Esileht Pereelu ja suhted Palun moderaatoritel teema sulgeda

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )

Teema: Palun moderaatoritel teema sulgeda

Postitas:

Ajendatud teisest teemast. Tegin sinna konto (30a naine) ja tundub, et normaalset meest sealt ei leia. Kuidas teil kogemused?

Oleneb mida sa otsid.  Ma ise olin seal paar aastat tagasi, aga paremad  suhted sain hoopis Badoost.  No käisingi voodikaaslaseid otsimas.

Ma arvan, et kui ma sinna praegu läheks, siis samad mehed on seal ka praegu alles.  Mõne mehe kaudu oli tema naise perekooli nimi isegi tuvastatav.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flirticu häda on see, et naised on seal enamvähem aastast aastasse samad. Vahtub ainult vanus ja laste arv. Aga ikka otsivad………

Meeste osas kaasa rääkida ei oska.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 14:21; 21.07 13:19; 13.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flirticu häda on see, et naised on seal enamvähem aastast aastasse samad. Vahtub ainult vanus ja laste arv. Aga ikka otsivad………

Meeste osas kaasa rääkida ei oska.

No sa ise ka oled seal aastast aastasse ja jätkuvalt otsid, et selliseid järeldusi teha. Mille poolest sa siis nendest naistest parem oled?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 17.07 18:35; 17.07 22:31; 17.07 22:34; 17.07 22:41; 17.07 22:52; 18.07 10:06; 20.07 17:02; 12.08 12:53; 12.08 12:58; 12.08 13:14; 12.08 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatud teisest teemast. Tegin sinna konto (30a naine) ja tundub, et normaalset meest sealt ei leia. Kuidas teil kogemused?

Mina leidsin sealt endale väga toreda mehe. Nüüdseks abielus ja meil on kaks last.

Kui omal latt kõrgel või endast nooremaid mehi otsid, siis pead ilmselt tõesti pettuma.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatud teisest teemast. Tegin sinna konto (30a naine) ja tundub, et normaalset meest sealt ei leia. Kuidas teil kogemused?

Mina leidsin sealt endale väga toreda mehe. Nüüdseks abielus ja meil on kaks last.

Kui omal latt kõrgel või endast nooremaid mehi otsid, siis pead ilmselt tõesti pettuma.

Kas sul oli siis latt madalal ja said omale latialuse mehe?

Mis vanusesse puutub, siis nii palju, kui mina olen tutvumislehtedel kolanud, otsib hämmastavalt palju noori mehi just vanemaid naisi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vanusesse puutub, siis nii palju, kui mina olen tutvumislehtedel kolanud, otsib hämmastavalt palju noori mehi just vanemaid naisi.

Neil vist on sama idee, nagu ühel siinsel härral, et vanem naine annab ainult seksi ja nõudmisi ei tohi tal mingisuguseid olla. Nüüd on ka uus liik mehi välja ilmunud. Sellised, kes tahavad naise kulul elada.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 11:12; 18.07 11:30; 21.07 08:45; 27.07 09:49; 27.07 10:47; 27.07 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste valik on Flirticus nagu odava söökla menüü. Isegi, kui mõne üksiku kasutaja leiad, kes tundub esmapilgul normaalne, siis kerget tõrget tekitab aastast mine ***** ülesse laetud pilt. See aga tekitab küsimusi, kuidas on võimalik, et inimene selle aja jooksul pole suutnud endale kaaslast leida? Ja muidugi on suur turn-off ka lapsega naised. No ei soovi. Löö või maha. Ilmselt meeste valik seal samasugune. Lootusetu koht. Otsige pigem Tinderist. Või veel parem variant, et kaaslane leiab teid elus ise ülesse ja need tutvumiskohad on tegelikult üks paras aja ja teatud määral ka raha raiskamine.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.07 10:26; 18.07 11:26; 18.07 11:36; 18.07 11:38; 18.07 11:39; 18.07 11:41; 18.07 11:53; 21.07 10:49; 08.08 00:04; 12.08 12:08; 12.08 12:30; 12.08 12:34; 12.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flirticu häda on see, et naised on seal enamvähem aastast aastasse samad. Vahtub ainult vanus ja laste arv. Aga ikka otsivad………

Meeste osas kaasa rääkida ei oska.

