Esileht Ilu Fööni otsingul

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Fööni otsingul

Postitas:
Kägu

vanake ütles üles, vaja uut. Kas ioonsüsteem on vajalik?

Tahaks väiksemat, kerge kaaluga, jaheda ja sooja õhuga. Soovitusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Föön on küll üks selline asi, millel odavate ja kalliste mudelite vahe on väike. Odavad teevad lihtsalt rohkem lärmi ja profi omadel on suurem võimsus ja pikem juhe, aga see on ka kõik. Leiab ka odavaid samasuguseid. Sooja ja jahedat lasevad kõik. Igasugu vidinad, ioonid, elektrooniline ekraan jne, jne on suhteliselt kasutu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul on sirge või kerge lainega juus, siis vali vabalt esimene ettejuhtuv sinu hinnaklassi sobiv föön 🙂
Nagu esimene vastaja ütles, lisafunktsioonid on suhteliselt kasutud ja põhiasjad on odavama otsa omadel ka olemas. Minu kogemusel eriti odavad (pisikesed) föönid kuumenevad pikemal kasutusel üle ja lõpetavad töötamise, kuni on piisavalt jahtunud. Tuulevõimsus võib ka madal olla neil.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

profi omadel on suurem võimsus ja pikem juhe

Minu jaoks need kaks asja ongi fööni puhul kõige olulisemad. Ei ole midagi vastikumat kui nõrga võimsusega föön – juuksed lähevad enne kätte mustaks, kui see need kuivaks jõuab puhuda.

Pika juhtme eeliseid ei ole vast vaja põhjendada ühelegi naisele.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti pika juhtmega ja võimas. Iga naine, kes on kord hoidnud käes korralikku fööni, ei talu mingit pussufööni 🙂 kasutan ga.ma fööni https://tradehouse.ee/et/?i=86340

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks need kaks asja ongi fööni puhul kõige olulisemad. Ei ole midagi vastikumat kui nõrga võimsusega föön – juuksed lähevad enne kätte mustaks, kui see need kuivaks jõuab puhuda. Pika juhtme eeliseid ei ole vast vaja põhjendada ühelegi naisele.

Õige, aga selliste omadustega on nii 30 euroga kui 300 euroga fööne saadaval. Kümnekordne hinnavahe ei pruugi mitte midagi juurde anda. Mingit 10 eurost nõkatsit ei soovitagi, nimetasingi 30 eurost odavaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti pika juhtmega ja võimas. Iga naine, kes on kord hoidnud käes korralikku fööni, ei talu mingit pussufööni ???? kasutan ga.ma fööni https://tradehouse.ee/et/?i=86340

Ongi ju näide ülehinnatud tootest. Samas kohas on ka 50 euroseid fööne saadaval, mille võimsus on suurem ja juhe samamoodi 3 m. Sellel on juures mingid LED tuled ja isepuhastuv filter, millest jumala savi tegelikult. Ainuke pluss, et on veidi kergem, aga ega need teised ka rasked pole. Ots pole sellel ka kuigi hea, olen proovinud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahaa…kaalul pole vahet? ???? tütarlaps pole vist kasutanud kerget fööni ja seejärel tagasi siirdunud raskema fööni peale? dB ka vaatasid?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti pika juhtmega ja võimas. Iga naine, kes on kord hoidnud käes korralikku fööni, ei talu mingit pussufööni ???? kasutan ga.ma fööni https://tradehouse.ee/et/?i=86340

Ongi ju näide ülehinnatud tootest. Samas kohas on ka 50 euroseid fööne saadaval, mille võimsus on suurem ja juhe samamoodi 3 m. Sellel on juures mingid LED tuled ja isepuhastuv filter, millest jumala savi tegelikult. Ainuke pluss, et on veidi kergem, aga ega need teised ka rasked pole. Ots pole sellel ka kuigi hea, olen proovinud.

Need 50 Eur föönid on 450-500g. Ga.ma on 245. Kahekordne vahe pole märkimisväärne?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit 10 eurost nõkatsit ei soovitagi, nimetasingi 30 eurost odavaks.

Haa. Mu föön maksis 9.99. Töötab juba 5. aastat, puhub kõike, mida vaja. Tulesid ega muid kellasid ja vilesid ei ole. Mõõtnud ja kaalunud ma teda tõesti ei ole, ei kannata lihasnõrkuse all, et fööni käes hoida ei jaksaks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need 50 Eur föönid on 450-500g. Ga.ma on 245. Kahekordne vahe pole märkimisväärne?

Kui sa terve päev pead seda hoidma, siis on vahe, aga tavakasutaja jaoks on 450 gr ka täiesti ok kaal. Igatahes üle 200 euro selle eest juurde maksta on täiesti mõttetu. 78 db on samamoodi lärm. On see lärm paar detsibelli kõvem või vaiksem, pole kõrva jaoks vahet.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti pika juhtmega ja võimas. Iga naine, kes on kord hoidnud käes korralikku fööni, ei talu mingit pussufööni ???? kasutan ga.ma fööni https://tradehouse.ee/et/?i=86340

See on tõesti parim, hinna ja kvaliteedi/ kasutusmugavuse suhe on paigas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti pika juhtmega ja võimas. Iga naine, kes on kord hoidnud käes korralikku fööni, ei talu mingit pussufööni ???? kasutan ga.ma fööni https://tradehouse.ee/et/?i=86340

See on tõesti parim, hinna ja kvaliteedi/ kasutusmugavuse suhe on paigas.

Hinna ja kvaliteedi suhe ei ole paigas. Nii umbes 4-5 korda üle hinnatud. Otsik on halb.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit 10 eurost nõkatsit ei soovitagi, nimetasingi 30 eurost odavaks.

Haa. Mu föön maksis 9.99. Töötab juba 5. aastat, puhub kõike, mida vaja. Tulesid ega muid kellasid ja vilesid ei ole. Mõõtnud ja kaalunud ma teda tõesti ei ole, ei kannata lihasnõrkuse all, et fööni käes hoida ei jaksaks.

Eks see olene juustest ka. Kas on vaja paar karva kuivaks puhuda või paks pahmakas.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Fööni otsingul