Esileht Ajaviite- ja muud jutud Friends seriaali eesti versioon

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Friends seriaali eesti versioon

Postitas:
Kägu

Oletame, hüpoteetiliselt, kui oleks Friendsi osatäitjad eesti näitlejad, siis kes need oleksid? Välimus võiks sarnane olla, aga olulisem on tüpaaž.
Vanuseliselt ei pea nii noored olema, aga võiksid omavahel ealiselt sobida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mait Malmsten võinuks mängida Joeyt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rachel – Evelin Võigemast

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iseenesest tore teemaalgatus. Aga paraku “Friends” on nii lege seriaal, et tegelaste asemel kedagi pakkuda suht absurd.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See veel puuduks, et tehtaks mingi eesti jubeseriaal, mis üritab jäljendada mõnd populaarset ameerika seriaali. Me ei saa kodukootud uinamuinagagi eriti hakkama, kus pole vaja mingit konkreetset latti ületada, lihtsalt panna tegelased midagi tegema, mis stsenaristile pähe tuleb, ja mängida seda mis iganes parajasti saada oleval tasemel. Heal juhul õnnestuvad veel koopiad, kus originaali pole eriti paljud eesti koopiate publikust vaadanud, ma olen aru saanud, et venelastelt võetud “Papad-mammad” ja soomlastelt kunagi võetud “Lihtne elu” olid mingil määral populaarsed, aga need kultuurid on meile veidi tuttavamad ja ilmselt lihtsamad jäljendada kui ameerikalik stiil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga paraku “Friends” on nii lege seriaal

Ee, lege?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelnevaid vastuseid vaatamata:

Rachel- Evelin Võigemast või Liisa Pulk või Marta Laan
Monica- Maiken Schmidt või Hele Kõrve
Phoebe- Elina Pähklimägi või Maria Advjushko
Ross- Henrik Kalmet või Argo Aadli
Chandler- Priit Pius või Pääru Oja
Joey- Tiit Sukk või Mait Malmsten

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rachel- Evelin Võigemast või Liisa Pulk või Marta Laan või Britta Soll

Sa vist ei ole vist seriaali vaatama sattunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et olen igat osa vähemalt 3x näinud. Ma ei kujutanud vastavasse rolli inimese enda karakterit ja olemust, vaid seda, kuidas ta laval või ekraail kehastuda võiks. Olen neid kõiki laval ka näinud ja need mulle esimese hooga pähe tulid. Kindlasti, kui anda mulle valik ette, tuleks variante rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et olen igat osa vähemalt 3x näinud. Ma ei kujutanud vastavasse rolli inimese enda karakterit ja olemust, vaid seda, kuidas ta laval või ekraail kehastuda võiks. Olen neid kõiki laval ka näinud ja need mulle esimese hooga pähe tulid. Kindlasti, kui anda mulle valik ette, tuleks variante rohkem.

Uskumatu enesekindlus sellise ignorantsuse juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

LOL

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi, see oleks kole, palun ärge tehke. Phoebe ja Maria Avdjushko, no andke kannatust! Olenemata näitlejate individuaalsest andekusest oleks selline projekt ääretult mannetu, nagu 95% eesti kodukootud kom66diatest ja uusversioonidest/t66tlustest on lihtsalt piinlikud jandid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks te nii tõsiselt seda teemat võtate? 😆 Puhake nüüd jalga natuke ja laske fantaasia vabaks! Kommentaarid on sellised nagu keegi päriselt hakkaks seda tootma 😁
Noor Malmsten suudaks täitsa usutavalt Joey või Rossi rolli täita.
Chandler- äkki Raivo E Tamm? Ärgu nüüd solvugu ja ta oskab suurepäraselt molu nägu teha ja juhmakat mängida 🙂 Või hoopis Indrek Ojari. Tal on huumorisoont ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks te nii tõsiselt seda teemat võtate? 😆 Puhake nüüd jalga natuke ja laske fantaasia vabaks! Kommentaarid on sellised nagu keegi päriselt hakkaks seda tootma 😁

Noor Malmsten suudaks täitsa usutavalt Joey või Rossi rolli täita.

Chandler- äkki Raivo E Tamm? Ärgu nüüd solvugu ja ta oskab suurepäraselt molu nägu teha ja juhmakat mängida 🙂 Või hoopis Indrek Ojari. Tal on huumorisoont ka.

