Esileht Ilu ja tervis flucanazol kapslid?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: flucanazol kapslid?

Postitas:

Tekkis siin mõned päevad tagasi kohutav sügelus intiimpiirkonnas. Ostsin apteegist käsimüügis olevat klotrimasool kreemi. Kasutasin seda kaks päeva ja nüüd nagu hullult tulitab. Palusin pereatsilt flucanozolile retspti kahele kapslile. Kas need kaks kapslit võib kahel järjestikusel päeval ära tarvitada või siiski üks kapsel nädalas? Kas ainult kapsel aitab või võiks lisaks osta vagisani kuulikesi? _Nii vastik on olla. Ja miks see klotrimasool asja niimoodi tulitama pani?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 09:14; 11.05 12:02; 11.05 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin ka just kurtsin oma seenetamist. Mina sain jagu 3-4x p Femigeliga (ei lasknud sisse, pealt poolt geelitasin), ja vagisani intiimpesugeeli ja oovulitega. Kuna imetan, siis fluconazol on keelatud ja klotrimasool tegi olukorra ainult hullemaks. Kirjutasin Femigelist, sest see on jaheda efektiga ja tegi tulitamise talutavaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 09:26; 11.05 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

fluconazoli peab ikka võtma 1 kapsel nädalas. tavaliselt aitab seene vastu juba esimene ja teine on ainult kindluse mõttes.Ma pole küll kunagi midagi juurde kasutanud. muuseas klotrimazol mulle ka ei sobi, teeb nagu hullemaks. ehk on seal mõni koostisosa, mis mõnele ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 11:36; 11.05 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]fluconazoli peab ikka võtma 1 kapsel nädalas. tavaliselt aitab seene vastu juba esimene ja teine on ainult kindluse mõttes.Ma pole küll kunagi midagi juurde kasutanud. muuseas klotrimazol mulle ka ei sobi, teeb nagu hullemaks. ehk on seal mõni koostisosa, mis mõnele ei sobi.[/tsitaat]

Aga kas see kihelus/põletustunne, mis nüüd peale klotrimasooli tekkis, kaob ka siis ära, kui nüüd fluconazoli võtan? Just selle põletustunde pärast arvasingi, et ehk peab miskit vagisani laadset lisaks kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]fluconazoli peab ikka võtma 1 kapsel nädalas. tavaliselt aitab seene vastu juba esimene ja teine on ainult kindluse mõttes.Ma pole küll kunagi midagi juurde kasutanud. muuseas klotrimazol mulle ka ei sobi, teeb nagu hullemaks. ehk on seal mõni koostisosa, mis mõnele ei sobi.[/tsitaat]

aga kas see põletustunne, mis peale klotrimasool kreemi tekkis, kaob ka siis ise ära, kui flucanozolo võtan? Just selle põletustunde pärast arvasingi, et peaks ehk miskit vagisani laadset lisaks kasutama.
Huvitav on see, et klotrimasooli küünlaid, mis on retseptiga arst kirjutanud, pole mul küll miskit sellist põhjustanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 09:14; 11.05 12:02; 11.05 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 9.26-ne vastaja. Mulle sobis klotrimasool 15 aastat ja alles seekord tekitas selle tulitamise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 09:26; 11.05 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma polegi enam viimased korrad klotrimazoli kasutanud ja fluco aitab väga kiiresti ilma muude vahenditeta. intiimpesugeeli kasutan muidugi regulaarselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 11:36; 11.05 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma polegi enam viimased korrad klotrimazoli kasutanud ja fluco aitab väga kiiresti ilma muude vahenditeta. intiimpesugeeli kasutan muidugi regulaarselt.[/tsitaat]

Selge. Fluconazol ostetud ja võetud. Aga siis hakkasin kahtlustama, et kuna mul hormoonravi proveraga pooleli, et kas ikka tohin võtta.Helistasin apteeki ja küsisin, oleks muidugi pidanud seda tegema enne rohu sissevõtmist. Apteegi tädi arvas, et hormoon põhjustabki seent ja seega polegi kindel, kas nüüd flucanazol mõjub :(.Hormoonravi jäänud mul kolm päeva ainult veel, loodan ikka parimat. Loodan, et ikka mõjub ja et see flucanazol hoopis mu hormoonravi nüüd ära ei riku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 09:14; 11.05 12:02; 11.05 14:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis flucanazol kapslid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.