Esileht Hobinurk Flitrip ja 1-3 eurone reisivõistlus viib Lõuna-Euroopasse

1 postitus (kokku 1)

Teema: Flitrip ja 1-3 eurone reisivõistlus viib Lõuna-Euroopasse

Postitas:

Hei, Perekooli kommuun!

Mina olen Mihkel.

Kas teile meeldib reisida aga kas ka teie meelest on muretu reisimine pigem kallis ja vajab väga palju planeerimist?

Mina olen alati tundnud, et reisimine on imeline kogemus ja ma armastan näha meie planeeti. Aga ma olen alati tundnud, et tahaks nii väga kogeda ka puhkust, kus ma ei pea mõtlema raha peale ja kohad, kus ma ööbin on oleksid pigem ilusad ja keskmisest kallimad. Ma usun, et paljud teist tunnevad, et tahaks ka selliseid puhkusi kogeda ja et ei peaks mõtlema tohutu planeerimise peale.

Seda mõtet oleme sõpradega pikalt peas mõlgutanud, et kuidas saada selliseid puhkusi ja kuidas neid teistega jagada. Ühel päeval kuulsime UK ettevõttest BOTB. Sellest inspireerituna leidsime, et see on kõige lähedasem viis kuidas inimeste puhkusereise ühisrahastada.

Nii sündiski meie startup nimega Flitrip.

Alustasime planeerimist novembris 2017 ja 12. märtsil 2018 launchisime pilootprojekti. Võtsime osa ka Ajujahist, kus pääsesime 100 parima sekka kuid sealt edasi mitte. Aga see meid ei morjendanud. 😀

Kuna tahtsime samuti mängulisust Flitripi sisse tuua siis lõime sarnastest mängudest inspireeritud meie versiooni mängust “Mark the Spot”. Reisi võitmiseks on vaja Flitripi lehel kõigepealt valida endale auhinnareis ja siis Flitripi mängus tuvastada võimalikult täpselt etteantud foto põhjal, kus seisis pildi tegemise ajal fotograaf ja märkida see etteantud Google’i kaardile.
Iga pakkumine kaardil maksab 1-3€ vastavalt, milline reis on endale potentsiaalseks auhinnaks valitud.

Kõige täpsemat mängijat ootab ees imeline puhkuse reis Kreetal, Mallorcal või muudes kohtades, mis on meie reiside valikus. Mängus saab osaleda veebilehel http://www.flitrip.ee

Meie oleme juba ühe eduka reisimängu korraldanud ja võitjaks osutus Helsingis doktorantuuris õppiv Eesti noormees Andres Veidenberg, kelle marker osutus 1222 võistleva markeri seas täpseimaks ning võitis endale Bali puhkuse kahele.

Nüüd käib meil juba teine mäng ning seegi on vähem kui nädala aja pärast leidmas endale võitja – täpsemalt 29 aprill. Kogu teenitud raha lähebki reiside korraldamisse ning arendusse, sest tahaksime selle mänguga ka laieneda üle Euroopa. Et siis ühel päeval ka ise lubada endale uhkemaid reise. 😀

Aga kõigepealt peame aru saama, kas meie mäng ise on ka piisavalt huvitav ning kas teie mängiksite seda mängu?
➡ Kui olete nõus mängima siis kasutage -20% sooduskoodi: perekool
NB! Sooduskood tuleb sisestada pärast kassas.
Ja kui olete nii lahked siis võiksite jätta meile ka siia tagasisidet, kas ja mis meeldis ja ei meeldinud. 🙂

Meie arvates on meil ülilahe idee ja väga soodne võimalus võita endale unustamatu seiklus. 😀

Päikest
Mihkel Flitripist.
http://www.flitrip.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Hobinurk Flitrip ja 1-3 eurone reisivõistlus viib Lõuna-Euroopasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.