Esileht Ajaviite- ja muud jutud Friends seriaali eesti versioon

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Friends seriaali eesti versioon

Postitas:
Kägu

ei ole ühtegi osa näinud. aga tahtsin ka kommenteerida

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma siiski ei saa näitlejate vanusest üle vaadata. Võiks pakkuda pigem siis neid, kes täna ja praegu saaks seda seriaali teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Paneks mängima noored Ita Ever, Anu Lamp, Ines Aru, Rein Aren, Jüri Krjukov, Urmas Kibuspuu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jüri Krjukov oleks võinud küll Joey olla, aga Mait Malmsten? Kuidas küll nii paljud nii mööda pakuvad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Malmsten, siis ainult ja ainult Rossina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ott Sepp on Joey ja Märt Avadi Chandler.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marko Matvere sobiks ka Joeyiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga milleks piirduda Eestiga. Küsime siis juba nii, et kes üle maailma näitlejatest võiksid veel neid rolle teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga milleks piirduda Eestiga. Küsime siis juba nii, et kes üle maailma näitlejatest võiksid veel neid rolle teha.

Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer ja Matthew Perry.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tiina Tauraite võinuks olla Phoebe, muud ei oska pakkuda

Please wait...
Postitas:
Kägu

Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer ja Matthew Perry.

Need on siis ainsad näitlejad maailmas su meelest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, nii on ja jääb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, nii on ja jääb.

Ehk siis terves laias maailmas ei ole peale originaalnäitlejate teisi mõeldavaid olemas, küll aga on neid Eestis jalaga segada lausa. Makes sense indeed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, nii on ja jääb.

Ehk siis terves laias maailmas ei ole peal originaalnäitlejate teisi mõeldavaid olemas, küll aga on neid Eestis jalaga segada lausa. Makes sense indeed.

Apsaluutselt sensib meiki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tiina Tauraite võinuks olla Phoebe, muud ei oska pakkuda

Kadri Adamson sobiks ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin mainitutest sobiks mu meelest ideaalselt:
Phoebe – Hilje Murel
Ross – Mait Malmsten
Chandler – Märt Avandi (roll on mu meelest humoorika ja romantilise kangelase segu, Avandi mängib mõlemad välja)

Monica – Hele Kõrve ja Maiken Schmidt on head variandid korraliku ja tubli poole pealt, aga minu jaoks oli Monicas alati väikse seksikas-vallatu “twist”, mida nende juures ette ei kujuta. Samas ei oska kedagi muud ka pakkuda.

Rachel – Evelin Võigemast sobiks välimuselt, aga pole teatud siirust/naiivsust, mis Rahcelil oli (Võigemast mõjub nö liiga intelligentselt, aga arusaadav, et võib ka teisiti näidelda) Ehk tõesti Marta Laan?

Kõige raskem on mul Joeyt pakkuda, kes lisaks humoorikusele peaks siiski nii olemuselt kui välimuselt olema suur playboy ja mitte väga nupukas. Kristjan Kasearu? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Phoebe – Hilje Murel

Ross – Mait Malmsten

Chandler – Märt Avandi (roll on mu meelest humoorika ja romantilise kangelase segu, Avandi mängib mõlemad välja)

Monica – Hele Kõrve ja Maiken Schmidt on head variandid korraliku ja tubli poole pealt, aga minu jaoks oli Monicas alati väikse seksikas-vallatu “twist”, mida nende juures ette ei kujuta. Samas ei oska kedagi muud ka pakkuda.

Rachel – Evelin Võigemast sobiks välimuselt, aga pole teatud siirust/naiivsust, mis Rahcelil oli (Võigemast mõjub nö liiga intelligentselt, aga arusaadav, et võib ka teisiti näidelda) Ehk tõesti Marta Laan?

Kõige raskem on mul Joeyt pakkuda, kes lisaks humoorikusele peaks siiski nii olemuselt kui välimuselt olema suur playboy ja mitte väga nupukas. Kristjan Kasearu? 😀

Siit hakkab juba nagu looma. Kasearu oleks Joeyna täiesti variant. Võib-olla ta lihtsalt pole nii hea näitleja, et suudaks emotsioonid nii siiralt žestide ja näoilmetega välja kanda.

Monicas ei ole minu jaoks niivõrd palju seksikust ja sarmi, kuivõrd toorest ilu ja krapsakust. Just selle krapsakuse pärast Schmidt ei sobi, Kõrve puhul isegi ei tea…ehk sobiks. Reinsalu oleks ka võib-olla variant.

Millega aga ei nõustu, on Marta Laan Rachelina. Laanel puudub selline sarm, mis Rachelis on olemas. Aga lisaks peab olema ka just seda mainitud naiivsust, leebust, naabritüdrukulikkust. Tegemist peab olema tõsise meestelemmikuga. Mina ei usu, et Marta Laan välja kannaks, sest ta on küll ilus, aga kuidagi range, nurgeline, ehk isegi mehelik. Kuna Evelin Võigemast on mitte ainult väga ilus, vaid ka väga hea näitleja, siis ta suudaks ilmselt oma “liigset intelligentsus” tone downida ja läheks kaubaks küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Phoebe – Hilje Murel

Ross – Mait Malmsten

Siit hakkab juba nagu looma. Kasearu oleks Joeyna täiesti variant. Võib-olla ta lihtsalt pole nii hea näitleja, et suudaks emotsioonid nii siiralt žestide ja näoilmetega välja kanda.

Monicas ei ole minu jaoks niivõrd palju seksikust ja sarmi, kuivõrd toorest ilu ja krapsakust. Just selle krapsakuse pärast Schmidt ei sobi, Kõrve puhul isegi ei tea…ehk sobiks. Reinsalu oleks ka võib-olla variant.

Millega aga ei nõustu, on Marta Laan Rachelina. Laanel puudub selline sarm, mis Rachelis on olemas. Aga lisaks peab olema ka just seda mainitud naiivsust, leebust, naabritüdrukulikkust. Tegemist peab olema tõsise meestelemmikuga. Mina ei usu, et Marta Laan välja kannaks, sest ta on küll ilus, aga kuidagi range, nurgeline, ehk isegi mehelik. Kuna Evelin Võigemast on mitte ainult väga ilus, vaid ka väga hea näitleja, siis ta suudaks ilmselt oma “liigset intelligentsus” tone downida ja läheks kaubaks küll.

Nõus, Marta Laan ei kõlba. Üldse tundub ta ülbe ja ennasttäis olekuga. Ebameeldiv inimene minu jaoks.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Friends seriaali eesti versioon