Esileht Kodunurk Firma Aaltonen saapad

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Firma Aaltonen saapad

Postitas:
Kägu

Pole varem sellisest firmast kuulnud (vabanda, olen üldse moekauge). Kuna hind ei olnud kõige odavam, siis uurin, kuidas nende saabaste kvaliteediga on? On oma hinda väärt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soome firma, kelle jalatseid on Eestis vist juba 20 aastat müüdud… kvaliteetsed, aga saapad on minu jaoks liiga soojad, st ilma paksu voodrita mudeleid on neil vähe. Inimesele, kes palju jala käib, ilmselt väga hea valik külma talve korral. Iseasi on see, et külma talve on na väheks jäanud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteetne. Soe. Enamik mudeleid sobib ka kesk- ja vanemaealistele, ei ole liiga kitsad ega madalad. Nõustun eelmise kirjutajaga, et kuna on seest tohutult paksu ja karvase voodriga, siis sellele, kes jala käib, on see hea saabas külmaks talveks, autoga liikujale või kui tahad kontoris olla samade saabastega, millega tänaval käid, jääb palavaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik mudeleid sobib ka kesk- ja vanemaealistele, ei ole liiga kitsad ega madalad.

Aitäh! Sellepärast sobisidki ideaalselt. Lähen siis ostan ikkagi ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul olid kevad-sügissaapad, õhukese voodriga. Väga hästi pidasid vastu, oleks veelgi kandnud, kahjuks läks mõlema lapse sünniga jalanumber umbes 1 võrra suuremaks ja need lihtsalt ei mahtunud mulle enam jalga.

Kontoris saapaga istumist ei kujuta ette, no kinos veel paar tundi kannatab. Siiani imestan kuidas kunagi sai ülikoolis käidus ja päev otsa loengutes istutud ilma vahetusjalatsiteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mitu paari sooja voodriga talvesaapaid olnud. Meeldib just, et on soojad. Mis te siis talvel kannate, ilma voodrita nahksaapaid? Nendega kannatab ju tänaval paar sammu teha, enne kui külm hakkab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mitu paari sooja voodriga talvesaapaid olnud. Meeldib just, et on soojad. Mis te siis talvel kannate, ilma voodrita nahksaapaid? Nendega kannatab ju tänaval paar sammu teha, enne kui külm hakkab.

No aga ongi ju juttu, et head ja soojad, sobivad jalgsi käijatele hästi 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Väga hästi peavad vastu, kvaliteetsed. Soome firma jah, aga kas nad mitte Eestis ei tooda?</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mitu paari sooja voodriga talvesaapaid olnud. Meeldib just, et on soojad. Mis te siis talvel kannate, ilma voodrita nahksaapaid? Nendega kannatab ju tänaval paar sammu teha, enne kui külm hakkab.

Mina näiteks kannangi ilma voodrita nahksaapaid talvel. Kui tõesti on mingi külmalaineperiood, siis panen villaseguga sokid lisaks jalga, aga enamasti pole neid vaja. Ilmselt on mul siis lihtsalt nii hea verevarustus, et nii kui natukenegi liigutan, hakkab kiiresti soe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõrgete säärtega saabaste kohta oskab öelda, et kas jämedamale jalale ka sobib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõrgete säärtega saabaste kohta oskab öelda, et kas jämedamale jalale ka sobib?

Sobib küll, neil on vastavad venismiskohal selleks mis muidu jääb märkamatuks. Kiidan ka Aaltoneni saapaid ja käin  juba mitmendat aastat nendega ainult, Muu on out.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kulus see vooder küll suht kiiresti ära ja polnud nad nii laia säärega midagist. Kas keegi teab soovitada, milline kaubamärk teeb laiale säärele? Mina tahan selliseid, kuhu püksisäär ka sisse mahub noh.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab soovitada, milline kaubamärk teeb laiale säärele? Mina tahan selliseid, kuhu püksisäär ka sisse mahub noh.

NS Kingas on mulle pakutud erineva säärelaiusega saapaid. Caprice äkki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul praegugi Aaltoneni kingad jalas. Täisnahast, ülimugavad. Kannan neid juba kolmandat aastat, kuid ikka näevad ilusad välja.

Aaltoneni talvesaapad olid ka kunagi, samuti kandsin neid mitu aastat.

Kiidan ka Aaltoneni jalanõude kvaliteeti!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Firma Aaltonen saapad