Esileht Ilu ja tervis Fotoepilaator

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Fotoepilaator

Postitas:

Fotoepilaator mis mõeldud kodus kasutamiseks ,sooviks infot ,kas keegi on kasutanud ja kas on mõtekas ost ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Võitsin paar päeva tagasi Philips Lumea fotoepilaatori, mida nüüd üritan maha müüa, kuna enda karvakasv on tagasihoidlik 🙂
Ise selle tõhusust kahjuks kommenteerid ei oska, kuna pole kasutanud, kuid netis ringi uitades on positiivset tagasisidet kuulda küll.
Hetkel on ta oksjonil osta.ee-s https://www.osta.ee/fotoepilaator-philips-lumea-ipl-te%5B…%5D1.html
Piirhind on seal 350 eur (poes maksab 400 eur), masin on täiesti uus! Huvi korral kontakteeru: 59094144, ise asun Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.osta.ee/fotoepilaator-philips-lumea-ipl-tehnoloogia-36616181.html

See link peaks töötama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.osta.ee/fotoepilaator-philips-lumea-ipl-tehnoloogia-36616181.html

See link peaks töötama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]AnniR kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.osta.ee/fotoepilaator-philips-lumea-ipl-tehnoloogia-36616181.html

See link peaks töötama :)[/tsitaat]
Aga see töötab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea asi on, aga heledatele karvadele ei sobi.
Salongis on see jube kallis teenus. Kodus tehes saab ikka palju, palju odavamalt.

Peale vastuse postitamist panin tähele, et teema juba aasta alguses tehtud. Teemaalgataja ilmselt oma vastused juba saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teematõstmist ja küsin: kes on kasutanud seadet BaByliss G910E Home Pulsed Light Epilator, kust olete tellinud juurde vahetatavaid kassette?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema küll algatatud ammu, aga tahtsin tulevastele lugejatele kinnitada, et fotoepilaatori ost on kindlasti mõtekas, lõpuks tuleb soodsam kui pidevalt osta raseerijale ja palju mugavam, et ei pea iga nädal raseerima. Rääkimata, et on valutum kui vahatamine :). Endale ostsin mingi aeg tagasi välismaalt Silk´m Glide seadme, rõõmuks avastasin, et neil nüüd ka Eestis müügiesindus ja netipood (www.hairfree.ee), ei pea vahetuslampide ostmiseks kuhugi reisile minema. Kahjuks ei oska kommenteerida Philipsi ega Babylissi kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema küll algatatud ammu, aga tahtsin tulevastele lugejatele kinnitada, et fotoepilaatori ost on kindlasti mõtekas, lõpuks tuleb soodsam kui pidevalt osta raseerijale ja palju mugavam, et ei pea iga nädal raseerima. Rääkimata, et on valutum kui vahatamine :). Endale ostsin mingi aeg tagasi välismaalt Silk´m Glide seadme, rõõmuks avastasin, et neil nüüd ka Eestis müügiesindus ja netipood (www.hairfree.ee), ei pea vahetuslampide ostmiseks kuhugi reisile minema. Kahjuks ei oska kommenteerida Philipsi ega Babylissi kohta.

kui on vaja pidevalt täiendust osta siis järelikult jäävalt see probleemi ei kõrvalda. kui kaua tulemus püsib võrreldes näiteks vahatamise või epileerimisega?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 21:09; 18.12 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks siis nii,et kuna mul on juba teismeaest “hele vunt ees” ja üldse nägu veits karvasem siis kas see fotoepilaator peaks aitama? Ja kaua see mõju kestab? kunagi käisin salongis aga see oli nii hirm-kallis ja ütles,et kuniks karvanääpsud ära surevad läheb veel mitu,mitu protseduuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Philipsi Lumiat juba pool aastat. Seega karvakasvu ära ei võta, aga kasv on aeglasem ja ei ole nii tihe. Kuna mul on hästi tumedad karvad, siis on osad karvad muutunud – valgeks või halliks just epilatsioonikohtadel, mis minu jaoks ok, kuna ikka parem kui tumedad.
Ise olen rahul