No sa ise ka oled seal aastast aastasse ja jätkuvalt otsid, et selliseid järeldusi teha. Mille poolest sa siis nendest naistest parem oled?

See pigem mul väljanäituse koht kui kaaslase otsimise koht. Kunagi võis olla küll seal normalane valik aga nüüd on palju hüljatud kontosid ja rõvetsejaod. Mõnel on pildid sellised, et häbi hakkab. Ilmselt samasuguse leiabki keda ise esindab. Pärast halab perekoolis kui halb mees on….

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 14:21; 21.07 13:19; 13.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi, kui mõne üksiku kasutaja leiad, kes tundub esmapilgul normaalne, siis kerget tõrget tekitab aastast mine ***** ülesse laetud pilt. See aga tekitab küsimusi, kuidas on võimalik, et inimene selle aja jooksul pole suutnud endale kaaslast leida?

Läksin huvipärast vaatama. Regamsel selgus, et mul konto olemas. Veider, ei tea, et oleks teinud. Tellisin parooli reseti ja vaatasin enda pilte – vastu vaatasid 15a tagasi ratesse laetud pildid (ning üleslaadimiskuupäevaks ka sama rate oma, mitte vana pilt taaskasutatud).

Minu profiili vaatajale võib vist ka jääda mulje, et ma 15 aastat seal kaaslast otsin. Vaevalt see sait nii kaua selle nimega üldse eksisteerinudki on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinderis on enamus 40+ kõik abielumehed ,kes seiklusi otsivad…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kuidas meestega seal lugu on (ise mees ja ei vahi neid) aga vähemalt omaltpoolt olen näinud, et enamus naisi kes sinna kogunevad on üksikemad. Tavaliselt teise variandina on naised kes oma eluga hakkama üldse ei saa – pidevalt võlgades, puudub stabiilne töökoht, elavad ilma rahata (mõned ntks ei söö mitte midagi sest raha pole) jmt.
Lühidalt öeldes flirtic on koht kus rohkem kogunevad naised, kel on kas lapsed või mingid majanduslikud probleemid küljes. Muidugi on ka erandeid aga neid on väga vähe.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 20:49; 27.07 01:16; 27.07 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kuidas meestega seal lugu on (ise mees ja ei vahi neid) aga vähemalt omaltpoolt olen näinud, et enamus naisi kes sinna kogunevad on üksikemad. Tavaliselt teise variandina on naised kes oma eluga hakkama üldse ei saa – pidevalt võlgades, puudub stabiilne töökoht, elavad ilma rahata (mõned ntks ei söö mitte midagi sest raha pole) jmt.

Lühidalt öeldes flirtic on koht kus rohkem kogunevad naised, kel on kas lapsed või mingid majanduslikud probleemid küljes. Muidugi on ka erandeid aga neid on väga vähe.

Flirticus ei ole käinud, aga tekkis küsimus, kuidas sa nii palju infot nende inimeste kohta omad? Kas nad kirjutavad enda profiili, et neil on võlad ja süüa ei ole või Sa oled nii paljudega sealt kohtunud ja nad on rääkinud seda sulle? Lihtsalt uudishimust küsin, sest üldiselt võlad ja nälg ja muud sellised asjad on pigem teemad, mida inimesed eelistavad varjata ma kujutan ette, seega kuidas sina niipaljude seal platvormil olevate naiste kohta selliseid detaile tead? Miks üksikema olla on kohutav asi, seda ma ka ei mõista muidugi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

omaltpoolt olen näinud, et enamus naisi kes sinna kogunevad on üksikemad.

Noh, väga tore ju.

Mina mehena KINDLASTI eelistaksin pigem üksikema, kui mingit pereema, kelle abikaasaga võib (ja õigusega!) mingeid lahkarvamusi või lausa probleeme tekkida.

Ja kui sa juba pisut hiljaksjäänuna (ehk siis ise 40+) mingit 35 aastast Printsess Dianat otsid, siis sa tead ju isegi, et neile alla Charlesi ei sobigi mitte keegi.
Ja sina see Charles ilmselt kindlasti ei ole.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kuidas meestega seal lugu on (ise mees ja ei vahi neid) aga vähemalt omaltpoolt olen näinud, et enamus naisi kes sinna kogunevad on üksikemad. Tavaliselt teise variandina on naised kes oma eluga hakkama üldse ei saa – pidevalt võlgades, puudub stabiilne töökoht, elavad ilma rahata (mõned ntks ei söö mitte midagi sest raha pole) jmt.

