Esileht Kodunurk Firma riided lastele? Guess, Armani, Gant, Burberry, Louis Vuitton jne…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Firma riided lastele? Guess, Armani, Gant, Burberry, Louis Vuitton jne…

Postitas:

Hiljuti oli meedias juttu sellest, et emad käivad riides väga hästi, kandes erinevaid brändi rõivaid aga lapsed on neil nagu “kaltsukubud”.
Kas panete oma beebidele/suurematele lastele firma riideid selga?

Kuna Eestis ei ole lastele väga firma riideid pakkuda, siis mida arvate sellest, kui USA’st neid Eestisse tuua? Ostaksite?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 10:05; 02.07 14:14; 02.07 16:42; 04.07 12:14; 05.07 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ostaks.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, milleks?
Ja kui laps käib H&Mist ostetud riietega, siis ei tähenda see, et ta kaltsukubuna ringi käib. Laste rõivaste eluiga on ühel lapsel kuni 2-3 aastat, selle lühikese aja peale mingit kallist firmakaupa ostma ei hakka. Eriti kuna mu lapsed käivad 90% vabal ajal dressidega ja koolis on koolivorm.

Ise olen tõesti endale kallimat ja kvaliteetsemat kraami ostnud, aga käin ka oma riietega 10+ aastat.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 10:21; 02.07 15:11; 02.07 17:43; 04.07 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljuti oli meedias juttu sellest,

Meedia on ühe rohkem hakanud igasuguseid lauslollused tootma. Igaüks, kel mingi mõte pähe kargab ja sellega ka kliki tooks, paneb oma mõtte kirja.

Seda ei saa ka kuidagi takistada, sest sellele “ajakirjanikule” just nii sel hetkel tundus, ta ei valetanud ju.
Ja sõna on vaba.
Nii palju siis sellest, et oma äriidee meedia juhusliku arvamuse peale üles ehitada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna Eestis ei ole lastele väga firma riideid pakkuda, siis mida arvate sellest, kui USA’st neid Eestisse tuua? Ostaksite?

Kui hinna poolest võrreldavad noname kraamiga, võiks ju osta.
Muul juhul… ei näe põhjust suuremat rahasummat panna riiete peale, millest laps paari kuuga välja võib kasvada

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armani, Gant, Burberry, Louis Vuitton jne… Miks USAst?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 11:47; 06.07 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt pastakast välja imetud artikkel. Kes tahab, saab teatud firmade riideid kasvõi tellida, ei ole teab mis kunst. Aga sellel lihtsalt pole mõtet. Ja ega need HM jmt riided ole mingid kaltsud. Praegu minu arust üsna kenad, ei ole liiga kirjud, lihtsad ja kantavad. Kui ma vaatan oma 6 a ja 8 a riideid praegu, siis neile on oluline, et riided oleks mugavad, valivad teatud värvi riideid või teatud mustrit, mis neile meeldib. Niikuinii kasvavad kiiresti ja ma ise küll ei ole selline inimene, kes viitsiks hakata laste riiete ostmisele liigselt kulutama, kui saab kena asja ka mõistliku hinna eest. Üleriietel ja jalatsitel on küll teatud eelistused kujunenud ja nende eest olen valmis ka rohkem maksma, kui on kvaliteetne, veekindel jne.

Kui enda riideid vaatan, siis minu maitsele on nt Guess liiga “hiinakas”, kulda-karda, väga imelikud hilbud. Enda jaoks on mul aastatega oma eelistused kujunenud, mingit poppi kaubamärki taga ei aja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan.
Loomulikult soovin oma lapsele parimat. Eestis kahjuks valik väike aga post liigub ja mujalt soodsam ka.
Hiljuti sain GP-st väga ilusa Hilfigeri vabaaja komplekti ainult 109€ eest. Muidu ainult pusa juba 70€. Lasteaias peavadki korralikud riided olema. Ei jõua neid muidu koguaeg parandada.
Kusjuures laste riided kipuvad olema samas hinnas täiskasvanu omadega.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen sinuga täiesti nõus.
Kui ise tahame head välja näha, siis samamoodi tahame oma kõige kallimatele ehk lastele parimat, sh, et nad riietuks hästi.
Pigem osta kvaliteetseid riideid, kui H&M’st odavaid riideid, mis üsna kiiresti koledaks lähevad.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 10:05; 02.07 14:14; 02.07 16:42; 04.07 12:14; 05.07 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta ei endale ega lastele. Lastele tõepoolest eriti mõttetu. Mul 3 poissi, kes suudavad tihtipeale ühe dressipüksipaari nädalaga ribadeks tõmmata, siin ei päästaks ka kallis firmamärk. Rääkimata sellest, et poole aastaga niikuinii väiksed. Oma lastele tahan loomulikult parimat, st sooja tuba, palju kallistusi, kvaliteetset toitu ja korralikke puhtaid riideid. Ma ei tea, minu jaoks on H&M, Lindex jms täiesti arvestatavad riided ja ei tunne ka ise kutsimutsist puudust.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen sinuga täiesti nõus.

