Esileht Tööelu, raha ja seadused. Flaierite ja visiitkaartide hind

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Flaierite ja visiitkaartide hind

Postitas:

Kavatsen oma teenust reklaamida ja soovin trükkida flaiereid ja visiitkaarte.

Netist leidsin tohutult palju trükiteenuste pakkujaid, kuid mitte kuskil ei ole väljas hinnakirja. Kas trükiteenuste hinnad on siis tõesti nii erinevad, et ei ole võmalik umbkaudset hinnakirja välja panna?

Kas siin on kedagi, kes on lähiajal kokku puutunud visiitkaartide ja flaierite tellimisega ja oskaks mulle soovitada hea hinnaga trükikoda Tallinnas.

Vaja oleks u 200-300 mustvalget visiitkaarti (standardsuuruses) ja 100-200 värvilist flaierit suurusega umbes 10×15 cm.

Paber ja trükk ei pea olema midagi luksuslikku, kuna varem ei ole trükiseid tellinud, siis ei ütle need erinevate paberite ja trükivõimaluste loetelud, mida trükikodade kodukatelt leidsin, midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saada see sama soov trükikotta ja saad hinnapakkumised 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii visiitkaardil kui flieril valmistamisel on 2 etappi- kujundamine ja trükk. Kujundamise hinnad sôltuvad töötundidest, mis kulutatakse ja trükihind kujuneb kogus+paber+värvid. niisiis ei saagi vist väga ühtseid hinnakirju olemas olla. Kôik sôltub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsi minult imre@imedemaa.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

trükiteenuse hinnad sõltuvad väga paljudest asjadest. paberi paksus ja stuktuur, värvid (mitu värvi on kasutatud) ja eelkõige kogusest.

sinu kogused on suht väikesed ja see võib hinna kalliks ajada. visiitkaardid visiitkaartideks – nende osas võid trükikojaga rääkida, et ehk nad tulevad sulle vastu ja trükivad need koos mõne teise tööga.
aga flaierite puhul soovitan mõelda, et ehk on kasulikum need ise printida kuskil korraliku värviprinteriga. sa saad nt kujundajaga kokku leppida, et kui palju flaiereid A4 formaati mahutada saab.
üldiselt on kogustega nii, tihtipeale pole hinnas erilist vahet, kas tellida 200 või 500 tk. mul on olnud juhus, kus väiksem kogus tuli isegi kallim. täielik paradoks.

tallinnas ma trükikoda soovitada ei oska. soovitan ette võtta väiksemad trükikojad ja nendest küsida pakkumisi.

kindlasti küsi pakkumisi erinevatele kogustele (st nt 200 ja 500 tk. vaata, kas ja missugune hinnavahe tuleb). paberi võid lasta trükikojal pakkuda. värvid pead ise ütlema (ja selle, kas on kahepoolne või ühepoolne). kui sul on nt must-valge kujundus, siis ütle seda trükikojale – ma arvan, et nad saavad sinust ilma värvikoodita ka aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Flaierite ja visiitkaartide hind

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.