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 19:42; 17.12 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin siit enda jaoks kasulikke vastuseid fotoepilaatorite kohta: http://goo.gl/Y4WSrV

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 16:03; 15.10 20:01; 06.12 11:00; 21.12 08:38;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas te tõesti julgete näol kasutada? On kindel, et aastate pärast ei ole näol pigmendilaigud neis kõrvetatud kohtades? valgusimpulss on ikka väga tugev, kui ta karva hävitab. Minul on bikiinipiirkond tehtud, aga näol ei julgeks küll kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui tihti te teete sellega? Mul tugev karvakasv, jalgu epileerin 2 korda nädalas, see absoluutne miinimum, et kannataks suvel lühikese seelikuga käia. Kui epilaatoriga peaksin ikka kord nädalas tegema, siis ei tasu ära, aga kord kuus oleks juba täitsa mõeldav

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 21:49; 05.12 22:47; 08.01 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rusikareegel peaks olema, et esimesed 4 korda tehakse 2-nädalaste vahedega, järgmised 3 korda 4-nädalaste vahedega ning edaspidi veelgi harvemini. Aga peale esimesi kordi tuleb oodata, millal karvad ise ära kukuvad. Selles suhtes on fotoepilatsioon ikka erinev tavalisest, et tulemus ei teki silmapilkselt, kuid piisava kannatlikkuse korral on hiljem elu palju lihtsam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 16:03; 15.10 20:01; 06.12 11:00; 21.12 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin endal ka just. Hakkasin siis kasutusjuhendit lugema ja oh üllatust. Nimelt on seal kirjas, et seadet ei tohi kasutada, kui olete 4 nädala jooksul päikest saanud. Intensiivse päikse käes võib viibida maksimaalselt 15 min (sellises juhul saab seadet kasutada). Ma ei tegi, mida nüüd selle peale öelda. Ma ei ela Alaskal. Kui nüüd kasutusjuhendit järgida, siis tundub, et mai-september ei tohikski justkui epileerida, sest paike meil ju paistab. Sellisel juhul ju mu protsess katkeb. Oskab keegi seda kommenteerida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin endal ka just. Hakkasin siis kasutusjuhendit lugema ja oh üllatust. Nimelt on seal kirjas, et seadet ei tohi kasutada, kui olete 4 nädala jooksul päikest saanud. Intensiivse päikse käes võib viibida maksimaalselt 15 min (sellises juhul saab seadet kasutada). Ma ei tegi, mida nüüd selle peale öelda. Ma ei ela Alaskal. Kui nüüd kasutusjuhendit järgida, siis tundub, et mai-september ei tohikski justkui epileerida, sest paike meil ju paistab. Sellisel juhul ju mu protsess katkeb. Oskab keegi seda kommenteerida?

No kui tihti siin Eestis seda “intensiivset päikest” sisi on kah? kui eriti hästi läheb, siis suvel 3-4 nädalat, millest ka vähemalt pool aega oled tööl 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 21:49; 05.12 22:47; 08.01 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin endal ka just. Hakkasin siis kasutusjuhendit lugema ja oh üllatust. Nimelt on seal kirjas, et seadet ei tohi kasutada, kui olete 4 nädala jooksul päikest saanud. Intensiivse päikse käes võib viibida maksimaalselt 15 min (sellises juhul saab seadet kasutada). Ma ei tegi, mida nüüd selle peale öelda. Ma ei ela Alaskal. Kui nüüd kasutusjuhendit järgida, siis tundub, et mai-september ei tohikski justkui epileerida, sest paike meil ju paistab. Sellisel juhul ju mu protsess katkeb. Oskab keegi seda kommenteerida?

