Esileht Beebi ja mitmikud (Fresco ja Peg Perego) söötmistoolid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: (Fresco ja Peg Perego) söötmistoolid

Postitas:
Kägu

Kellel on (olnud) Fresco või Peg Perego Tatamia/Siesta söötmistoolid, kas olete rahul? Või oskate hoopis midagi muud soovitada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult seda oskan kommenteerida, et need võtavad üldiselt rohkem ruumi, kui sa oodata oskad. Tellisin mingi pisema tooli ka, mis on mõeldud tavalisele toolile lisamiseks, ehk mahub paremini ära, aga pole veel proovida saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pildi järgi vaadates, siis need sellised, mida ma puhastada ei tahaks. Liiga palju pragusid kust vahelt püreed jms ebamugav kätte saada. Minu lastel on olnud puidust tool, mille hiljem saab teha nö juuniortooliks ehk siis kasutada väikelapsetoolina veel kaua aega pärast beebiiga. Suurem kasutas 4,5a ja praegu kasutab väiksem sama tooli. Meie tool on Haucki oma vist, aga analoogne on näiteks Stokke Tripp Trapp. Selle tooli eelis on ka see, et on pigem madal ehk siis täpselt paras tavalise söögilaua taga kasutamiseks. Ja ruumi ei võta ka rohkem kui tavaline täiskasvanute seljatoega tool.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt, osta Stokke Tripp Trapp, asi vask ja elu ilus. Meil on esimesel ja ostsin ka teisele (esimene on kahepoolene ja ilmselt kasutab enda tooli veel pikalt). Kui kaalud neid suuri plastmasstoole seepärast, et laps peaks hakkama lisatoitu saama, aga veel iseseisvalt ei istu ja tahaks kalde alla panna, siis ma luban sulle, et see kuu-kaks, mis peaks kas last söögi ajal süles hoidma või nt BB lamamistooli kangaid toidust puhastama (kui teil see on ja julged toolis poollamavas sööta), ei kaalu üle teemaalgatused mainitud toolide aasta ja peale puhastamise vaeva. Ja välja kasvab laps nondest niikuinii, nii et siis tuleks ilmselt juba eraldi väikelapse söögitool osta. Tripp Trapp täidab mõlemad funktsioonid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on IKEA oma, väga lihtne puhastada ja näeb normaalne välja, odav oli ka. Alguses kui laps on pisem, saab spets pehmenduse sisse panna, mis istme väiksemaks teeb (IKEA müüb seda eraldi juurde).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul Peg Perego Prima Pappa Follow Me söögitool. Kasutusel juba teise lapsega.

Ülimalt rahul- ratastega,mitu kõrgustaset, saab panna lamamisasendisse.

Puhastamine lihtne- ei pea istumisosa täielikult eemaldama. Ise pesin dushi all kogu tooli, katte alt ja pealt, turvavööd. Päikese käes kuivab tundidega.

 

Kõige mõttetuim ost on olnud lamamiatool. Kohe pidanuks söögitooli ostma.

Ps. Kui ratta vahele juuksekarvad jäävad, katsu need eemaldada rattaid lahti kangutamata, sest vastasel juhul nad enam korralikult ei kinnitu, vaid hakkavad lahti tulema.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud (Fresco ja Peg Perego) söötmistoolid