Kui ise tahame head välja näha, siis samamoodi tahame oma kõige kallimatele ehk lastele parimat, sh, et nad riietuks hästi.

Pigem osta kvaliteetseid riideid, kui H&M’st odavaid riideid, mis üsna kiiresti koledaks lähevad.

See kõlab juba nagu saamatu promo.

Kehalise tunnis liivakasti kaugust hüpates või rattaga metsaradadel läbi porimülka sõites on just needsamad ülimugavad odavad dressid paremad peentest Armani pükstest. Ja just seetõttu, et H&Mi pükstest pole kahju, aga kui 100-eurosed Armanid ära augustab, siis on pahandus soolas. Aga võibolla needsamad Armani lapsed peavadki tubasemad olema – ei mingit maas püherdamist ega rattasõitu. Või mis funktsioon nendel Armani ja Vuittoni riietel täpsemalt on? Korra-paar aastas teatris käia?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 10:21; 02.07 15:11; 02.07 17:43; 04.07 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui neid saab otse netist tellida, MIDA imet ma vahendajat peaks nuumama? Ma ostan HM asjad ka netist, olen nimelt mina kaltsukubu ja käin HM suvekleidiga ja on lapsed ka. Netist ostan Mayorali ja Pampolina, Molo, Mini Rodin jne küll, ei põlga ära, kui allahindlustel näen. Märke ma muidu taga ei aja. LV ja Burberryt ei hakka lastele ostma kelleltki, hind ja asja kvaliteet (max aasta aega seljas oleva T-särgi jaoks) pole vastavuses. Alles ostsin houseoffraser.co.uk P.o.p asju allahindlusega jne.
Guess on täielik wannabe märk, see pole mingi kvaliteetkaubamärk, tule taevas appi…

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 15:13; 04.07 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tellinud childrensalon.com aadressilt allahindluse seast, Eestist mingist beebibutiigist ei ostaks, siin nagunii oleks need niigi suht kirved riided veel hullema hinnaga 😀 Mingit 300-eurost kleidikest ma ei ostaks. Aga kui saan talle näiteks Moschino saapad 40 euroga, siis ostan, ei põlga ära 😀 Ka alexandalexast ja babyshopist saab korralikke asju. Ei tunne puudust selle järele, et Eestis mingi pood oleks, nagunii ma lapsega koos ei viitsi poes käia, tema tüdineb ruttu ära ja hakkab vinguma, ütleb iga asja kohta, et ei meeldi, lähme minema. Ja siis pärast teatab, et oleks ikka tahtnud seda või teist.

Üldiselt ei ole minu jaoks ka oluline, et kõik oleks väga firma. Mõned peene firmasildiga asjad on ka sellised, et vaata ja imesta, kes neid küll osta tahaks. Koledad lirakad, ei sugugi paremad kui takko vms odavam tootja.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 15:18; 03.07 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sry aga Guess on täielik rämps, minu jaoks samas kvaliteediklassis H&Miga. Elan USAs ja ei osta iial oma lapsele Guessi, Hilfigeri vms riideid. Lisaks häirib mind muidugi see, et riiete peal on logod (maitsetu). Näiteks Gapist saab ilusaid lasteriideid mõistliku hinnaga.
Kui tahad hea kvaliteediga tõesti stiilseid lasteriideid, siis osta Petit Bateau omi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehehe, kõik, kes brändiriideid ei osta lastele, on saanud ühe miinuse. Teemaalgatajalt siis. Tundub, et su äriplaan ei ole vist väga popp kägude seas.
Guess ja Armani beebile, oeh, kas selline asi on üldse päriselt võimalik? Beebidele ostetakse ikka sellised riided ju, mis kõrge temperatuuriga pesta kannatavad ja millelt on kerge igast otsast väljuvaid kehavedelikke puhastada. Või loodate, et titt näeb, et bodil on GUESS üle kõhu kirjutatud ja sinna peale ei oksenda siis?

