Esileht Pereelu ja suhted Friends with benefits suhe – kui tihti kohtute?

Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )

Teema: Friends with benefits suhe – kui tihti kohtute?

Postitas:
Kägu

Naise jätmine sama, mis abort nagu ütlesid ja võrde pereliikme mahalöömisega, mis siis, et pole oma veri.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tema mind jäta…

Tema ei peagi jätma, peaasi, et sina ei jäta. Suhe on vastutus, see pole mingi kepisõprus, kus armukadedus puudub. Teist inimest ei tohi murda. Pikad suhted, 10, 20, 30, 40, 50, 60 aastat, teine inimene on sinu külge klammerdunud ja lahkuminek niidab jalust. Nagu ise ütlesid, naised tahavad meest.

Aga meil pole ka kepisõprust, me olemegi need õiged, heas ja halvas, läheb nagu läheb, me oleme olulised üksteisele. Jah naised tahavadki meest nagu mehed tahavad naist, aga eks need kes feilivad, ei taha üksteisele pühenduda, okei kepisõprade puhul on see tõesti liialdatud soov. Saadi ju kokku ainult seksimiseks. Aga vaata, meie ei saanud, meie saime kokku selleks et elada koos kuni jumal annab ja teeme ka selleks ise et see toimiks. Teie siin ei tee teise jaoks midagi, ajate taga ainult oma õigust, hea valik, aga aeg tiksub….

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga meil pole ka kepisõprust, me olemegi need õiged, heas ja halvas, läheb nagu läheb, me oleme olulised üksteisele. Jah naised tahavadki meest nagu mehed tahavad naist, aga eks need kes feilivad, ei taha üksteisele pühenduda, okei kepisõprade puhul on see tõesti liialdatud soov. Saadi ju kokku ainult seksimiseks. Aga vaata, meie ei saanud, meie saime kokku selleks et elada koos kuni jumal annab ja teeme ka selleks ise et see toimiks. Teie siin ei tee teise jaoks midagi, ajate taga ainult oma õigust, hea valik, aga aeg tiksub….

Mine siis veeda aega oma naisega, mis mölised siin.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga meil pole ka kepisõprust, me olemegi need õiged, heas ja halvas, läheb nagu läheb, me oleme olulised üksteisele. Jah naised tahavadki meest nagu mehed tahavad naist, aga eks need kes feilivad, ei taha üksteisele pühenduda, okei kepisõprade puhul on see tõesti liialdatud soov.

Sul on õiged vaated ja veab, et nii suhtute üksteisesse. Inimesi ei tohi liiga lähedale lasta endale, sest mis juhtub siis, kui tekib soov lahkuminekuks ja ei suuda teisele haiget teha, sest suhtes on alati üks pool huvitatud jätkamast. Kepisõbra puhul ei huvita, sest reeglid paigas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga meil pole ka kepisõprust, me olemegi need õiged, heas ja halvas, läheb nagu läheb, me oleme olulised üksteisele. Jah naised tahavadki meest nagu mehed tahavad naist, aga eks need kes feilivad, ei taha üksteisele pühenduda, okei kepisõprade puhul on see tõesti liialdatud soov. Saadi ju kokku ainult seksimiseks. Aga vaata, meie ei saanud, meie saime kokku selleks et elada koos kuni jumal annab ja teeme ka selleks ise et see toimiks. Teie siin ei tee teise jaoks midagi, ajate taga ainult oma õigust, hea valik, aga aeg tiksub….

Mine siis veeda aega oma naisega, mis mölised siin.

Me ei keela üksteisele tegevusi. Mina kepi sina oma… jah vibraatorit vms, sest meest sul ei ole. Aga sa ei armastaks teda ka eks, mehed ju jobud ja nõmedad.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei keela üksteisele tegevusi.

Veider, sest tunne, et kontrollid naisi. Oma naist peab paremini kontrollima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid “korralikud naised” laupäevs õhtu kepiteemas ilatsemas.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid “korralikud naised” laupäevs õhtu kepiteemas ilatsemas.

Kes see sul ilatseb? Ilatsetakse linade vahel, mitte perekoolis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes see sul ilatseb? Ilatsetakse linade vahel, mitte perekoolis.

Need siin lärmavad vanamehed ilatsevad. Nimeta sõnu “naised” ja “seks”, juba ilatsejad platsis. Muidugi peab naisi maha tegema, sest viinamarjad on ju hapud ja ise enam naisi ei saa.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei keela üksteisele tegevusi.

Veider, sest tunne, et kontrollid naisi. Oma naist peab paremini kontrollima.

Ah ei, meil avalik arvuti, aga kuna ta loeb raamatuid, siis ma pean ka oma aega viitma, okei ta peab seda mõttetuks, aga mul on lihtsalt igav. Miks ma peaks oma naist kontrollima… no me leppisime kokku, et elame terve elu koos, talle sobis, mulle ka. Kuna elu on pikk, kuidagi tuleb ennast lõbustada, siis me lepime üksteise vigadega. Eesmärk on koos elada.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need siin lärmavad vanamehed ilatsevad. Nimeta sõnu “naised” ja “seks”, juba ilatsejad platsis. Muidugi peab naisi maha tegema, sest viinamarjad on ju hapud ja ise enam naisi ei saa.

