Esileht Beebi ja mitmikud Freijka padi / puusaliigesed

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Freijka padi / puusaliigesed

Postitas:

Eile oli minu 2-kuusel tütrel ultraheli. Seal vaadati siis, et vasak puus on veidi halvasti ning määrati freijka padi mis hoiaks jalgu konnaasendis. Lapsele see aga üldse ei meeldi ning endalgi kahju last sellises sundasendis vaadata.
Kui vaadata lapse jalgu siis kôik voldid on ilusti sümmeetrilised.
Mu ema rääkis, et minul olevat ka see olnud beebina ning tema seda patja ei kasutanud vaid võimles minuga palju ja sai kõik ilusti korda.

Kas kellegil on veel kogemusi sellega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli ka see padi vanuses 4-6 kuud – jäime diagnoosiga hiljaks just seetõttu, et voldid olid sümmeetrilised. Last ennast ei paistnud padi kuidagi häirivat, arengut ilmselt natuke pidurdas, aga eks hiljem arenes järele ja tuli täitsa normaalne laps. Tänaseks juba terve sportlik teismeline.

Teisel lapsel olid voldid ebasümmeetrilised ja nõudsin kohe ortopeedi saatekirja – temal oli siiski kõik korras. Seega voldid pole eriline näitaja – kui röntgenis on näha, et puusad on nihkes või reieluupead pole korralikult luustunud, siis nii on.

Igatahes on lootust, et saab paari kuuga korda. Oluline on see, et ei paneks last jalgadele seisma ega hüpitaks jalgadel enne, kui ta ise end püsti hakkab ajama. See padi on ses suhtes väga hea, et ennetab suuremaid probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Freijka padi / puusaliigesed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.