Esileht Hobinurk Fox life pealt sari “Õhus on armastust”

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Fox life pealt sari “Õhus on armastust”

Postitas:
Kägu

Eelmise nädalani jooksis Fox Life pealt argipäeviti kell 21.00 selline sari nagu “Õhus on armastust”. See nädal ma seda enam kavast ei leia, läbi sari ka ei saanud. Teab keegi, kus seda sarja saaks edasi vaadata. Äkki kusagil kõik osad saadaval vms. Ma ise googeldades ei leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.foxtv.ee/seriaalid/foxlife/ohus-on-armastust

Siin on ju kirjas eetriajad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd tõesti näitab seal eetriaega. 24.osa oli reedel ja siis nüüd väike paus sees. Aga ikkagi, äkki saab kusagil kõik osad korraga ära vaadata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma huvi pärast küsin kas see on komöödia sari? Türgis üli popp see sari igatahes🙂Vaadata saad seda inglise keelsete sub’ga turkish123.com

ahjaa..see väga uus sari, pandeemia tõttu võib paus vahele tulla, kuna nad ei saa filmida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on selline romantika ja komöödia ja veidi absurdikas kohati😊 Ilusad inimesed mängivad, hästi riides, ilusad vaated, ilus vaadata 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See sari jätkub 11. jaanuaril. Vaatan ka seda meelelahutuseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pintsaklipslaste näitamine jäi küll pooleli. Hooaeg 9 ja osa 2 juures.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen keskealine kõrgharitud ja enda meelest ka vaimsete huvidega inimene, PÖFF-i püsikülaline näiteks, ja ka vaatan seda. Ise ka imestan 😀 Aga peategelased on lihtsalt nii ilusad inimesed ja nendevaheline keemia nii tore, et sellepärast vaatan. Kuigi enamus sarja liine on küll pigem lastesaate tasemel (see rumal paks plika ja temaga seonduv näiteks)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatan superriki pealt. Googlest tuleb see superriki välja. 25 osa on seal olemas. Inglise tõlkega. Igal pühapäeval lisatakse sinna uus osa.

Meeldib Serkani ema. Hästi näitleb ja nalja saab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jäin ka vaatama, esimesel katsel panin kinni, kuna sattusin just siis peale, kui selle paksukese  koht oli aga siis jäi veel korra silm peale ja vaatasingi kõik eetris olnud osad jutti ära. Õudne 🙂

Ma pole kunagi Türgis käinud, üldse pole  Türgi poole vaadanud. Keel on neil nii kummaline, tundub, et tõlk on mingi lühema tõlke teinud, kui päris tekst.

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Hobinurk Fox life pealt sari “Õhus on armastust”