma küll palju, aga enam mitte Finnairiga.

maksimumkogus 1000? miinimumkogus on ikka 1000 ju. või vaatasid neid 1000 p eripakkumisi ehk? teine asi, et vaadata tasub sisselogituna. muidu nt poes näed ainult eurodes hindu, sisselogituna näed punktid+raha kombinatsiooni vastavalt sellele, kui palju sul punkte on. st sina ja mina näeme erinevaid hindu.

ja ma võin su punktid ära osta, meil suur pere ja kuluks ära küll ????

Müün hea meelega. On sul mingit anonüümset meiliaadressi, mida siia jätta?

Ühtlasi on mul üle kõvasti üle 100 000 Tallinki punkti, millega mul midagi teha pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 17:21; 06.10 17:24; 07.10 02:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Finnair plus