Tal pidi ju naine olema. Hapude viinamarjadega tüübid ei istu perekoolis, nad on depressioonis ja teki all.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah ei, meil avalik arvuti, aga kuna ta loeb raamatuid, siis ma pean ka oma aega viitma, okei ta peab seda mõttetuks, aga mul on lihtsalt igav. Miks ma peaks oma naist kontrollima… no me leppisime kokku, et elame terve elu koos, talle sobis, mulle ka. Kuna elu on pikk, kuidagi tuleb ennast lõbustada, siis me lepime üksteise vigadega. Eesmärk on koos elada.

Kui kodune, siis jah, pole muret.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah ei, meil avalik arvuti, aga kuna ta loeb raamatuid, siis ma pean ka oma aega viitma, okei ta peab seda mõttetuks, aga mul on lihtsalt igav. Miks ma peaks oma naist kontrollima… no me leppisime kokku, et elame terve elu koos, talle sobis, mulle ka. Kuna elu on pikk, kuidagi tuleb ennast lõbustada, siis me lepime üksteise vigadega. Eesmärk on koos elada.

Kui kodune, siis jah, pole muret.

Ei ta käib tööl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ta käib tööl.

Tööl käiakse tööd tegemas, mitte petmas. Poleemika oli sul ju, et kartsid naisel on kepisõber. Ta suur raamatuhuviline, prillidega, mitte naiska, kes laupäeva õhtul üksi väljas viibib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ta käib tööl.

Tööl käiakse tööd tegemas, mitte petmas. Poleemika oli sul ju, et kartsid naisel on kepisõber. Ta suur raamatuhuviline, prillidega, mitte naiska, kes laupäeva õhtul üksi väljas viibib.

Mul ju pole kepisõpra, mu naisel on doktorikraad, sest ta peab haridust tähtsaks. Mul on ettevõte ja teenin sama palju kui tema, nii et oleme võrdsed partnerid, rahaliselt. Prillid on meil mõlemal, jah kusagil klubides me midagi ei otsi. Tülisid meil ei ole, tavalised inimesed oleme. Vahest arutame perekooli asju,  siis ma kommenteerin.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ju pole kepisõpra, mu naisel on doktorikraad, sest ta peab haridust tähtsaks. Mul on ettevõte ja teenin sama palju kui tema, nii et oleme võrdsed partnerid, rahaliselt. Prillid on meil mõlemal, jah kusagil klubides me midagi ei otsi. Tülisid meil ei ole, tavalised inimesed oleme. Vahest arutame perekooli asju,  siis ma kommenteerin.

Äge????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ja kui lapse saad, sellega kellega suhet ei tahagi

Miks peaks lapse kaela sokutama? Lapsed sünnivad suhtesse, abiellu, mitte sõpradele.

Teed aborti? Muidu ei pidanud ikka üksi vahend 100% kindel olema…

[/quote]

Viljaka ea lõpp on selline üsna 110% kindel vahend. Tead, üllaülla 50+ seksivad ka ja mitte üldse vähe. Kohtun nii sageli, kui tahtmine tuleb. Või temal. Kokkulepete küsimus. Me muidu vabad, muude suhete vabad ka. Ei piira kolmandad osapooled. Puhas mõlema soov ja rõõm.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda teemat on siin sada korda olnud!

On jah ja tõenäoliselt üks ja sama kägu seda siia ka järjest kirjutab üha uuesti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reeglit pole. Kohtute, kui mõlemad seda tahavad. Ise olin sellises suhtes, keskmiselt kord-kahe nädala tagant saime reaalselt kokku ja seksisime. Suhtlesime netis muidu tihedamini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui määratleda seda ” benefits” osa seksina, siis 1- 2 korda kuus.

Aga kohvikus või jalutamas ikka iga nädal.

Netis suhtleme igapäevaselt.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord-paar nädalas, aga vahel jääb ka nädal vahele, mõlemal kiired elud ja selle pärast anname ka aru endale, et “päris” suhteks pole lihtsalt aega. Suhtleme sama tutvusringkonnaga üsna suures osas ja vahel satume ka üritustele koos, vahel käime söömas jms. Aga suhet selle inimesega, ega hetkel üleüldse ei tahaks.

Võtan väga korralikult pille nii, et rasestumistõenäosus üsna väike ja kui peaks jääma, teeks tõesti aborti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kohtusime iga nädalavahetus, vahel nädala sees ka. Suhtlesime igapäevaselt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui määratleda seda ” benefits” osa seksina, siis 1- 2 korda kuus.

Aga kohvikus või jalutamas ikka iga nädal.

Netis suhtleme igapäevaselt.

Mul ka nii olnud. Miskipärast inimesed (eriti mehed) alati arvavad, et friends with benefits tähendabki ainult seksimist ja no ikka nii palju kui saab. Mul sellised suhted olnud ka põhirõhuga pigem mujal. Et inimesena klapp ja niisama sõbrad, muud tegevused ja suhtlemine. Seks on lisaboonus ja pigem harvem. Kindlasti mitte iga kord kohtudes, vaid ka selline 1-2x kuus. Hea teada, et ma pole ainuke.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Friends with benefits suhe – kui tihti kohtute?