Esileht Kodunurk Fiskarsi võilillenäpsik

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Fiskarsi võilillenäpsik

Postitas:

Kas kellelgi on? Reklaamis paistab nii lihtne, aga tegelikult ju võilille juured harulised ja lähevad alati katki kui hakkad välja teda koukima. Et kas tasub osta või on jälle lihtsalt ilus reklaam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti ei saa sa sellega kätte 100% kõiki juurikaid, aga igatahes on see toimiv aparaat ja mina olen rahul. teelehed saab ka hästi kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan kah seda, kuid minu arvates jätab väga suured augud peale võilille näpsamist ja kui on väga palju võililli siis on muru ainult auke täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõsi, et jäävad augud, olen neisse isegi pärast mulda raputanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võilillel on 1 suur juur, mis läheb otse alla. ülejäänud niidid pole elujõulised

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mida reklaamitakse tundub natuke teise süsteemiga, kui minu 2 aastat tagasi ostetud. sellel vähe imelikum süsteem ja nii kergelt ikka kätte ei saa ja enamasti läheb juur katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul see vanem variant, paar aastat tagasi ostetud. Ma olenevalt tujust nimetan sellega töötamist kas võilillede harvendamiseks või muru õhutamiseks 🙂 Umbes pooled võililled tulevad koos juurega, pooltel läheb juur katki. Oleneb ka pinnasest, savist halvem kätte saada, liivasest pinnasest tulevad ludinal välja. Augud jäävad murusse tõesti (sealt ka see mu muru õhutamise jutt), aga need kasvavad kiiresti täis ja mõne nädala pärast väga enam ei ole paista.

Mulle tundub, et uuem versioon peaks väiksemaid auke jätma. Parandage mind, kui keegi teab võrrelda. Lisaks on uus variant teleskoopvarrega, mis on kahtlemata pluss. Vanema versiooni jaoks olen mina vist natuke liiga pikk- selg jääb kiirelt valusaks, ebamugav asend on töötamisel.

Kui käpuli võilillejuurijaga mööda maad viitsiks roomata, saaks ilmselt kokkuvõttes parema tulemuse, aga aega ja tööd hoiab see riistapuu kokku ikka küll. Ja kui arvestada, et käpuli ma neid võililli ei viitsiks rookida nagunii, siis minu puhul täiesti asine vidin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teist kevadet jarjest proovin selle hirmkalli moodustise nippi katte saada aga ei õnnestu. Ikkagi peab pidevalt kummarduma, et juurikalt mulda raputada ja juurikas õigesse kohta visata. Suured augud ka murus ei ole just kaunid.
Mina selle abivahendiga rahul pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Fiskarsi võilillenäpsik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.