Esileht Ilu Fotoepilaator teismelisele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Fotoepilaator teismelisele

Postitas:
Kägu

Fotoepilaatorite kohta olen lugenud, et need pole mõeldud noorematele kui 16 / 18 aastat. Kas on keegi või kellegi laps seda ikkagi kasutanud ning kas on midagi ebameeldivat kogetud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et eesti nahatüüpi laste karvad on esiteks selle jaoks liiga heledada ja õrnad ja teiseks nahk õrnem kui täiskasvanul., võib kõrvetada.  Selle hästitoimise eelduseks on, et naha ja karva vahel on suur kontrast, kas on lapsed tumedad karvad ja hele nahk? Mu tütrel nt on karvad sama heledad kui kui nahkki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Tütre naha ja karvade kontrasti koha pealt võiks arvata, et fotoepilaatoriga ei peaks iseenesest probleeme tekkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No proovi järgi, esialgu nt poole võimsuse peal. Need kodused epilaatorid vast polegi võimelised päriselt nahka ära kõrvetama. Ainult päevitunud nahale ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis häda on lapsel just fotoepilaatorit kasutada.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need fotoepilaatorid lihtsalt ei tööta. Kui töötaks, oleks igasugu tavalised epilaatorid, ziletid ja vahad ammu unustatud.
Mul on mitmed sõbrannad need soetanud, erinevad margid ja mudelid. Lihtsalt raha raiskamine. Ei toimi need isegi tumedakarvaliste ja heledanahaliste peal, teiste peal ammugi mitte.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ei toimi tõesti need kodused aparaadid. Ka salongihooldustel pole mingit erilist garantiid, kui oled hiljem sama karvane, siis kehitatakse öihtsalt õlgu “no ju siis teile ei sobi!”. .

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See toimib/ei toimi – eks sõltub, msi tulemust ootad. Tõesti naiivne on loota, et igavesti karvast prii. Aga mõnele on suur võit ka, kui peab ülepäeviti või lausa iga päev raseerimise asemel nt kord 3 kuu tagant salongis käima. Mul nt on tumedad karvad ja kaenlaalune ongi koguaeg tumedam – noh, nagu osadel tumedakarvalistel meestel on ka peale raseerimist habemepiirkond tumedam. Kui ma viitsiks käia salongitamas, siis oleks suur võit, kui suvel ei peaks põdema pisematki tüügast kaenla all. Et viisakas välja näha ilma varrukateta pluusiga, peangi igal hommikul raseerima kaenlaaluseid.

Ja ega jalgadega parem pole. Noh, kannatab raseerimisega ülepäeviti. Epileerijaga “piirdus” asi 2x nädalas, aga karvad hakkasid sisse kasvama ja jalad nägid teistpidi koledad välja 🙁

Kaenlaaluste ettevõtmist olen planeerinud küll, aga kuna tegin siin mitu last järjest, siis need protseduurid ei ole vist imetamise ajal ka soovitatavad (hormoonid võivad tulemust mõjutada)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nt on tumedad karvad ja kaenlaalune ongi koguaeg tumedam – noh, nagu osadel tumedakarvalistel meestel on ka peale raseerimist habemepiirkond tumedam

TA küsib noore tütarlapse kohta (16-18) ja talle vastab kaks last sünnitanud TÄISKASVANUD naine. Mida selle vastusega pihta hakata?

Sellega olen nõus, et noored ei peaks fotoepilaatoriga möllama.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nt on tumedad karvad ja kaenlaalune ongi koguaeg tumedam – noh, nagu osadel tumedakarvalistel meestel on ka peale raseerimist habemepiirkond tumedam

TA küsib noore tütarlapse kohta (16-18) ja talle vastab kaks last sünnitanud TÄISKASVANUD naine. Mida selle vastusega pihta hakata?

Sellega olen nõus, et noored ei peaks fotoepilaatoriga möllama.

Kuidas minu vanus ja laste arv mõjutab karvakasvu? Minul oli selline karvakasv juba 16aastaselt. Kujutad sa ette jah, mõnel inimesel on ilusad juuksed, aga sellel on omad miinuspooled 😀

Ja ma ei vastanudki, kas 16 peab kasutama (kuigi pole siin toodud ühtki asjalikku vastuargumenti), vaid vastasingi toimib/ei toimi teemal, nagu ma oma juttu alustasin. Aga funktsionaalne lugemisoskus polegi kõigile…

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas minu vanus ja laste arv mõjutab karvakasvu? Minul oli selline karvakasv juba 16aastaselt. Kujutad sa ette jah, mõnel inimesel on ilusad juuksed, aga sellel on omad miinuspooled

Sa oled usbekitar? Ma eeldasin, et foorumis käivad põhiliselt eestlannad, kellel ei ole 16 aastaselt hästi tumedate karvadega häbemepiirkond.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas minu vanus ja laste arv mõjutab karvakasvu? Minul oli selline karvakasv juba 16aastaselt. Kujutad sa ette jah, mõnel inimesel on ilusad juuksed, aga sellel on omad miinuspooled

Sa oled usbekitar? Ma eeldasin, et foorumis käivad põhiliselt eestlannad, kellel ei ole 16 aastaselt hästi tumedate karvadega häbemepiirkond.