Lühidalt öeldes flirtic on koht kus rohkem kogunevad naised, kel on kas lapsed või mingid majanduslikud probleemid küljes. Muidugi on ka erandeid aga neid on väga vähe.

Flirticus ei ole käinud, aga tekkis küsimus, kuidas sa nii palju infot nende inimeste kohta omad? Kas nad kirjutavad enda profiili, et neil on võlad ja süüa ei ole või Sa oled nii paljudega sealt kohtunud ja nad on rääkinud seda sulle? Lihtsalt uudishimust küsin, sest üldiselt võlad ja nälg ja muud sellised asjad on pigem teemad, mida inimesed eelistavad varjata ma kujutan ette, seega kuidas sina niipaljude seal platvormil olevate naiste kohta selliseid detaile tead? Miks üksikema olla on kohutav asi, seda ma ka ei mõista muidugi.

Sest mul konto tiksub seal tükk aega juba – aegajalt vaatan korra kuus sisse, et kas hakkab kedagi normaalselt silma või mitte, enamasti mitte. Siiani nendega kellega ma olen põhjalikumalt juttu teinud ning tutvunud (circa 6 naise ringis) on kas mingi miinimum palga peal, ei leia tööd mingitel põhjustel (reaalselt mingi vaimne häire küljes, kus psühholoogi abi on vaja) ning ülejäänud lihtsalt on lapse/ mitme lastega üksikema kelle otsa keegi ei taha vaadata.

Mis puutub üksikema asja ja kuidas keegi seda võtab siis see sõltub igaühest endast. Minu jaoks on tihtipeale suur küsimus see, et kuidas nii paljud on üksikemad? Kus on lapse/laste mees? Ei taha uskuda, et igalühel on mees ära surnud vaid pigem on asi milleski muus.
Lähemalt öeldes kui noorel naisel on laps või mitu last ja mehega ei ole koos, see tekitab suured küsimused, et kas naine ei ole võimeline hindama oma parneri sobivust enne kui tite tegemiseks pihta läheb? Ei ole raketiteadus aru saada kas su partner on sinu jaoks sitt või õige pärast paar aastat kooselu.

Oma kogemustest saan kindlalt öelda, et on väga palju lõtva püksikummiga naisi, kes on valmis jalad lahti tegema igasuguse sooja meelituse peale ja noh olles aus, tihtipeale need kipuvadki olema tulevased üksikemad.
ON MUIDUGI ERANDEID, kes ei ole sellised (idiootidele kes ei oska lugeda) aga neid välja noppida üksik emmede seast on ülimalt raske.

Samuti mina ise pole hetkel oma elus sellises olukorras,  kus ma saan kindlalt uskuda et ma olen valmis võtma kellegi teise last enda omaks ning samal ajal pakkuda korraliku kasvatust ning elutingimusi. Pigem jätaks need üksikemad nende meestele, kes kindlakäeliselt saavad hakkama ning oskavad valida oma üksikemast partnerit.

Raudselt mingi kloun küsib miks ma siis vaba olen? Lühike vastus – liiga palju naisi kelle otsa ma satun on oma “i want sex and just for fun” elujärgus. Ilmselgelt vanemate naiste seas, mingi 35+ on teised lood aga sellest nooremad, noh eks neid “lõbutsejaid”, kes pole võimelised suhtesse pühendama on üsnagi palju tänapäeval.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 20:49; 27.07 01:16; 27.07 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

omaltpoolt olen näinud, et enamus naisi kes sinna kogunevad on üksikemad.

Noh, väga tore ju.

Mina mehena KINDLASTI eelistaksin pigem üksikema, kui mingit pereema, kelle abikaasaga võib (ja õigusega!) mingeid lahkarvamusi või lausa probleeme tekkida.

Ja kui sa juba pisut hiljaksjäänuna (ehk siis ise 40+) mingit 35 aastast Printsess Dianat otsid, siis sa tead ju isegi, et neile alla Charlesi ei sobigi mitte keegi.

