Esileht Hobinurk Frankfurdi lennujaam praegu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Frankfurdi lennujaam praegu

Postitas:
Kägu

Uudistes on pidevalt juttu, et Euroopa lennujaamades valitseb kaos ja personalipuuduse tõttu on lõputud järjekorrad ning lende tühistatakse.

Kas kellelgi on hiljutisi kogemusi Frankfurdi lennujaama läbimisega? Kas on hull möll ja kui kaua aega kulus?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik sõltub kellaajast, lendude arvust ja kas on mingid pühad, mis nädalapäev jne. Pane need kriteeriumid paika ja siis peaksid enamvähem aimama kas on möll või mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kogemus on see, et möll oli seal juba ka enne, ootasin ikka mingis megasabas ja aega kulus palju. Seega nüüd ei olnud erilist vahet, kui hiljuti käisin. Megasaba oli, aga liikus suht kiiresti, seega kokkuvõttes ootasin vähem kui siin Tallinnas, kus vahepeal kõik lahti lasti ja nüüd ei soovita palka tõsta, sellepärast ei leia inimesi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Megasaba oli, aga liikus suht kiiresti, seega kokkuvõttes ootasin vähem kui siin Tallinnas, kus vahepeal kõik lahti lasti ja nüüd ei soovita palka tõsta, sellepärast ei leia inimesi.

No tõesti, just käisin möödunud nädalavahetusel reisil ja see Tallinna Lennujaama check-in kiirus on lihtsalt “tase”.

Lend pidi väljuma kell 09.00. Ühtegi teist lendu väljumas ei olnud sel ajal. Avatud olid lennule 2 väravat. Olin kohal enne check-ini algust. Ja ma ootasin seal check ini sabas faking pooooolteist tundi!!!!

Nii, kui sealt läbi sain ja pagasid ära antud, kiirelt turvakontrolli, kus ka oli mega uimerdamine ja siis otse lennukile, mille pardale saamine oli juba alanud. Sain lennukisse 08.48 ja väljus lennuk 09.06

Ülimalt piinlik, mis siin toimub.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te lennujaamas check-ini teete?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee check inn netis ära lihtsam. Isegi selle vanaraua-Smartlynxiga saab netis ära teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisel nädalal sain Tallinnas ja Nürnbergis turvakontrollist ca 10 minutiga läbi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Check-in’i pärast tõesti mina ei seisa sabas, küll aga pagasi äraandmise pärast ja turvakontrollis. Ja mõnikord on need sabad ikka päris pikad olnud. Vanasti sai umbes poole tunniga asjad aetud, aga nüüd seisin Tallinnas poolteist tundi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te lennujaamas check-ini teete?

Sellepärqst, et paljud sihtkohad nõuavad ikka mingit koroonapaberit.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Hobinurk Frankfurdi lennujaam praegu