Esileht Hobinurk Fox life pealt sari “Õhus on armastust”

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Fox life pealt sari “Õhus on armastust”

Postitas:

Eelmise nädalani jooksis Fox Life pealt argipäeviti kell 21.00 selline sari nagu “Õhus on armastust”. See nädal ma seda enam kavast ei leia, läbi sari ka ei saanud. Teab keegi, kus seda sarja saaks edasi vaadata. Äkki kusagil kõik osad saadaval vms. Ma ise googeldades ei leidnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 10:59; 05.01 11:33; 05.01 13:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

https://www.foxtv.ee/seriaalid/foxlife/ohus-on-armastust

Siin on ju kirjas eetriajad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tõesti näitab seal eetriaega. 24.osa oli reedel ja siis nüüd väike paus sees. Aga ikkagi, äkki saab kusagil kõik osad korraga ära vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 10:59; 05.01 11:33; 05.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma huvi pärast küsin kas see on komöödia sari? Türgis üli popp see sari igatahes????Vaadata saad seda inglise keelsete sub’ga turkish123.com

 

ahjaa..see väga uus sari, pandeemia tõttu võib paus vahele tulla, kuna nad ei saa filmida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on selline romantika ja komöödia ja veidi absurdikas kohati???? Ilusad inimesed mängivad, hästi riides, ilusad vaated, ilus vaadata 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 10:59; 05.01 11:33; 05.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sari jätkub 11. jaanuaril. Vaatan ka seda meelelahutuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 13:22; 04.02 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pintsaklipslaste näitamine jäi küll pooleli. Hooaeg 9 ja osa 2 juures.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen keskealine kõrgharitud ja enda meelest ka vaimsete huvidega inimene, PÖFF-i püsikülaline näiteks, ja ka vaatan seda. Ise ka imestan 😀 Aga peategelased on lihtsalt nii ilusad inimesed ja nendevaheline keemia nii tore, et sellepärast vaatan. Kuigi enamus sarja liine on küll pigem lastesaate tasemel (see rumal paks plika ja temaga seonduv näiteks)

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 16:00; 05.02 13:22; 26.05 10:37;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vaatan superriki pealt. Googlest tuleb see superriki välja. 25 osa on seal olemas. Inglise tõlkega. Igal pühapäeval lisatakse sinna uus osa.

Meeldib Serkani ema. Hästi näitleb ja nalja saab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin ka vaatama, esimesel katsel panin kinni, kuna sattusin just siis peale, kui selle paksukese  koht oli aga siis jäi veel korra silm peale ja vaatasingi kõik eetris olnud osad jutti ära. Õudne 🙂

 

Ma pole kunagi Türgis käinud, üldse pole  Türgi poole vaadanud. Keel on neil nii kummaline, tundub, et tõlk on mingi lühema tõlke teinud, kui päris tekst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase aja ägedaim leid minu jaoks. Eriti kui tahakski argimuredele vahelduseks midagi humoorikat ja romantilist. Muidugi jagub ka lapsikust ja tobedaid seiku, aga kõik ei peagi tõsine olema. Mingis mõttes nagu põnevusromaan, mida on raske käest panna. 2-3 osa vaatan õhtul peale laste magama panekut ära. Vähem ei saa kuidagi. Oleks aega, siis vist vaataks korraga rohkemgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiatus: kes alles hakkas algusest vaatama ja pole seriaali reaalajani jõudnud, siis postituses esineb spoilereid.

 

Kas teile tundub ka, et Eda ja Serkani kokkusaamine käis kuidagi liiga lihtsalt ja natuke igavalt? Mees sõitis autoga järele, pidas takso kinni, avaldas armastust ja kõik. Ma oleksin nende kokkusaamist veel intensiivsemaks teinud. Minu stsenaariumi järgi oleks Eda Itaaliasse sõitnud, seal õppides Efe Akmani kohanud ja tema firmasse tööle läinud. Efe oleks Serkani firma osakud ostnud (nagu praegu) ja temaga Türki tulles töökoosolekul kohtunud, assistendina oleks Eda kaasas olnud. Efe oleks Edasse armunud ja see muudaks Serkani armukadedaks. Eda oleks ikka Serkani armunud, aga niisama oma lõbuks vahepeal Efega natuke flirtinud. Noh ühesõnaga see oli veidi imelik, et Eda oma unistuse kohe unustas ja Serkani järele jooksis. Ma oleks temast natuke tugevama naiskarakteri teinud.

Mulle meeldib, et karakterid pole päris mustvalged. Nt Selin on täitsa mõistlik naine, mitte mingi uss.

Aga sellest ma aru ei saa, miks Serkan ja Eda põhiliselt ainult põsele suudlevad. Kas see on moslemimaa tavade pärast? Samas riides käivad naised moslemimaa kombeid arvestades liiga paljastavalt. See on minu jaoks imelik vastuolu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 13:22; 04.02 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellest ma aru ei saa, miks Serkan ja Eda põhiliselt ainult põsele suudlevad. Kas see on moslemimaa tavade pärast? Samas riides käivad naised moslemimaa kombeid arvestades liiga paljastavalt. See on minu jaoks imelik vastuolu.