Ja sina see Charles ilmselt kindlasti ei ole.

Las ma panen su suumulgi kohe kiirelt kinni – sina kui mehena KINDLASTI eelistaksid noort, vallalist ja lastetut naist aga kuna sa oled sellise vanuse eas, kus ei saa seda varianti, siis sa pead leppima muuga. Ära ürita mängida kangelast, idioot.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 20:49; 27.07 01:16; 27.07 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ma panen su suumulgi kohe kiirelt kinni – sina kui mehena KINDLASTI eelistaksid noort, vallalist ja lastetut naist aga kuna sa oled sellise vanuse eas, kus ei saa seda varianti, siis sa pead leppima muuga. Ära ürita mängida kangelast, idioot.

Sa ise ka ju ei saa, kuigi üritad elu eest. Varsti oled 50+ vanapoiss ja siis ei saa 40 aastast ka enam.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 11:12; 18.07 11:30; 21.07 08:45; 27.07 09:49; 27.07 10:47; 27.07 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin flirticusse konto, kui olin 16???? siis oli seal normaalsemaid inimesi, vähemalt noortemate seas, mu sõbranna leidis kuti ka omale sealt. Praegu 24 ja enam mingeid portaale ei viitsi kasutada, aga muidu tinder on kõige mõistlikum. Ma sain väga seal palju matche + kirjutati palju ja käisin mingi +70 deidil selle 6-7 aasta jooksul, paar flingi tekkis, aga mingi tõsist ei leidnud????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen seda üksikemade teemat ja mõtlen,et huvitav, et kas ainult mulle tundub nii, et need, inimesed, kellel on ütleme 40 eluaastaks laps/ed ja siis need kes on lastetud, need esindavadki totaalselt erinevat maailmavaadet. Ma küll varsti 50, aga kui minu vanune mees on lastetu, siis tekib mul küll küsimus, et mis tal siis viga on? Järelikult see mees kas pole tahtnud lapsi või on tal mingi selline kiiks küljes, et keegi pole temaga lapsi tahtnud. Lastetud naised vast samuti. Seega olekski täiesti normaalne, kui põhimõtteline lastevihkaja ei seo end üksikvanemaga- milleks seda konflikti vaja. Ainult et vaadates omi vabu ja lastetuid tuttavaid, pean ma tõdema, et saan aru, miks nad üksikud on, ja kehtib see nii meeste kui naiste kohta.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega olekski täiesti normaalne, kui põhimõtteline lastevihkaja ei seo end üksikvanemaga- milleks seda konflikti vaja. Ainult et vaadates omi vabu ja lastetuid tuttavaid, pean ma tõdema, et saan aru, miks nad üksikud on, ja kehtib see nii meeste kui naiste kohta.

Arvan sama, et lastetu ei peaks ennast lastega inimesega siduma. Ja mingi viga on nendel pikalt üksikutel küljes kindlasti. Kui inimene pärast pikka kooselu jääb keskealisena üksikuks, on see täitsa mõistetav, paljud ei tahagi siis enam püsipartnerit ja eks vanemana on seda õiget ka leida raskem, aga kui inimesel pole neljakümnendaks eluaastaks ühtki pikemat suhet ega lapsi olnudki, ega siis enam ei leia ka. Tean meest, kes 50 aastaselt otsustas, et tahab nüüd siis perekonda, võttiski mingi noorema poolenisti peast sooja hädas tüdruku endale majja, said lapse, aga ega see suhe ei kestnud ka. Tüdruk lasi esimesel võimalusel jalga koos oma lapsega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 11:12; 18.07 11:30; 21.07 08:45; 27.07 09:49; 27.07 10:47; 27.07 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi üldistate, et kui inimene pikemalt üksik, siis ta kindlasti mingi kiiksuga ja jääbki üksikuks.
Ma olen 30ndate alguses, 20ndates oli pikem suhe, mis 30aastaselt lõppes. Kahjuks ei olnud selline suhe, mis pere loomiseni oleks viinud, kuigi sellest unistasin. Aga pärast oli ainult hea meel, et selle kaaslasega lapsi ei saanud, muidu oleksin ka see üksikema, kelle kõik mehed ära põlgavad. Aga 3a vältel pole sellegipoolest õnnestunud leida ühtki asjalikku ja meeldivat meest, kellega suhe ja pere luua.
Ju ma olen siis ka see kiiksuga imelik, kuna pikemalt üksik ja lapsi pole. Lihtsalt see kaaslase ja toimiva suhte leidmine ei ole üldsegi nii lihtne, eriti selles vanuses. Eriti kui ei ole väga sotsiaalne.
Siin Perekooliski kirjeldatud oma mehi, kes olid 30+ veel lastetud ja mõni ka ilma ühegi tõsisema suhteta. Aga sellisest mehest tuli ideaalne kaaslane ja isa. Ei maksa igast asjast kohe inimese isiku kohta põhjapanevaid järeldusi teha.

