Esileht Kodunurk Firma riided lastele? Guess, Armani, Gant, Burberry, Louis Vuitton jne…

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Firma riided lastele? Guess, Armani, Gant, Burberry, Louis Vuitton jne…

Postitas:

Ma olen samamoodi kandnud H&M’i. Saades aru kui halb kvaliteet on neil, siis väga ruttu hakkasin sellest poest kaarega mööda käima.

Kvaliteetne ongi kallis. Loomulikult ei pane liivakasti lapsele firma riideid selga vaid selleks on ikkagi muud õueriided. Aga kui minna avalikku kohta perega ning vanematel on brändi rõivad seljas, siis loomulikult panen ka oma lastele kvaliteetsemad riided selga.

On siis sul ja lastel see bränd suurelt riietele kirjutatud, et kohe kaugele näha, mis kellelgi?

Olen ostnud palju HM, Reserved riideid nii endale kui lastele. Kõik kvaliteetsed. Ilmselt hooldad valesti või ei kujuta ette, mis nendega juhtunud siis on. Hoopis oli mul üllatus Montonist pükse tellides rndale, et luku juures pole haaki, mis takistaks lukul avanemast ???? Korralik toodang peaks ju olema, kuid praktilist mõtlemist disaineril polnud (lukk tulebki 2 cm lahti, lisasin ise haagi)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samamoodi kandnud H&M’i. Saades aru kui halb kvaliteet on neil, siis väga ruttu hakkasin sellest poest kaarega mööda käima.

Kvaliteetne ongi kallis. Loomulikult ei pane liivakasti lapsele firma riideid selga vaid selleks on ikkagi muud õueriided. Aga kui minna avalikku kohta perega ning vanematel on brändi rõivad seljas, siis loomulikult panen ka oma lastele kvaliteetsemad riided selga.

On siis sul ja lastel see bränd suurelt riietele kirjutatud, et kohe kaugele näha, mis kellelgi?

Olen ostnud palju HM, Reserved riideid nii endale kui lastele. Kõik kvaliteetsed. Ilmselt hooldad valesti või ei kujuta ette, mis nendega juhtunud siis on. Hoopis oli mul üllatus Montonist pükse tellides rndale, et luku juures pole haaki, mis takistaks lukul avanemast ???? Korralik toodang peaks ju olema, kuid praktilist mõtlemist disaineril polnud (lukk tulebki 2 cm lahti, lisasin ise haagi)

Ma ei räägi brändi logo näitamisest. Ma ei vali riideid, kus on suurelt Guess, Armani jne keset riiet. Olen märganud lihtsalt, et firma riided peavad meil peres paremini vastu. Ja see on puhtalt minu arvamus. Kui on võimalus, siis loomulikult ostan ma kvaliteetsemat rõivast. Nagu eelpool olen maininud, siis H&M jms ei pea minu arvates hästi vastu.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 10:05; 02.07 14:14; 02.07 16:42; 04.07 12:14; 05.07 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ganti olen oma lastele palju ostnud. Väga kvaliteetsed ja hästi vastu pidavad riided. Guessi olen ka ostnud, aga ainult ilma kireva jamata. Vahendajalt ei ostaks, oskan ise ka endale vajamineva leida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen märganud lihtsalt, et firma riided peavad meil peres paremini vastu.

Kas sinu lapsed üldse ei kasva, et hirmus kaua vastu peaksid riided pidama?
Mina küll ei tunne vajadust ei enda ega laste väärtust firmamärkide abil upitada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin eelmisel sügisel Poolast lapselapsele suvalisest lasteriiete poest 6 paari pükse (teksad, paksemad vabaaja püksid, mingid velvetilaadsed pehmed püksid ja dressikad), hästi hea disainiga kõik, mugavad ja ilusad. Osa parajaid, osa number suuremaid, et jaguks aastaks. Kokku läks 32 eurot 🙂 Praegu on suuremad parajaks saanud, aga ka väiksematega ei juhtunud mitte midagi kogu kandmisaja jooksul, rahmeldas nendega ringi igal pool.
Samuti ostsin k/s jopesid, 15-18 eurot tükk. Mõlemaid on kantud kõvasti, pehmed ja kerged, hästi mugavad liikumiseks, jookse või roni. Korduvalt pestud, värvid ikka erksad, õmblused ei hargne. Tänase ilmagagi üks seljas, järgmiseks kevadeks on kindlalt väiksed.
Nüüd ema plaaniski nende e-poest juurde tellida.
Kasvavale lapsele 1 – 1,5 aastat, aitab ju küll. Ei pea järgmise jaoks tallele panema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 11:47; 06.07 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin just itaalia outletist eile 120.- eest lapsele 6 tsärki, 5 kleiti, pükse, dressid, jope, kampsuni, aluspesu, ühed rihmikud, ühed tossulaadsed.
firmadeks dkny, chloe, billiblush, karl lagerfield, boss, marcjacobs.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siiani ise aru saanud et Guessiga käivad ainult kas a) mitte rikkad aga tahavad paista kui rikkad või b) rikkad kes ei oska raha hoida ja ostavad just neid suurte siltidega asju, et oleks kaugelt näha.

Minu jaoks maitselage, aga eks maitseid ka erinevaid vist…

Absoluutselt ???? sada protsenti õige. Aga ise nad seda ei saa aru????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Kodunurk Firma riided lastele? Guess, Armani, Gant, Burberry, Louis Vuitton jne…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.