Ma annan sulle veits nõu. Burberry ja Vuitton lastele kaubaks ei lähe. Eestlased on praktilise meelega ja naeravad välja sellise asja. Kui tahad midagi maale tuua, siis hakka vaatama öko- ja mahetoodangu poole. See on tõusev trend lasteriiete turul. Ma elan Saksamaal ja siin on ökoemmede lapsed tänapildis täiesti äratuntavalt riietatud. Kaubaks lähevad väiksemate tootjate käsitööna või vähemalt sertifitseeritud ökömaterjalidest hilbud. Õnnelike meriinolammaste villast jne. See tuleb juba otsapidi Eestisse ka, hipsterid paljunevad usinalt ja kui tahad midagi maale tuua, uuri seda värki.
Mina väga öko ei ole ja seepärast silkab minu laps põhiliselt tavalistes C&A hilpudes ringi. Ainult talveriided ajan õige eestlase kombel välja Skandinaaviast ja väga kallid on tal tõesti jalatsid. No nende eest oleme endid ikka vaeseks maksnud. Esiteks sellepärast, et lapsel on ortopeediline probleem ja talle ei saa mingeid suvakaid jalatseid netist tellida. Ja teiseks, sakslased ongi nõus maksma laste jalanõude eest jaburaid summasid, et oleks kvaliteetne ja vastupidav jne. Brändidest ei tea ma muhvigi, KÕIK laste jalanõud on siin poodides kallid. Mis mulgi üle jääb, nutan ja maksan…

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sa arvad et sinu laps saab parimat kui maksad selle eest viie kordset hinda? Et kui sinu laps on Hilfigeri kampsuniga ja minu oma H&m omaga siis ma olen kehvemat pakkunud eks?
Palju edu sulle. Loodan siiralt et lastest saab sul ikka asja ????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 16:20; 02.07 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siiani ise aru saanud et Guessiga käivad ainult kas a) mitte rikkad aga tahavad paista kui rikkad või b) rikkad kes ei oska raha hoida ja ostavad just neid suurte siltidega asju, et oleks kaugelt näha.
Minu jaoks maitselage, aga eks maitseid ka erinevaid vist…

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 16:20; 02.07 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on padurikas sõbranna, kelle laps on minu omadest vanem. Tema saadab oma lapse riided (nende hulgas ka palju eelpool mainitud brände) meile ja minu 3 tütart siis käivad nende asjadega. Kusjuures ka noorima seljas on vastu pidanud. Tõsi, meieni jõudes ei ole tegu enam värske hooaja moega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samamoodi kandnud H&M’i. Saades aru kui halb kvaliteet on neil, siis väga ruttu hakkasin sellest poest kaarega mööda käima.
Kvaliteetne ongi kallis. Loomulikult ei pane liivakasti lapsele firma riideid selga vaid selleks on ikkagi muud õueriided. Aga kui minna avalikku kohta perega ning vanematel on brändi rõivad seljas, siis loomulikult panen ka oma lastele kvaliteetsemad riided selga.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 10:05; 02.07 14:14; 02.07 16:42; 04.07 12:14; 05.07 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samamoodi kandnud H&M’i. Saades aru kui halb kvaliteet on neil, siis väga ruttu hakkasin sellest poest kaarega mööda käima.

Kvaliteetne ongi kallis. Loomulikult ei pane liivakasti lapsele firma riideid selga vaid selleks on ikkagi muud õueriided. Aga kui minna avalikku kohta perega ning vanematel on brändi rõivad seljas, siis loomulikult panen ka oma lastele kvaliteetsemad riided selga.

Minu kolmene kannab odava moeketi dessipükse ja teise ringi t-särke põhiliselt juba ülaltoodud põhjustel. Kõik on 100% puuvill, seega nahasõbralik. Halba kvaliteeti sellistel asjadel ei ole täheldanud, küll aga võibolla sama brändi täiskasvanute rõivastel, mis justkui tahaksid olla kontoririided, aga kipuvad lirakateks ära. Aga jutt ei käi ju praegu sellest siin. Jutt käib aasta-paar kasutatavatest lasteriietest.

Ja palju neid lapsevanemaid ka on, kes ise “avalikku kohta” minnes brändirõivad selga otsivad? Mingid tulede ja viledega ja suurte logodega bränditooted on magedad, kunagi ei tea, kas see on ikka originaal või on kandja kuskilt Hiinast kräppi tellinud. Ja kui ei ole suuri logosid, siis kust sa üldse tead, et tegemist brändiriietega?

