Esileht Kasutajaabi ja mõtted Foorum pekkis?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Foorum pekkis?

Mis toimub siin täna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga palju tühjendasite. Teemale kommetaari lisades ei liigu see ülesse esimeseks ja ei lisandu kommentaaride arvu. Ajaviite ja muud jutud all tundub olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve päev ei ole absoluutselt midagi toimunud – viimased postitused on vist 10 paiku hommikul. Seadistasite vist nii põhjalikult ära, et ongi jee Perekooliga. Perekool on surnud, elagu “itimehed”! 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina konkreetselt kasutan kroomi lauaarvutis ja mul ei ole probleeme, aga tundub, et tänapäeval inimesed kasutavad pigem tahvleid ja nutikaid. vaatan, et ajaviitejuttudes on ikka alles eilehommikused teemad – või siis miskipärast ei näita minul uusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äh, vabandan, minu viga. tegin arvutile restarti ja nüüd näen küll 🙂
kusjuures mozilla firefoxiga näitas küll, aga kuna ma seda perekooli jaoks ei kasuta, siis nüüd lihtsalt proovisin. aga need etteviskavad reklaamid on tüütud küll ja sageli on sulgemisnupp ka nii ära peidetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, millest sa räägid. ma pole seni reklaamide teemal sõna võtnud ja perekoolis käin ainult kroomiga. sinu ärritus on täiesti üleliigne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul telefon näitab, et muudes teemades on viimati 2. mail sõna võetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul telefon näitab, et muudes teemades on viimati 2. mail sõna võetud.

Mul näitas sisselogituna ka 2. maid viimaste teemadena, aga ainult ajaviite teemas, teistes nägin uusi postitusi. Täna taipasin välja logida, siis nägin uuemaid postitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Foorum pekkis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.