Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Folliikulite punktsioon reedel

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Folliikulite punktsioon reedel

Postitas:

Kui reede hommikul oli follikulite punktsioon ja kui kõik on korras on esmasp siirdamine. Nädalavahetusel nad ju ei tegele sellega, kas siis kui siirdamist ei toimu siis esmasp hommik on see neile teada? Olen teisest linnast ja vaja minna Tartu. Minul esimene IVF katse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 10:50; 11.10 18:36; 12.10 20:02; 19.10 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, esmaspäeval helistavad kui ei saa siirdada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst saatis täna hommikul sellise sõnumi. Nüüd väike paus. Ehk järgmine kord on juba suurem võimalus, see oli ka minu esimene katse ja ainult 1 folliikul oli.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 10:50; 11.10 18:36; 12.10 20:02; 19.10 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiame järgmiseks korraks pöialt!

Küllap arst vaatab üle, kas saaks midagi teisiti teha, mul nö pika tsükliga (enne ivfi võetakse 3ndl pille) tuli munarakke vähe ja need olid kehvad, lühikese skeemiga oli olukord tunduvalt parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap arst vaatab üle, kas saaks midagi teisiti teha, mul nö pika tsükliga (enne ivfi võetakse 3ndl pille) tuli munarakke vähe ja need olid kehvad, lühikese skeemiga oli olukord tunduvalt parem.

See on vist individuaalne, sest võib olla ka vastupidi, et lühikese skeemiga saadakse vähe rakke. Palju sul saadi rakke mõlema skeemiga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:09; 12.10 13:10; 18.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oli ka minu esimene katse ja ainult 1 folliikul oli.

Kas sulle tehti lühike või pikk skeem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:09; 12.10 13:10; 18.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühike skeem, ainult 2 süsti tegin teatud päevad Bemfola ja cetrotide ja 36h enne punktsiooni ovitrelle. Mul on muidugi ka munaraku reserv madal, arst ütles et ühte rakku vaja ongi et ei tea kuipalju lootust on. Niipalju kui lugenud on paljudel ikka enne punktsiooni palju folliikuleid ja hiljem mille vahel valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 10:50; 11.10 18:36; 12.10 20:02; 19.10 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühike skeem, ainult 2 süsti tegin teatud päevad Bemfola ja cetrotide ja 36h enne punktsiooni ovitrelle. Mul on muidugi ka munaraku reserv madal, arst ütles et ühte rakku vaja ongi et ei tea kuipalju lootust on. Niipalju kui lugenud on paljudel ikka enne punktsiooni palju folliikuleid ja hiljem mille vahel valida.

Mitu päeva sa kokku süstisid? Olen aru saanud, et folliikulite saak ongi individuaalne. Osadel saadakse palju rakke, aga enamus neist pole hea kvaliteediga ja teistel saadakse vähem, aga parema kvaliteediga. Variante ja tulemusi on erinevaid. Mida arst soovitas edasi teha ja millist skeemi kasutada?

Mulle on vahel tundunud, et osa arste on kuidagi ülekoormatud ja äkki seetõttu on vahel ignoreeritud küsimustele vastamist. Patsiente on vist palju ja alati ei mäletata olulisi detaile. Sul vähemalt toimus punktsioon ja said midagi uut teada. Olen kokku puutunud olukorraga, kui punktsiooni lükati teadmata põhjusel edasi ja õige aeg magati napilt maha, kuigi arst kahtles kahe päeva vahel, ei arvestanud, et ovulatsioonid on tavaliselt kiiresti toimunud ja valis ikka viimase päeva. Jäi katsejänese tunne, nagu lihtsalt proovime midagi teha ja kui ebaõnnestub, siis hakkame uue ringiga peale, mis seal ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 13:09; 12.10 13:10; 18.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 päeva sústisin, vahepeal arst katkestas süstid ning kui punktsioon oli reedel siis ovitrelle tegin kolmapäev ja neljap oli sûstivaba. Hetkel algas menstruatsioon ja järgmine kuu kui menstruatsioon on siis jätkame eks siis kuuleb mis variant seekord. Katkestas kuna sûstid ei mōjunud polnud ûhtegi folliikulit näha, uuesti ultrahelisse minnes oligi see nn juhtfolliikul olemas ja siis alustasin uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 10:50; 11.10 18:36; 12.10 20:02; 19.10 21:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Folliikulite punktsioon reedel