Wtf. Miks sa 16a eestlannade häbemepiirkonnaga nii kursis oled? Või miks selline eeldus?

Endal täiesti tavalised heledad kartulipruunid peened juuksed, aga karvakasv tugev ja tume juba vähemalt kui 14 olin, täpselt ei mäleta, aga vist vähemalt juba siis kui 12 olin või varem.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal täiesti tavalised heledad kartulipruunid peened juuksed, aga karvakasv tugev ja tume juba vähemalt kui 14 olin, täpselt ei mäleta, aga vist vähemalt juba siis kui 12 olin või varem.

Kui on heledad kartulipruunid juuksed, siis peaks ka häbemepiirkond samavärvi karvadega olema. Midagi siin jutus ei klapi:)

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal täiesti tavalised heledad kartulipruunid peened juuksed, aga karvakasv tugev ja tume juba vähemalt kui 14 olin, täpselt ei mäleta, aga vist vähemalt juba siis kui 12 olin või varem.

Kui on heledad kartulipruunid juuksed, siis peaks ka häbemepiirkond samavärvi karvadega olema. Midagi siin jutus ei klapi:)

Kuhu või kellele ma kaebust saan esitada? Emale? Isale?

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on “meekarva poolde selga juuksed”???? aga kulmud, ripsmed ja kõik ülejäänud kehakarvad on hirmus tumedad. Kehakarvad juba 14-aastasest saati tugevad ja tumedad, kuigi usbekitar pole minagi.

Mina noorena oleksin fotoepilaatorit kindlasti kasutanud, aga lapsevanemana pigem oleksin samuti murelik. Võib-olla 14-15-aastasele lapsele ikkagi pigem soetaksin fotoepilaatori, kui tõesti suur vajadus on. Osadel on võimalik ise tugevusastet sättida, aga osad valivad nahatooni järgi iga uue sähvatuse eel ise ohutu tugevuse.

Kasuteguri kohta kehtib see asi, et ilma järjepidevuseta ei ole ka tulemust. Ja päris kindel on see, et inimesed ei ole sageli just väga järjepidevad. Ma olen ise aastaid fotoepilaatori kasutaja ja alguses kippusin unarusse jätma, kui tulemusi juba oli. Üsna kiirelt kasvasin karva jälle. Tuli muudkui otsast alata. Lõpuks hakkasin iganädalaselt tegema ja sain siledaks. Välja arvatud kaenla alt, kuhu jonnakalt mõned karvad jäidki kasvama, aga õnneks väga aeglaselt. Nüüd olen aastajagu teinud jalad üle iga kahe nädala tagant ja olen 95% sile. Vahel mõni karv ilmub. Nii et žiletiga pean kaks korda kuus ikka veidi toimetama, aga see on nüüd kordades kiirem protseduur. Käin lihtsalt kiirelt üle, enamus nahka on ju karvutu. Kunagi ajasin ülepäeva ja pidin seda väga hoolikalt tegema, et ühtegi kohta vahele ei jääks, sest karvu oli palju nagu karul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fotoepilaatorite kohta olen lugenud, et need pole mõeldud noorematele kui 16 / 18 aastat. Kas on keegi või kellegi laps seda ikkagi kasutanud ning kas on midagi ebameeldivat kogetud?

Rõvedad haigused avalduvad aastakümneid hiljem.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tumedakarvaline möllan epilaatoriga ja ka kaenla all on see üsna tõhus, vajadus nii kord nädalas. Enne kaenla alla minekut depileerisin salongis nii 5-6 x, siis muutuks tüütuks käia.

Tütar mul väga epilaatorit kasutada ei taha, et valus on. Tegelikult ju harjub ära ajaga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tumedakarvaline möllan epilaatoriga ja ka kaenla all on see üsna tõhus, vajadus nii kord nädalas. Enne kaenla alla minekut depileerisin salongis nii 5-6 x, siis muutuks tüütuks käia.

Tütar mul väga epilaatorit kasutada ei taha, et valus on. Tegelikult ju harjub ära ajaga.

