Esileht Tööelu, raha ja seadused. Firma suvepäevad ja mitteosalemine

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Firma suvepäevad ja mitteosalemine

Postitas:

Tere,
suvepäevad tööajast (ei ole L või P). Ei saa osaleda erinevatel põhjustel. Kas pean kontoris oma aja nö ära istuma üksinda, kui teised rannas lõbutsevad, või võin oma äranägemise järgi aega kasutada?

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 22:36; 04.07 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on siiski tööpäev. Pead tegema kas tööd või siis kolleegidega motivatsiooniüritust. Sul on ka õigus suvepäevadelt pärast tööpäeva lõppu koju minna ja ainult õhtustelt üritustelt viilida.

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 22:44; 04.07 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on siiski tööpäev. Pead tegema kas tööd või siis kolleegidega motivatsiooniüritust. Sul on ka õigus suvepäevadelt pärast tööpäeva lõppu koju minna ja ainult õhtustelt üritustelt viilida.

Keeruline.
Inimesi peaks kohtlema võrdselt, so kui on fun ja lõbu siis kõigil.
Eks ma siis oma liikumispuudega (rannaliivas keeruline ka aparaatidega) võimlen kontoris, vähemalt konditsioneer.

+0.5
-19.5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 22:36; 04.07 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas firma makstud tervisepäevi ei võimalda? Mina olen oma haige südamega võtnud tervisepäeva kui kolleegid lähevad talgutele ja ma enda kaasa minemises mõtet ei näe. Või siis töötanud kodukontoris, see on ka natuke lebom ja lõbusam.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 22:44; 04.07 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see oleneb paljudest asjaoludest. Nt sellest, kuidas ülemus nõuab, kuidas on kokku lepitud, kui arusaaja su ülemus on ja kui mõjuv su põhjus puudumiseks ja ka sellest, kas keegi üldse kontrollib seda, kas oled kodus või kontoris. Niimoodi umbmääraselt on raske öelda. Niimoodi universaalselt öeldes oleks loogiline, et sina oled tööpäeval siis tööl, kuna see on ju ikkagi tööaeg ja kui oled kade, et teised lõbutsevad, siis mine kaasa. Reaalsuses aga ei pruugi see üksi tööl passimine olenevalt töö iseloomust kuigivõrd mõttekas olla, kuid ülemus võib seda nõuda siiski pedagoogilistel eesmärkidel (et motiveerida sind ja teisi sellistel üritustel osalema).

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mitteosalejatel tavaline tööpäev. Töö iseloom võimaldab ka üksi töötada. Samuti kui on vaja ilmtingimata tööd teha, siis väljasõidul ei saa osaleda.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline.
Inimesi peaks kohtlema võrdselt, so kui on fun ja lõbu siis kõigil.
Eks ma siis oma liikumispuudega (rannaliivas keeruline ka aparaatidega) võimlen kontoris, vähemalt konditsioneer

Siit moraal: ärge võtke puudega inimesi tööle, hiljem on ainult jama ja klaarimist ja õiguste taganõudmist.

+14
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ratastoolis inimene on kõige aktiivsem. Kui vaja, taritakse-tassitakse igale poole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mitteosalejatel tavaline tööpäev.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis loogika järgi sul vaba päev peaks olema?

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline.
Inimesi peaks kohtlema võrdselt, so kui on fun ja lõbu siis kõigil.
Eks ma siis oma liikumispuudega (rannaliivas keeruline ka aparaatidega) võimlen kontoris, vähemalt konditsioneer.

See on sinu valik, kas teed tööd või lähed suvepäevadele “fun ja lõbu” nautima. Kui suvepäevad on tööpäeval toimuv üritus, siis võrdne kohtlemine ei tähenda kindlasti seda, et mitteosalejad kodus lebotama peaksid.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei ole suvepäevadel, siis on tavaline tööpäev. Nii on alati olnud.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olnud paaril aastal nii, et suvepäevad on teises riigis, kus firmal peakontor on. Kui on tööpäeval olnud, siis need, kes pole läinud, on oma tavalist tööd teinud, st täiesti tavaline tööpäev. 4 riigi peale, kus sel firmal kontorid on, on alati päris palju neid, kes suvepäevadele ei lähe ja tööl on. Niisama istumine see kindlasti ei ole, sest tuleb peale enda töö asendada ka neid, kes suvepäevadel on.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes kohas ma ei pidanud tööl olema siis kui ei lähe suvepäevadele. Mõnikord osalesin, mõnikord mitte. Enamasti tehti reede-laupäev. Kontorisse neid ei sunnitud, kes suvepäeval ei osalenud, töö oli nagunii projektipõhine ja selle tegemiseks ei pidanud ilmtingimata kontoris olema.

Vahepeal olin sellises kohas tööl, kus töö oli selline, et osad pidid nagunii olema tööl, ükskõik mis üritus, suvepäev või jõulupidu samal ajal ka poleks toimunud. Seal oli lihtne, kes ei saanud suvepäevale mina, sättis graafiku nii, et oli tööl.

Nii et selle puhul mina ei ole täheldanud vaikimisi reeglit, et kindlasti peab olema tööl, kui ei ole suvepäevadel. Sõltub töökohast, mis korraldus sellega on.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 11:56; 09.07 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga üllatav on lugeda sellist asja. see kohustuslik osalemine kehtib vist ainult kontori rahvale, kes töötavad E-R?
meie ettevõttes on kontori rahvas + ülejäänud, kes töötavad vahetustega. sel aastal on perepäev, kusjuures peab mingit osalustasu maksma. toimub reedesel päeval. minul on tol päeval vaba päev. ise võtan seda päeva siiski sellisena, et see on fun ja kui ei taha, siis ei osale. olen koguaeg arvanud, et suvepäevad on fun, mis siis, et töö ajast ja mõni erinevatel põhjustel ei soovi osaleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise võtan seda päeva siiski sellisena, et see on fun ja kui ei taha, siis ei osale. olen koguaeg arvanud, et suvepäevad on fun, mis siis, et töö ajast ja mõni erinevatel põhjustel ei soovi osaleda.

Mõnes kohas käib suvepäevade sisse mingi koolitus, workshop või seminar, milles osalemine on niiöelda tungivalt soovitatav. Kui see ametlik osa läbi, alles siis läheb fun käiku.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 11:56; 09.07 10:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Firma suvepäevad ja mitteosalemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.