Mul üks tuttav 35a mees otsib praegu Tinderis püsisuhet. Elab koos emaga, autot ei oma, oli varem aastaid depressiooni tõttu kodune, ühtki tõsisemat suhet olnud pole. Aga näeb välja kena, vaene pole ja tundub, et tal edu on, kohtinguid on ja ei oska lausa valida, millist naist võtta. Eriti ei kahtle, et endale kaaslase leiab.
Nagu Perekoolis öeldakse, siis naistel on latt nii maas, kuna meeste valik on lihtsalt niivõrd kehva. Siis lähevad kõik, kes vähegi kuidagi endaga hakkama saavad ja väga kehvad välja ei näe ikkagi loosi. Lähevad ka need, kes alkolembesed jne. Meestel valikut küllalt ja ei peagi väga pingutama, ikka naised tahavad. Aga naine, kes juba 30, võib või üle oma varju hüpata, ega eriti kedagi korralikku võtta pole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 11:11; 12.08 12:18; 13.08 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks tuttav 35a mees otsib praegu Tinderis püsisuhet. Elab koos emaga, autot ei oma, oli varem aastaid depressiooni tõttu kodune, ühtki tõsisemat suhet olnud pole. Aga näeb välja kena, vaene pole ja tundub, et tal edu on, kohtinguid on ja ei oska lausa valida, millist naist võtta. Eriti ei kahtle, et endale kaaslase leiab.

Korraks ehk leiab jah, ka naine leiab korraks, aga pereloomine on midagi muud. Siin on ju juba mitu viga välja toodud, miks ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 11:12; 18.07 11:30; 21.07 08:45; 27.07 09:49; 27.07 10:47; 27.07 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval on nii paljud 40+ vanuses lahku läinud, tundub, et lausa trend juba, julgetakse välja astuda ebarahuldavast suhtest. Ja enamusel neist on ka lapsed. See ei tähenda, et neil meestel-naistel midagi viga on. Edukad, kenad inimesed. Lihtsalt ongi valitud lahkuminek ja ühel hetkel hakatakse ka uut kaaslast otsima. Lahku läinud mees, kellel on lapsed varasemast suhtest, on tutvusportaalis ikka “vaba ja vallaline”, naine, kelle juurde lapsed elama jäävad, tituleeritakse paratamatult “üksikemaks”. Aga see ei pruugi ju nii negatiivne olla. Lahkuminek ei näita kohe kindlasti, et inimesed ei suuda valida omale kaaslast. 40+ inimene on harilikult suhtes olnud umbes 20 aastat, selle ajaga muutub inimeses paljugi. Ei ole mõtet ju vireleda elu lõpuni mitte midagi pakkuvas suhtes. Arvan, et Kägu, kes siin üksikemasid ära põlgab, peaks pisut oma põhimõtteid korrigeerima, muidu jääbki oma printsessi ootama.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ma panen su suumulgi kohe kiirelt kinni – sina kui mehena KINDLASTI eelistaksid noort, vallalist ja lastetut naist aga kuna sa oled sellise vanuse eas, kus ei saa seda varianti, siis sa pead leppima muuga. Ära ürita mängida kangelast, idioot.

Kle, lammas, pane oma “suumulgi” parem ise kinni, sest see jutt siin läheb sul aina lollimaks.

Mina olen kah sinu mõistes see “sellise vanuse eas” mees. Aga noort naist – MILLEKS?? Kukkusid või?