Kes on noor Malmsten, lubage küsida?
Aga no see, et sa arvad, et sama isik sobiks täitma (võrdluses originaaliga siis) nii Joey kui Rossi rolli, see räägib muidugi iseenese eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imestan ka, et seda teemat nii tõsiselt võetakse, kui jutt on hüpoteetilisest võimalusest, kes võiks neid osi mängida. Kohe arvatakse, et hakataksegi tegema sellist seriaali.
Monica võiks olla Lichtfeld, teisi ei oskagi pakkuda

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imestan ka, et seda teemat nii tõsiselt võetakse, kui jutt on hüpoteetilisest võimalusest, kes võiks neid osi mängida. Kohe arvatakse, et hakataksegi tegema sellist seriaali.

Monica võiks olla Lichtfeld, teisi ei oskagi pakkuda

Eks vast põhjus on selles, et tegemist on paljude lemmikseriaaliga, mida aastate vältel kordi ja kordi nähtud. Tegelased on armsaks saanud ja nende näoilmed, käitumisviis ja stamplaused pähe kulunud. Ja nüüd tullakse ajuvbaba küsimusega, et kes eestlastest võiks neid tegelasi asendada 😀 Vastus on loomulikult: mitte keegi. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Chandler oli küll kõike muud, aga mitte juhmakas! Ta oli intelligentne ja irooniline karakter – selline suhteliselt peenekoeline ja mitmetahuline tüüp. Indrek Ojari võiks isegi sobida, aga Raivo E Tamm oleks 100% mööda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Monica – Hele Kõrve
Rachel – Marta Laan
Phoebe – Hilje Murel

Ross – Jüri Tiidus
Chandler – Taavi Teplenkov
Joey – Pääru Oja

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes vingub, et üks isik mitmesse rolli ei sobiks, siis niisama fun fact, Courtney Cox pidanuks algselt hoopis Racheli rolli saama.

Näitlejaid ei oska pakkuda, aga päris surmtõsiselt ei pea seda teemat võtma. Mul on küll friends fännina huvitav lugeda!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes vingub, et üks isik mitmesse rolli ei sobiks, siis niisama fun fact, Courtney Cox pidanuks algselt hoopis Racheli rolli saama.

Ei pidanuks. Ta ise soovis seda rolli ja läks sellele kandideerima, aga pakuti Monica osa. Rossi ja Racheli osatäitjad ehk David Schwimmer ja Jennifer Aniston olid esimesed, kes nendesse rollidesse valiti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oli juba üks komejant “Kälimehed”. päris piinlik vaatamine. karta on, et see tuleks midagi sarnast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oli juba üks komejant “Kälimehed”. päris piinlik vaatamine. karta on, et see tuleks midagi sarnast.

Inimesed, mis teil viga on? Palusin lihtsalt sobivaid tegelasi pakkuda, ma ausõna ei hakka filmima eesti versiooni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed, mis teil viga on? Palusin lihtsalt sobivaid tegelasi pakkuda, ma ausõna ei hakka filmima eesti versiooni.

Vastused annavadki märku, et su idee on maotu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii hea teema, mis paraku juraga ära solgitakse. Kuidas küll on perekool täis juhme naisi, kes igat asja tõepähe võtavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rachel – Mirtel Pohla
Monica – Laura Peterson või Elisabet Reinsalu
Phoebe – Karin Rask
Joey – Mait Malmsten
Ross – Taavi Teplekov
Chandler – Jan Uuspõld

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pidanuks. Ta ise soovis seda rolli ja läks sellele kandideerima, aga pakuti Monica osa. Rossi ja Racheli osatäitjad ehk David Schwimmer ja Jennifer Aniston olid esimesed, kes nendesse rollidesse valiti.

Ei olnud nii. Rossi osa kirjutati tõesti David Schwimmerit silmas pidades, aga Anistoni küll kohe ei valitud – tema kandideeris Monica ossa. Cox avaldas soovi Monicat mängida.
Matt LeBlanc’i ei tahetud algselt Joy-ks, kuid tema prooviesinemine oli väga hea.
Aniston, Perry ja Kudrow pandi mängima vastavaid osatäitmisi pärast prooviesinemist

Please wait...
Postitas:
Kägu

PS: seriaali algne nimi pidi olema sootuks teine – ” Insomnia Cafe”. Siis muudeti see “Six of One”, seejärel “Friends Like Us”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rachel – Mirtel Pohla

Monica – Laura Peterson või Elisabet Reinsalu

Phoebe – Karin Rask

Joey – Mait Malmsten

Ross – Taavi Teplekov

Chandler – Jan Uuspõld

Oleksin enam-vähem sama pakkunud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastused annavadki märku, et su idee on maotu.

Mis idee? Teemaalgataja küsimus oli ju hüpoteetiline tegelaskujude kohta, mitte seriaali eesti versiooni kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu enesekindlus sellise ignorantsuse juures.

Sa vist ei saa ise ka oma kasutatavate sõnade tähendusest aru 😀

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Friends seriaali eesti versioon