Jah, nende suhte erootiline pool on minus ka tekitanud küsimuse, kas see on moslemi tavade pärast nii vaoshoitud? Vastasel korral jääb mulje, et nad on lihtsalt akseksuaalsed 😀 kuigi näitlejate vaheline keemia on sarjas väga tugev, õhk lausa säriseb nende omavahelistes stseenides. Seksi pole seal ju üldse näidatud. Selle poolest meenutab natuke “Videviku” sarja, et kõik on nii siivas 😛 Ma ei tea, kas ma olen mingi läänemaailma rikutud naine, aga Eda on vist ainult ühe korra Serkani juurde ööseks jäänud (siis, kui S. talle tähe kinkis ja vihma hakkas sadama). Suhte sellises etapis oleks mu meelest normaalne, kui suudetaks käsi teineteisest üldse eemal hoida.

Vaatan huviga ka osatäitjate riietust. See on värske sari, eelmisel aastal filmitud. Seega võiks mood olla uus, ehk isegi selline, mis Eestisse pole veel jõudnud. Kas tõesti need oversized pintsakud tulevad jälle tagasi? Või need polegi moest väljas olnud, mulle ainult tundus nii? Ostsin ühe oversized pintsaku endale vist viis aastat tagasi ja vahepeal mulle tundus, et sellistega enam ei käida.

Ja siis need lühikesed püksid selle oversized pintsaku all, nagu Eda käib. Kole mu meelest. Aga kui mood, siis mine tea, äkki käin järgmisel suvel ise ka niimoodi?

Ilmselt on see Eda veel mingisugune Mardini printsess ja tema pere seega Bolatitest ehk isegi rohkem elitaarsem. Seda on seni vaid õhkõrnalt riivatud. Üsna ammu juba ühel ühisel õhtusöögil küsis Serkan vist midagi sellist, et teie olete siis Mardinist pärit? Ja jutupaunik Melo viskas vastu, et Mardin kuulub neile. Aga sellest rohkem ei räägitud ja Serkan nagu ei pannud seda ütlemist tähelegi.

Päris huvitav seriaal jah, ja Kerem Bürsin paneb südame kiiremini põksuma. Ootan kella 21 igal õhtul, nagu kohtamist temaga 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 16:00; 05.02 13:22; 26.05 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See seriaal on üldiselt väga hästi tehtud, kerem täidab oma osa nii hästi.
Eda karakter no üldse ei meeldi kohe, on jah kuidagi nõrk karakter tehtud temast, mulle ei meeldi ta pidev kriiskamine ja see pubekalik käitumine.Ta unustas oma unistuse nii kiirelt ja elab serkanil seljas koguaeg, ta võiks näiteks omaette olla vahepeal ja hoida eemale serkanist, et serkan just ise hakkaks teda otsima.Seal seriaalis ei oska keegi rahulikul toonil rääkida peale serkani, kõik kisendavad kuidagi..intiimsust ega õiget suudlust pole ollagi.
Sarja idee on hea, aga praktikas jääb väga väheseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 02:42; 31.05 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on Eestis Foxlife peal ju jälle katkestus. Kas kusagil näeb praegu uusi osasid? Mõtlesin, kuna tegemist on niivõrd uue sarjaga, näitamisega paralleelselt toodavad, siis lihtsalt polnud uusi osi, mida näidata? Eestis jäi pooleli seal, kus Serkan pärast lennuõnnetust on jälle Seliniga koos, nad on firmaga kusagil looduses mingil koosviibimisel, ja Eda läheb kurvalt sinises jopes kuhugi metsa üksi hulkuma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 16:00; 05.02 13:22; 26.05 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on küll katkestus, ise vaatasin viimase osa just mis olemas oli foxil, tahaks teada mis edasi saab nüüd, arusaamatu kohapeal osad katkesid..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 02:42; 31.05 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turkish123.com saab vaadata kõiki seeriaid, seal üks osa kestab 2,5h. (ingl subtiitritega) Hetkel hakkas jooksma II hooaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kuna uuesti hakatakse näitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Turkish123.com saab vaadata kõiki seeriaid, seal üks osa kestab 2,5h. (ingl subtiitritega) Hetkel hakkas jooksma II hooaeg.

nii youtubes kui seasonvar.ru peal on 2.hooaeg läbi. ja tundub, et rohkem seeriaid ei tule, sest viimase seeria lõpus oli taas nn ajahüpe: näidati teise lappse sündi ja lõputiitrites oli 2.laps juba ca 3ne (kusjuures jabur oli see et 1.lapse asemele uut lapsnäitlejat polnud võetud: üks laps muutus minutiga vastsündinust 3a-seks aga teine jäi ikka sama vanaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sarja 2. hooaeg hakkas foxlifes 04.10 Sari jätkub sealt kus meil ennist pooleli jäi. Ehk siis meil natab ikka esimest hooaega, aga reklaamib nagu teist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan huviga ka osatäitjate riietust. See on värske sari, eelmisel aastal filmitud. Seega võiks mood olla uus, ehk isegi selline, mis Eestisse pole veel jõudnud.

Mis suur moemeka see Türgi siis nüüd on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Hobinurk Fox life pealt sari “Õhus on armastust”