Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Fotoepilatsioon kodus

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Fotoepilatsioon kodus

Postitas:
Kägu

Suvi hakkab lähenema ja mõtlesin, et ostaks endale koju masina, millega saaks teha fotoepilatsiooni. Kas keegi kasutab ja oskab soovitada? Elan kohas, kus salongid seda teenust ei paku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõttetu masin. Võid oma naha ära põletada.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttetu masin. Võid oma naha ära põletada.

Midagi sa teed valesti.

esimene küsimus – kas karvad on tumedad? Kui on tumedad, siis kindlasti osta ja tee ära umbes kuu aega enne päevitamist, terve suvi (ja ilmselt sügis ka) muretud.
Kui karvad on heledad, siis sinu peal see ei tööta, kahjuks.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

esimene küsimus – kas karvad on tumedad

Ma ei oska öelda, aga ma proovin homme lisada pildi ja siis saate ise otsustada.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tuttav töötab Philipsis. Ja ta saab praktilised kõik masinad läbi proovida.
Tema ütles, et see on üsna mõttetu masin. Väga väga kaua ja tihti peab kasutama, et mingitki tulemust näeks.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen TA ja mingeid fotosid jagama ei hakka.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tuttav töötab Philipsis. Ja ta saab praktilised kõik masinad läbi proovida.

Tema ütles, et see on üsna mõttetu masin. Väga väga kaua ja tihti peab kasutama, et mingitki tulemust näeks.

Kui tal on karvad suht heledad, siis pole masin süüdi, vaid tema peal see tehnoloogia ei tööta. Minul ja emal on karvad tumedamad, kasutame mõlemad ja ühest korrast piisab et mitu kuud poleks vaja raseerida. Loomikult tulevad tagasi, sest see tehnoloogia töötab ainult aktiivses kasvufaasis olevatele karvadele, aga “magavaid” foliikleid on miljoneid. Aga võrreldes raseerisime või vahatamisega on kordades effektiivsem ja valutum. Tulemus püsivam. Aga ainult siis kui karv tume!

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen TA ja mingeid fotosid jagama ei hakka.

Kui kahtled, siis kasuta võimalust käia kuskil suuremas linnas salongis. Kui sul see IPL tehnoloogia annab soovitud tulemust, siis osta endale, aga kinlasti korralik Philips Lumea masin, mitte mingi odav suvakas. Philipsi oma on sama hea kui salongi oma. Oma kogemusest räägin kasutan IPL tehnoloogiat juba 10a iga aasta kevadel ja väga rahul.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma kogemusest räägin kasutan IPL tehnoloogiat juba 10a iga aasta kevadel ja väga rahul.

TA olen. Kas see toimib ka alumise korruse puhul?

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma kogemusest räägin kasutan IPL tehnoloogiat juba 10a iga aasta kevadel ja väga rahul.

Palun ära esine minu nime all, ei keela esitada küsimusi minu teemas. Jää viisakaks

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks ülemist korrust see ei aita.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on hele nahk ja tumedad karvad ja kuskil 10 korda kasutamist pole küll säärtle midagi hõrendanud. Ja see jutt, et Lumea on salongitugevusega, on puhas udu, salongimasinad on kordades võimsamad. Lumeaga ei kõrveta küll midagi ära, kui just max tugevusega ühte paika sähvatama ei unusta (aga no siis pole see masina süü).

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on hele nahk ja tumedad karvad ja kuskil 10 korda kasutamist pole küll säärtle midagi hõrendanud. Ja see jutt, et Lumea on salongitugevusega, on puhas udu, salongimasinad on kordades võimsamad. Lumeaga ei kõrveta küll midagi ära, kui just max tugevusega ühte paika sähvatama ei unusta (aga no siis pole see masina süü).

Kas sul on reguleeritava võimsusega Lumea? Ma nüüd tõesti ei oska välja mõeda miks sul selline kogemus on.. ostsid selle uuena? Äkki lambid väsinud? Minul tugevusega 4 ei erine salongi oma efektiivsusest, kui mõni karv pikem, siis kärsatab täiega ära ühe sähvatusega.

lase homoonid ka määrata. Kui tugeva karvkasvu põhjuseks kõrge testosteroon, siis tuleb sealt alustada, sest karvkasv tavapärasest intensiivsem.

0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sul on reguleeritava võimsusega Lumea? Ma nüüd tõesti ei oska välja mõeda miks sul selline kogemus on.. ostsid selle uuena? Äkki lambid väsinud? Minul tugevusega 4 ei erine salongi oma efektiivsusest, kui mõni karv pikem, siis kärsatab täiega ära ühe sähvatusega.

Ära seleta, uuel masinal pole mingid lambid väsinud ja salongiefektiivsusest on siin asi kaugel.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Suvi hakkab lähenema ja mõtlesin, et ostaks endale koju masina, millega saaks teha fotoepilatsiooni. Kas keegi kasutab ja oskab soovitada? Elan kohas, kus salongid seda teenust ei paku.

Endal tumedamad ihukarvad, ei ole väga regulaarselt kasutanud, aga nt jalgade peal kui kuu aega teha järjest kord nädalas siis on küll tulemus näha. Bikiinipiirkonnas ka, kaenlalustel vähem.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

kuu aega teha järjest kord nädalas siis on küll tulemus näha. Bikiinipiirkonnas ka, kaenlalustel vähem.

Bikiinipiirkonda ma selle aparaadiga ei roniks. Pärast on see oht, et ei lähe erutudes enam niiskeks.

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Bikiinipiirkonda ma selle aparaadiga ei roniks. Pärast on see oht, et ei lähe erutudes enam niiskeks.

Jumal, küll sa oled loll.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jumal, küll sa oled loll.

Sul läheb? Ju siis on naised erinevad

0
-3
Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ilu ja tervis Fotoepilatsioon kodus