Avalikus kohas, kui pole pidulik sündmus (ja sellistel lapsed nagunii haruharva kaasas), käin olenevalt ilmast kas teksade ja mingi topiga või üsna tavaline suvekleit jne.

Saa oma brändist üle juba.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 10:21; 02.07 15:11; 02.07 17:43; 04.07 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kriteeriumiks on bränd või mitte-bränd. Aga sellist mõistet nagu lahe või stiilne või moodne ei tunta.
Nii täiskasvanutele kui lastele tehakse ülilahedaid riideid ja tellida saab neid internetist. Ja need ei ole kindlasti Armanid ega Hilfigerid või muud sellised ajast ja arust tegijad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan Lindex, H&M, Sportdireckt ja vahest n.ö. spordipoodidest, kusjuures saan 2 keskmist palka kuus. Ei näe mingit vajadust osta poisile kalleid kaubamärke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Js ma loll arvasin, et need kõik on firmad ja brändid. Aga näe, ju siis h&m polegi firma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja need ei ole kindlasti Armanid ega Hilfigerid või muud sellised ajast ja arust tegijad.

No ei saa päris nii ka öelda, et kuulsate moekunstnike toodangus ei oleks lahedaid asju. Mulle näiteks väga meeldivad osad Ralph Laureni lastele toodetud kootud esemed. Mulle moebrändide puhul meeldib just see, et nende lasteriided on julgemad ja kirevamad, seejuures ilma selleta, et mõjuksid liiga “odavalt” või “suvaliselt”.

Aga eelpool kellegi maintud Gap on ka hea, olen ka seda ostnud (jalatsid ei kõlba, aga riided küll)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 15:18; 03.07 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalanõud ja talveriided on küll kallid ja “firmakad”, aga igapäevariietus täitsa suva. 15-aastane teenib ise oma brändihulluse ohjamiseks raha, 10-aastane kogub sünnipäeva jm raha, 5-aastasele siis ostame, aga jah, ainult paksemaid üleriideid ja jalanõusud. Ostan Hiinast, Inglismaalt, Türgist (mitte tänavakauplejatelt vaid spetspoodidest ikka).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on mitte firmariided? Käsitöö?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on mitte firmariided? Käsitöö?

Teemaalgataja peab firmadeks vaid pealkirjas nimetatud brände. Teised on odav saast tema meelest.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 10:21; 02.07 15:11; 02.07 17:43; 04.07 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on mitte firmariided? Käsitöö?

Teemaalgataja peab firmadeks vaid pealkirjas nimetatud brände. Teised on odav saast tema meelest.

Ülaltoodud brändid on lihtsalt mõned näited.
Jään enda seisukoha juurde. H&M, Cropptown jms.. ongi odav saast. Nende riietega kannatabki aias tööd teha või kartulit võtta.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 10:05; 02.07 14:14; 02.07 16:42; 04.07 12:14; 05.07 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad midagi maale tuua, siis hakka vaatama öko- ja mahetoodangu poole. See on tõusev trend lasteriiete turul Kaubaks lähevad väiksemate tootjate käsitööna või vähemalt sertifitseeritud ökömaterjalidest hilbud. Õnnelike meriinolammaste villast jne. See tuleb juba otsapidi Eestisse ka, hipsterid paljunevad usinalt ja kui tahad midagi maale tuua, uuri seda värki.

Täiesti nõus! Mina ostan ka eetiliselt valmistatud lasterõivaid, orgaanilisest materjalist, nt Piccalilly.
https://www.piccalilly.co.uk/the-piccalilly-way

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jään enda seisukoha juurde. H&M, Cropptown jms.. ongi odav saast. Nende riietega kannatabki aias tööd teha või kartulit võtta.

Just! Ja kõlbab turnida ja ronida ja jalgupidi lompi hüpata ja aias konnaga võidu karata ja maas roomata jne. Kõike kannatab teha ilma kahjutundeta nendes rõivastes, mida lapsed teevad vabal ajal.
Ega keegi ei keela, tee ja too maale, kui tahad, aga kõigist inimestest ei saa brändihullu, ainult vähestest.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 15:13; 04.07 15:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Kodunurk Firma riided lastele? Guess, Armani, Gant, Burberry, Louis Vuitton jne…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.