Kui protseduuridega nüüd alustada, peaks meie kliima intensiivse päikese ajaks tulemus juba saavutatud olema ning kasutamisvajadus väga harv nagunii. Osadel fotoepilaatoritel on kõige madalam energiatase, mida võib ka päevitamise järgselt kasutada. Äkki ka sinu omal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 16:03; 15.10 20:01; 06.12 11:00; 21.12 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui protseduuridega nüüd alustada, peaks meie kliima intensiivse päikese ajaks tulemus juba saavutatud olema ning kasutamisvajadus väga harv nagunii. Osadel fotoepilaatoritel on kõige madalam energiatase, mida võib ka päevitamise järgselt kasutada. Äkki ka sinu omal?

Ühe korra olen teinud. Kasutusjuhendis oli kirjas, et karva kasvu periood vms on üldiselt 18-24 kuud. Eeldasin, et just niikaua peabki ilmselt kasutama. Sest kui näiteks karv on “puhkeperioodil”, siis sel ajal epilaator sellele karvale ei mõju. Ja need karvad on “puhkeperioodil” erineval ajal. Nii sain mina aru, või arvan valesti?

Epilaatoril on 5 energiataset. Juhendis oli kirjas, et esimene kord alustada kõige madalamast ja hiljem võib energiataset suurendada. Selles, et päikese osas oleks mingit erand, kirjas pole. On ainult, et kui olete saanud päikest, ei tohi 4 nädalat kasutada (intensiivse päikse korral üle 15 min ja vähem intensiivse korral üle 30 min).

Praeguseks ajaks peaks olema täitsa arvestatv hulk inimesi, kes epilaatorit juba kasutanud on. Ehk oskab keegi ka oma kogemustest rääkida, et kas ma siis suvel saaks ikka epileerida (1 energiatasemega) või ikkagi ei tohiks? Tegelikult puudutab see minu puhul siis ainult jalgu. Sest kaenlaalused ja bikiinipiirkond päikest ju otseselt ei saa.

Tulemustest, juhuks kui kedagi huvitab. Ühe korra olen teinud kõige madalama energiatasemega. Jälgisin tulemusi kaenlaalustel, kasvatasin veidi karvu ka, et näha oleks, kas on midagi või ei ole. Ning ühel kaelaalusel on kaks auku, kuhu enam karvad ei kasvanud. Teisel on üks suurem auk, kus karvu pole. Ilmselt mõjub. Aga kas need ikka ka jäävad nii? Peaks jääma. Samas mul sõbranna käis ELOS epilatsioonis salongis (sama asi). Alguses tulid enamus karvad ära. Aga hiljem kasvasid kõik tagasi. Seega, kas teil tulemused püsivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema küll algatatud ammu, aga tahtsin tulevastele lugejatele kinnitada, et fotoepilaatori ost on kindlasti mõtekas, lõpuks tuleb soodsam kui pidevalt osta raseerijale ja palju mugavam, et ei pea iga nädal raseerima. Rääkimata, et on valutum kui vahatamine :). Endale ostsin mingi aeg tagasi välismaalt Silk´m Glide seadme, rõõmuks avastasin, et neil nüüd ka Eestis müügiesindus ja netipood (www.hairfree.ee), ei pea vahetuslampide ostmiseks kuhugi reisile minema. Kahjuks ei oska kommenteerida Philipsi ega Babylissi kohta.

Mismõttes ei pea iga nädal raseerima 😀 Enne epileerimist pead ju karvad ära raseerima + muul ajal ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema küll algatatud ammu, aga tahtsin tulevastele lugejatele kinnitada, et fotoepilaatori ost on kindlasti mõtekas, lõpuks tuleb soodsam kui pidevalt osta raseerijale ja palju mugavam, et ei pea iga nädal raseerima. Rääkimata, et on valutum kui vahatamine :). Endale ostsin mingi aeg tagasi välismaalt Silk´m Glide seadme, rõõmuks avastasin, et neil nüüd ka Eestis müügiesindus ja netipood (www.hairfree.ee), ei pea vahetuslampide ostmiseks kuhugi reisile minema. Kahjuks ei oska kommenteerida Philipsi ega Babylissi kohta.

Mismõttes ei pea iga nädal raseerima ???? Enne epileerimist pead ju karvad ära raseerima + muul ajal ka.