1. Sellise noorega pole ju mitte millestki rääkida + meil puudub mingisunegi ühine ajalugu + meil on erivates vanusegruppides ja erinevate huvidega sõbrad/muusikamaitsed/moemaitsed jne 1000 probleemi.
Noh umbes näiteks, et tema sõbrad hängiksid kuskil kaubanduskeskuses ja minu sõbrad pigem naudiks mingeid rahulikke erasaunapidusid. (näide oli muidugi äärmuslik ja seal oli ainult mõte oluline, et sa aru saaks)
2. Aga oletame, et leiamegi hoolimata sellest 20-30a vanusevahest ühise keele ja meele ning siis …. tahab tema ju last saada.
Võibolla ka kahte????
Mida ma siis peale hakkan, sest mina ju ei taha?
Enam.
Mingit titekisa öösiti, naisest oled sa sisuliselt paar kolm aastat ilma, sest ta tegeleb lapsega (mitte, et ta peaks, aga nad ju ise tahavad), kuskil sa käia ei saa, sest on imik jne.

Ei iialgi. Ehk siis minu puhul oleks pigem nii, et kui endavanust ei saa, SIIS ma peaks leppima poole nooremaga.
Õnneks nii hull asi ei ole ja minuvanuseid on piisavalt.
Lapsed suured (või pubekad) ja elu on lill.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen seda üksikemade teemat ja mõtlen,et huvitav, et kas ainult mulle tundub nii, et need, inimesed, kellel on ütleme 40 eluaastaks laps/ed ja siis need kes on lastetud, need esindavadki totaalselt erinevat maailmavaadet. Ma küll varsti 50, aga kui minu vanune mees on lastetu, siis tekib mul küll küsimus, et mis tal siis viga on? Järelikult see mees kas pole tahtnud lapsi või on tal mingi selline kiiks küljes, et keegi pole temaga lapsi tahtnud. Lastetud naised vast samuti. Seega olekski täiesti normaalne, kui põhimõtteline lastevihkaja ei seo end üksikvanemaga- milleks seda konflikti vaja. Ainult et vaadates omi vabu ja lastetuid tuttavaid, pean ma tõdema, et saan aru, miks nad üksikud on, ja kehtib see nii meeste kui naiste kohta.

Huvitav polariseerimine muidugi, et kui naisel/mehel pole lapsi siis on ta kas lastevihkaja või keegi pole temaga lapsi tahtnud. Aga vbl oli ta eelnevalt suhtes, kus teine pool lapsi ei tahtnud/saanud, vbl ta ise pole võimeline meditsiinilistel põhjustel lapsi saama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli seal konto 4 aastat tagasi ning huvi pärast siis avasin, muutsin kasutaja nime. Ja mis ma näen, samad inimesed kirjutavad mulle kes 4a tagasi ja enamustel isegi samad pildid jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli seal paar aastat konto. Ise olen 28 aastane mees. Välimuselt ei ütleks, et ma mingi jumalaime olen, aga olen tuttavate naiste jutu järgi kena mees ja igati korralik, pestud-haritud ja muul moel viisakas. Paljud kolleegid, nii mehed kui naised, on küsinud, et miks ma poissmees olen. Ja ega ma ise ka ei tea. Ma ei arva, et mul midagi just viga oleks. Olen küll pigem vaikne ja tagasihoidlik, “avan ennast” pigem siis, kui inimesega juba tuttav olen. Aga pole oma kandist kedagi kohanud, kes juba suhtes poleks ja ei karda ka nii kangesti üksi olla, et kuskile kaugemale otsima minna. Nii ma siis mõtlesingi, et internetitutvus on ehk hea variant, aga mida kauem mul see konto seal oli, seda rohkem sain aru, et sellel pole mõtet. Seal leiavad edu mehed, kes on välimuselt 10/10, kuna pildid ja AINULT pildid on seal need, mis määravad. Pealegi nõuab seal pea iga liigutus mingisugust raha. Paljud profiilid kellele teised ka kirjutanud on, muutuvad “populaarseteks” ja nende inimestega suhtlemiseks, pead sa olema “VIP” staatuses, mis on tasuline. Ega mul pole kahju raha kulutada, aga pigem ma kulutaks seda millegi asjalikuma peale. Nii et üldiselt mulle, kui tavalisele “teises Eestis” elavale töömehele pole seal mitte midagi.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisena eelistaksin tuhat korda sind “teise eesti korralik töömees” neile lakutud ja enda meelest ilusatele ja edukatele meestele, kes siin eelnevalt sõna on võtnud ja Flirticu naisi maha teinud. Üldiselt iga pott leiba tõepoolest väärilise kaane, kui ise oled sita iseloomuga, eks siis ikka kleebivad külge ka viletsad iseloomud 🙂 Mina siiski olen juba suhtes ja suhet ei otsi, tahtsin lihtsalt sind 28 a noormees julgustada. Ära arva, et kõik naised neid “lakutud printse” igatsevad 🙂 Need võivad jäädagi peeglist oma naba imetlema :))))))))))))))