Väga vahva, aga kuidas puutub antud teemasse see, kuidas sina karvu ajad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tumedakarvaline möllan epilaatoriga ja ka kaenla all on see üsna tõhus, vajadus nii kord nädalas

Mulle tundub ka, et teemas kipuvad sõna võtma keskealised usbekitarid, kel on eriti tume ja tihe karvakasv igal pool. Mismoodi see aitab kartulikoore värvi juustega teismelisi, kel ei ole nii tumedad ja tugevad karvad?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot seda mina aru ei saa, kuidas on võimalik epilaatoriga karvu ajada? Võimalik, et ma olen mingi eri-ülitundlik, aga kuidas ma ka ei püüdnud, minu nahk sellega “ära ei harjunud”.

Isegi säärte pealt oli nii väljakannatamatult valus, et epileerides higistasin ja nutsin. Veri oli väljas. Teised piirkonnad olid veel talumatumalt valusad. Paarist korrast piisas. Ja sealt ka veri väljas. Leian, et ilu ei ole niisugust valu väärt.

Ma olen muidu hele ja väga kehva, hapra juuksekasvuga. Aga jalgadel, kaenla all ja intiimpiirkonnas kasvavad tihedad, võimsad ja tumedad karvad.

Ehk siis epilaator sobib neile, kellel on heledad, hõredad ja haprad karvakesed. Võimsa karvakasvuga naistele ei tasu seda kuidagi soovitada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tumedakarvaline möllan epilaatoriga ja ka kaenla all on see üsna tõhus, vajadus nii kord nädalas. Enne kaenla alla minekut depileerisin salongis nii 5-6 x, siis muutuks tüütuks käia.

Tütar mul väga epilaatorit kasutada ei taha, et valus on. Tegelikult ju harjub ära ajaga.

Väga vahva, aga kuidas puutub antud teemasse see, kuidas sina karvu ajad?

Et ei ole ainus variant fotodepilatsioon, et saab ka odavamalt läbi ja suht tõhusalt aga tuleb ära harjuda selle tavalise depilaatoriga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot seda mina aru ei saa, kuidas on võimalik epilaatoriga karvu ajada? Võimalik, et ma olen mingi eri-ülitundlik, aga kuidas ma ka ei püüdnud, minu nahk sellega “ära ei harjunud”.

Isegi säärte pealt oli nii väljakannatamatult valus, et epileerides higistasin ja nutsin. Veri oli väljas. Teised piirkonnad olid veel talumatumalt valusad. Paarist korrast piisas. Ja sealt ka veri väljas. Leian, et ilu ei ole niisugust valu väärt.

Ma olen muidu hele ja väga kehva, hapra juuksekasvuga. Aga jalgadel, kaenla all ja intiimpiirkonnas kasvavad tihedad, võimsad ja tumedad karvad.

Ehk siis epilaator sobib neile, kellel on heledad, hõredad ja haprad karvakesed. Võimsa karvakasvuga naistele ei tasu seda kuidagi soovitada.

Soovitan ikka, sest mina ise olen tumeda(musta), jämeda ja tiheda karvaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot seda mina aru ei saa, kuidas on võimalik epilaatoriga karvu ajada? Võimalik, et ma olen mingi eri-ülitundlik, aga kuidas ma ka ei püüdnud, minu nahk sellega “ära ei harjunud”.

Isegi säärte pealt oli nii väljakannatamatult valus, et epileerides higistasin ja nutsin. Veri oli väljas. Teised piirkonnad olid veel talumatumalt valusad. Paarist korrast piisas. Ja sealt ka veri väljas. Leian, et ilu ei ole niisugust valu väärt.

Ma olen muidu hele ja väga kehva, hapra juuksekasvuga. Aga jalgadel, kaenla all ja intiimpiirkonnas kasvavad tihedad, võimsad ja tumedad karvad.

Ehk siis epilaator sobib neile, kellel on heledad, hõredad ja haprad karvakesed. Võimsa karvakasvuga naistele ei tasu seda kuidagi soovitada.

Oleneb masinast – osad jahutavad, tõstavad karva püstisemasse asendisse jne. Esimesed korrad ongi valus, jalgevahelt eriti (ma ikka mõned korrad proovisin teha), aga edaspidi hakkavad karvad tagasi kasvama, mitte päris sama tsükliga. Ehk iga kord on natuke vähem karvu mida tõmmata ja pole nii valus, teisalt ka epilaatoriga pidi siiski siis kord nädalas üle tegema, sest karvad kasvavad tagasi erineval ajal. Vähemalt tumeda karvaga ei kujutaks ette seda, et saaks vaid kord kuus teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tumedakarvaline möllan epilaatoriga ja ka kaenla all on see üsna tõhus, vajadus nii kord nädalas. Enne kaenla alla minekut depileerisin salongis nii 5-6 x, siis muutuks tüütuks käia.

