Esileht Lapse ootamine Flo äpp raseduse ajal

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Flo äpp raseduse ajal

Postitas:

Kasutan flod, aga väga napp on see info seal. Kuni 20 nädalani saatis äpp mulle 2x nädalas teate, kui suur beebi hetkel on ja mis mu kehaga toimub, peale 20. nädalat ei tule sedagi. Kas teistel on ka nii või mul mingid settingud paigast?
Soovitage head äppi lapse ootajale, palun 🙂 Rasedust 26 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama mure. Teateid ma ei ole kunagi saanud. Insightsi all on viimati info tulnud 5nda nädala kohta. Olen ka mitmeid kordi uurinud, kas äkki saaks seadeid muuta, et äkki midagi valesti, aga no ei leia midagi. Tahaks, et ikka iga nädala kohta infot tuleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 17:06; 12.09 13:42; 16.09 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Ovia Pregnancy äppi, meeldib 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Pregnancy + äppi, ka rahul. Lisan sinna oma arsti ajad, mis siis teavitusena tulevad. Samuti kaalu, et jälgida tõusu. Lisaks kõik muud funktsioonid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see koht kus on More- sealt alt reminders, ja seal all omakorda personal advice- kui see on väljalülitatud,siis ilmselt ei tulegi. Mul on “on” ja iga nädal tuleb kaks-kolm korda mingeid teavitusi(beebi kasvu,kaalu,pikkuse vms kohta). Mul rasedust praegu 23+ n.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see koht kus on More- sealt alt reminders, ja seal all omakorda personal advice- kui see on väljalülitatud,siis ilmselt ei tulegi. Mul on “on” ja iga nädal tuleb kaks-kolm korda mingeid teavitusi(beebi kasvu,kaalu,pikkuse vms kohta). Mul rasedust praegu 23+ n.

Minul on see personal advice sees, aga ei midagi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 17:06; 12.09 13:42; 16.09 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd lõpuks jõudsin ka kirjutama. 😀

Tõmba Flo-le update, võimalik, et saad korda. Mul oli sama, et mingil põhjusel järsku enam ei tulnud need asjad sisse ja aru ka ei saanud, milles probleem. Aga siis sattusin Google Play’s ringi liikuma ja märkasin, et Flo äpil on uuendus. Peale uuendamist jooksevad kõik jälle kenasti ja õigeaegselt sisse ning ka need, mis vahele olid jäänud, tulid tagantjärgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh aitäh!!
Minul hakkas peale uuendust tööle 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 17:06; 12.09 13:42; 16.09 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan FB messengeris sellist bot’i nagu https://www.facebook.com/MamaNatural/ – lisasin sinna oma planeeritava sünnituse aja ja ta siis iga natukese aja tagant privab mulle igasuguse huvitava infoga, a’la kuidas kõrvetisi vältida või kui suur beebi hetkel on, või millest sellel nädalal arst mulle rääkida võib jne.

Mulle meeldib – hästi mugav, et tuleb tsäti kujul, nagu iga teise lähedasega suheldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka ovia, siis veel what to expect, mis on päris hea, ja sprout ning glow 😀 uus asi, et nii mitu äppi alles veel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Flo äpp raseduse ajal