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 20:34; 08.08 18:08; 08.08 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan sind selle kena ja julgustava kommentaari eest, Naiskägu. Tõesti meeldiv lugeda. Ega ma tegelikult ei usugi, et kõik naised sellised “lakutud printse” jahtivad tibividinad on. Lihtsalt mulle tundub, et minu vanuseklassis on neid väga palju. Ei ole ka mingi põhimõtteline poissmees, kui mõni tütarlaps peaks huvi näitama, siis mina vastu ei aja. Oma kommentaari ma tegelikult kirjutasin mõeldes naistele, kes Flirticus (Või ükskõik kus mujal) endale “normaalset meest” otsivad ja leiavad sealt kas neidsamu “lakutud printse” ja naistemehi või puhtlabaseid perverte. (Neid piltide aluseid kommentaare lugedes näeb seal ikka igasuguseid hälbeid)
Soovitan teil inimestega rohkem suhelda ja neid paremini tundma õppida. Rääkida võib muidugi kõike, aga sellised kroonilised seelikukütid ja muidu panomehed te näete vestluse käigus kiiresti läbi. Eeldades, et nad kohe huvi ei kaota, kui näevad, et tuttavaks ka peab saama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli seal paar aastat konto. Ise olen 28 aastane mees. Välimuselt ei ütleks, et ma mingi jumalaime olen, aga olen tuttavate naiste jutu järgi kena mees ja igati korralik, pestud-haritud ja muul moel viisakas. Paljud kolleegid, nii mehed kui naised, on küsinud, et miks ma poissmees olen. Ja ega ma ise ka ei tea. Ma ei arva, et mul midagi just viga oleks. Olen küll pigem vaikne ja tagasihoidlik, “avan ennast” pigem siis, kui inimesega juba tuttav olen. Aga pole oma kandist kedagi kohanud, kes juba suhtes poleks ja ei karda ka nii kangesti üksi olla, et kuskile kaugemale otsima minna. Nii ma siis mõtlesingi, et internetitutvus on ehk hea variant, aga mida kauem mul see konto seal oli, seda rohkem sain aru, et sellel pole mõtet. Seal leiavad edu mehed, kes on välimuselt 10/10, kuna pildid ja AINULT pildid on seal need, mis määravad. Pealegi nõuab seal pea iga liigutus mingisugust raha. Paljud profiilid kellele teised ka kirjutanud on, muutuvad “populaarseteks” ja nende inimestega suhtlemiseks, pead sa olema “VIP” staatuses, mis on tasuline. Ega mul pole kahju raha kulutada, aga pigem ma kulutaks seda millegi asjalikuma peale. Nii et üldiselt mulle, kui tavalisele “teises Eestis” elavale töömehele pole seal mitte midagi.

Kuule, see vip staatus maksis seal mäletamist mööda kolm kopikatega. See oli siis nädala ajane. Prooviks polegi ju nii kallis. Edu kaaslase otsingul.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.07 10:26; 18.07 11:26; 18.07 11:36; 18.07 11:38; 18.07 11:39; 18.07 11:41; 18.07 11:53; 21.07 10:49; 08.08 00:04; 12.08 12:08; 12.08 12:30; 12.08 12:34; 12.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud profiilid kellele teised ka kirjutanud on, muutuvad “populaarseteks” ja nende inimestega suhtlemiseks, pead sa olema “VIP” staatuses, mis on tasuline.

Mine Tinderisse, see on tasuta ja seal leiab jobude vahelt normaalseid inimesi ka.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 09:47; 10.08 07:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Palun moderaatoritel teema sulgeda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.