Tütar mul väga epilaatorit kasutada ei taha, et valus on. Tegelikult ju harjub ära ajaga.

Väga vahva, aga kuidas puutub antud teemasse see, kuidas sina karvu ajad?

Et ei ole ainus variant fotodepilatsioon, et saab ka odavamalt läbi ja suht tõhusalt aga tuleb ära harjuda selle tavalise depilaatoriga.

Depilaator on raseerija. Epilaator tõmbab karva välja. Fotoepilaator suretab valguslöögiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tumedakarvaline möllan epilaatoriga ja ka kaenla all on see üsna tõhus, vajadus nii kord nädalas

Mulle tundub ka, et teemas kipuvad sõna võtma keskealised usbekitarid, kel on eriti tume ja tihe karvakasv igal pool. Mismoodi see aitab kartulikoore värvi juustega teismelisi, kel ei ole nii tumedad ja tugevad karvad?

Keda sa solvata üritad, kompleksihunnik? Tumedapäiseid ja hea karvakasvuga (loe: ilusate juustega) naisi? Sina aja oma kaht karva, millega tahad, kaabi kas või pimsskiviga. Pähe pead ilmselt kanasitta lisaks määrima, et midagigi kasvaks.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tumedakarvaline möllan epilaatoriga ja ka kaenla all on see üsna tõhus, vajadus nii kord nädalas

Mulle tundub ka, et teemas kipuvad sõna võtma keskealised usbekitarid, kel on eriti tume ja tihe karvakasv igal pool. Mismoodi see aitab kartulikoore värvi juustega teismelisi, kel ei ole nii tumedad ja tugevad karvad?

Mul on kartulikoore värvi juuksed, suguvõsas teadaolevalt Usbekke ega sarnaseid pole ja ülla ülla, jalgadel tihe ja tume karvakasv. Mõned karvad isegi ülahuulel ja lõua otsas. Kulmud on paksud ja tumedad.

Minul igatahes see fotoepilaator toimib. Varem pidin ikka igapäevaselt karvu ajama, nüüd paar korda kuus.

Äkki teismeline kasutaks seda veidi harvema sagedusega ja keskmise tugevusega, siis vb ei oleks hullu? Lapsel nahk õrnem.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siiski ei julgeks kasutada fotoepilaatorit noorel õrnal nahal. Endalegi ei julgenud salongis lasta teha neile piirkondadele, mis riiete alt alati väljas. Kes teab, mis pigment vms võib sinna aastate pärast tekkida, selline väga tugev valgusega kõrvetamine ju. Mina tegin salongis ca kümmekond korda ja tulemus on siiski üsna püsiv, selline nõrk ude ainult tuleb töödeldud kohtadesse. Need kodused masinad on ilmselt palju nõrgemad, salongis oli küll väga valus (ja ma kannatan päris hästi valu..).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb masinast – osad jahutavad, tõstavad karva püstisemasse asendisse jne. Esimesed korrad ongi valus, jalgevahelt eriti (ma ikka mõned korrad proovisin teha), aga edaspidi hakkavad karvad tagasi kasvama, mitte päris sama tsükliga. Ehk iga kord on natuke vähem karvu mida tõmmata ja pole nii valus, teisalt ka epilaatoriga pidi siiski siis kord nädalas üle tegema, sest karvad kasvavad tagasi erineval ajal. Vähemalt tumeda karvaga ei kujutaks ette seda, et saaks vaid kord kuus teha.

No ma tegin ka korduvalt, ikka selles teadmises, et harjub ära ja järjest vähem valus hakkab. Aga ei midagi. Iga kord oli veri väljas ja isegi jooksis sorinal. No ei ole ok.

Aga ok, ega mul trimmeriga või tavalise raseerijaga parem pole. Olen selline üliõrnanahaline.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen usbekitar ja mul on tugevad tumedad karvad. Mina nendega võidelda ei jõua ja olen “naturaalne nendest kohtadest”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis epilaator sobib neile, kellel on heledad, hõredad ja haprad karvakesed. Võimsa karvakasvuga naistele ei tasu seda kuidagi soovitada.

See sõltub siiski nagu eelnevalt öeldi masinast ja eelkõige inimese valulävest.
Olen epilaatoriga ajanud igast piirkonnast karvu ja heleda ja haprad nad kindlasti pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu Fotoepilaator teismelisele