Esileht Ilu ja tervis Fitlapi kohta küsimus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Fitlapi kohta küsimus

Postitas:
Kägu

Kui elad välismaal kas on võimalik kasutada? Või on ainult Eesti tooted programmis? On keegi seda välismaalt teinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal pool saab teha, ei pea olema Eesti tooted. Suur osa toiduainetest on igal pool ühesugused, näiteks broilerifilee, 4 protsendilise rasvasisaldusega sink, täisterariis, 2,5 protsendilise rasvasisaldusega maitsestamata jogurt jne, jne. Ei pea ühtki valmistoodet kasutama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soome Fitlap on olemas. UK oma on olemas.

Toodetega on selline asi, et näiteks lihatooteid saab valida rasvasisalduse järgi (jälgima peab ikka koostist ka, et oleks võimalikult puhas ja kasulike toitainetega toode, mingit kondijahuga poolfabrikaati ikka ei söö, eks). Juustud, piim, kodujuust samamoodi rasvasisalduse järgi. Kuivained, juurikad, puuviljad jne on igal pool enam-vähem samad, mille hulgast valida.

Ei pea jääma kinni mingitesse kindlatesse toodetesse või kava etteantud retseptidesse. Kõike saab vahetada või üldse mingi muu asja kokku vaaritada. Alati võib võtta mingi kavasoleva toote, võrrelda seda kohaliku sarnase tootega ning kui koostis on sarnane (kalorid, valgud, rasvad, süsivesikud) ja ei ole palju lisatud E-aineid või veidraid koostisosi, siis saab seda kasutada samas koguses, mis kavas teisel tootel.

Kui kavaga ära harjud ja tulemusi näed, siis ei ole tõesti vahet, kas on Eesti tooted või mitte. Ainus asi on see, et välismaal ei saa ainult Eestis müügilolevaid Fitlapiga koostöös valminud tooteid tarbida või toidukohtades spets Fitlapi roogi söömas käia. Muus osas on täiesti vaba valik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus asi on see, et välismaal ei saa ainult Eestis müügilolevaid Fitlapiga koostöös valminud tooteid tarbida või toidukohtades spets Fitlapi roogi söömas käia.

Mina neid näiteks Eestis elades ka ei tarbi, sest on väga kallid ilma selle märgita toodetega võrreldes. Ja pole kaotanud midagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina neid näiteks Eestis elades ka ei tarbi, sest on väga kallid ilma selle märgita toodetega võrreldes. Ja pole kaotanud midagi.

Ja mulle mitmed neist lihtsalt ei maitse. 😀 Nii et tõesti pole midagi kaotanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pole kaotanud midagi.

Isegi kilosid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja pole kaotanud midagi.

Isegi kilosid?

Minu kogemus kilodega on selline, et kui täpselt punkti pealt kava jälgin, siis tegelikult mu kaal ei lange. Langeb, kui panen kavas miinus 20 protsenti. Mitte mingid näksimised ei tule kõne allagi. Kavas peaksin olema absoluutselt 100 protsenti. Aga ma olen ka 54 aastat vana muidugi, terve elu dieeditanud ja ilmselt ainevahetus suht tuksis. Nooremad, kes alles alustavad, räägivad ilmselt muud juttu. Samuti peab olema valmis suureks kokkamiseks. Aga muidu tõesti hästi hea kasutamiseks mugav programm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Fitlapi kohta küsimus