Esileht Kasutajaabi ja mõtted Forbidden You don’t have permission to access this resource.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Forbidden You don’t have permission to access this resource.

Postitas:

Millest selline teade postitamisel? Või sel juhul siis postitusel, mida teha ei saa.

Siia postitada oli võimalik. Kooli alateemasse mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis täna sama küsimus. Mõtlesin juba, et mulle on mingi blokk peale pandud :). Mis ei tundu aga reaalne, sest olen viimastel nädalatel ainult ühte neutraalset teemat kommenteerinud. Katsetan siis, kas siia alafoorumisse saan postitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa postitada uut teemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Teavitasime it-d probleemist.

Täname teavituse eest!
Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ikka olemas, aga väga üksikute teemadega.

Nt sain 1 postituse teha siia teemasse https://foorum.perekool.ee/teema/munarakudoonorlus-2/
postitus veel üleval, ei riku reegleid, pole alla hääletatud ka, aga nüüd kui tahad 2st postitust teha, saan sellise veateate

Forbidden
You don’t have permission to access this resource.
Apache / ZoneOS Server at foorum.perekool.ee Port 443

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ikka olemas, aga väga üksikute teemadega.

See ei sõltu teemadest, vaid sisust, mida sa postitad. Õigemini sisu atribuutidest:
Korja ära kõik jutumärgid, ülakomad, lingid jne robotit segadusse ajavad asjaolud.
Kui see lihtne postitus on üles läinud, siis võid hakatata ükshaaval iseenda postitust modema. Lisad a`la-d, tsitaadid (ainult mujalt netist kohta kehtib) jne pärast juurde.

Aga esimesel korral see keskkond ei seedi neid. (mingi IT teema, aga väheusutav, et nad selle korda oskaks teha; see on liiga kosmos nende jaoks)

Korduvalt ja pidevalt selle otsa põrganud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on probleem, et vastuses on link, mis pole lubatud või mõni sõna, mis pole lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on probleem, et vastuses on link, mis pole lubatud või mõni sõna, mis pole lubatud.

äkki oleks siis võimalik see must nimekiri ebasoovitavatest sõnadest kuskile üles panna? tegelikult, ma arvan, ei ole asi mingites konkreetsestes sõnades, sest ma olen katsetades kogenud, et kohati ei saa ka ühesõnalist ega isegi mittte punktiga postitust teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen katsetades kogenud, et kohati ei saa ka ühesõnalist ega isegi mittte punktiga postitust teha.

Aga hirmsasti tahaks, sa kena Proua Punkt?

See Forbidden tuleb mingist valest lingist, jutumärkidest, tsiteeringust jne selliset jurast.
Postita normaalset teksti ja pärast võid seda muutma hakata.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Forbidden You don’t have permission to access this resource.