Ohhooo, kuidas epileerimine välja näeb, kui eelnevalt karvad ära peab raseerima? Mida siis epileerida on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhooo, kuidas epileerimine välja näeb, kui eelnevalt karvad ära peab raseerima? Mida siis epileerida on?

Point ei olegi karvu epileerida vaid see, et karvad enam ei kasvaks. Või mis fotoepilaator see selline on, mis karvu eemaldab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutanud aasta, karvakasv hõredam ja aeglasem. Karvad ikka endiselt kasvavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 19:42; 17.12 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutanud aasta, karvakasv hõredam ja aeglasem. Karvad ikka endiselt kasvavad.

Kahju. Mul on plaan 1,5a kasutada (juhendi järgi peaks selle ajaga korrad täis saama) ja kui ei mõju, siis nõuan raha tagasi, väga suur summa ikkagi. Salvestasin müüa tootekirjelduse ja lubatud tulemused ka igaksjuhuks ära.

Hõredamast kasvust pole ju mingit kasu. Kui ma pean nt jalgu raseerima, siis pole ju vahet, kas seal on 100 või 60 karva, ikka pean sama töö ära tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päevitunud nahal kasutada ei saa, siis suvel tuleb järelikult karvaste jalgadega käia? Tundub mõttetu ost.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 21:09; 18.12 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutanud aasta, karvakasv hõredam ja aeglasem. Karvad ikka endiselt kasvavad.

Kahju. Mul on plaan 1,5a kasutada (juhendi järgi peaks selle ajaga korrad täis saama) ja kui ei mõju, siis nõuan raha tagasi, väga suur summa ikkagi. Salvestasin müüja tootekirjelduse ja lubatud tulemused ka igaksjuhuks ära.

Hõredamast kasvust pole ju mingit kasu. Kui ma pean nt jalgu raseerima, siis pole ju vahet, kas seal on 100 või 60 karva, ikka pean sama töö ära tegema.

Kas tohib küsida, mis firma toodet kasutad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 16:03; 15.10 20:01; 06.12 11:00; 21.12 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tohib küsida, mis firma toodet kasutad?

Breurer HL 100.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin ka Beurer HL100. Karvakasv kiire ja karvad tumedad. Tulem null.
Üksikud karvad kukkusid ära, see oli ka kõik. Reaalset kasu polnud vähimatki.
Aparaat seisab nüüd voodi all, ilmselt läheb lihtsalt äraviskamisele – soovitada küll ei julge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

USA FDA (Food and Drug Administration, põhimõtteliselt ameerika Ravimiamet) on vist ainult ühe koduskasutamiseks mõeldud karvaeemalduslaseri kohta öelnud, et see töötab – Tria dioodlaser. Aga jällegi, lubatakse vaid karvakasvu vähenemist, mitte otseselt täielikku siledust. Eestisse saab seda tellida siit:

https://www.lookfantastic.com/tria-hair-removal-laser-4x-fuchsia/11272289.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lumivalge nahk ja süsimustad jalakarvad. Raseerides, kui tahaksin koguaeg siledat nahka, siis peaksin 2 korda päevas raseerima, ilma naljata. Ja siis on ka läbi naha näha mustad karvanääpsud. Tavaline epilaator ei sobi mulle, sest oma kolmveerand karvadest kasvab siis naha alla ja see on puhas õudus.
Ostsin Lumea ja olen rahul. See ettenähtud algul 2 nädala tagant ja siis 4 nädala tagant, mulle ei sobinud, karvad hakkasid selle aja peale endise hooga vohama. Läkisin tagasi 2 nädalase intervalli juurde, 3 hooldust järjest tehtud. Hetkel ma pole 4 päeva jalgu raseerinud ja käega üle tõmmates on tunda kohati õrna siilikat.
Endisega võrreldes on vahe ikka mäekõrgune ja mina olen rahul. Ja ega keegi vist polegi kuskil lubanud, et karvad enam kunagi tagasi ei kasva. Aga minusugused metslased saavad ennast natukene rohkem inimese moodi tunda????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu ja tervis Fotoepilaator

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.