Esileht Beebi ja mitmikud Frisolac Gold Comfort

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Frisolac Gold Comfort

Postitas:
Kägu

Hakkasin 5 päeva tagasi lapsele refluksi tõttu Frisolac Gold Comfort segu andma. Laps sügavalt enneaegne- 5,5-kuune (korrigeeritult 2,5-kuune). Enne sai tavalist Frisolac Gold segu. Tavalise seguga ajas laps palju piima välja. Kaka oli roheline ja kakas umbes 1-2 korda päevas. Nii perearst kui lastearst kakaga seonduvas probleemi ei näinud.

Nüüd uue seguga püsib toit ilusti sees, aga kakab igal toidukorral või toidukordade vahel (kokku 5 korda päevas). Kaka on tibukollane ja minu arust ka kergelt vahutab (kohev, mahuline). Vaatamata ohtrale kakamisele on laps nädalaga 200g juurde võtnud.

Tundub, et olen valiku ees- kas mitteoksendav laps, kes kakab palju (imeliku konsistentsi ja värviga kakat) või oksendav laps, kes kakab harvemini (parema konsistentsiga rohelist kakat).

Kuidas teil kogemused on? Kas olete segu vahetanud?

Lapsele väga maitseb see segu (oleme ka Aptamili proovinud), eriti isukalt sööb Comfort varianti.

Perearstiga seni ühendust pole saanud, aga loeks hea meelega teiste kogemustest ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh sa vaene lumehelbeke, tema ei taha lapse kakat koristada! Roheline kaka pole ammugi normaalne. Ja imik võibki palju kakada, st rohkem kui sinu 5 korda päevas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et olen valiku ees- kas mitteoksendav laps, kes kakab palju (imeliku konsistentsi ja värviga kakat) või oksendav laps, kes kakab harvemini (parema konsistentsiga rohelist kakat)

[/quote]

Kõik ju korras. Pole midagi vaja valida, anna seda segu edasi ja laps saab mõnusasti kasvada.

Sa ei mõtle ju päriselt, et oksendav ja rohelise kakaga laps kuidagi hea variant on? Rohkelt (kollast) kakav beebi on täiesti tavaline. Ja laps sööb isukalt, võtab juurde…. Mis saaks veel paremini olla?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et olen valiku ees- kas mitteoksendav laps, kes kakab palju (imeliku konsistentsi ja värviga kakat) või oksendav laps, kes kakab harvemini (parema konsistentsiga rohelist kakat)

Kõik ju korras. Pole midagi vaja valida, anna seda segu edasi ja laps saab mõnusasti kasvada.

Sa ei mõtle ju päriselt, et oksendav ja rohelise kakaga laps kuidagi hea variant on? Rohkelt (kollast) kakav beebi on täiesti tavaline. Ja laps sööb isukalt, võtab juurde…. Mis saaks veel paremini olla?

[/quote]
Lapse kakat peab 5 korda päevas koristama ju.

 

Nii jabur probleem üldsegi!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh sa vaene lumehelbeke, tema ei taha lapse kakat koristada! Roheline kaka pole ammugi normaalne. Ja imik võibki palju kakada, st rohkem kui sinu 5 korda päevas.

Kui sa vastava kirjanduse lahti võtaksid, siis ehk loeksid sealt välja, et piimasegu saavad lapsed kakavad tavaliselt harvem ja tihtipeale on nende kaka roheline. Lisaks pidasid ka arstid antud nähtust väga normaalseks.

Ma ei näe probleemi lapse kaka “koristamises” vaid selle värvis ja konsistentsis ning järsus kakamise sageduse tõusus. Mu laps, muide, kakas vastsündinuna rinnapiima saades sama tihti kui mitte tihemini.

Enne teema püstitamist lugesin ka siin lehekülgede viisi teiste kogemusi antud piimaseguga aastatest 2012-2014 ning toodi samuti välja probleem, mille ees meie praegu oleme. Keegi aga ei kirjutanud, mida nad peale hakkasid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus on piimasegu koostises.See Gold Comfort sisaldab jaanileivapuujahu, miscteeb toidusegu paksemaks aga samas seedimise kiiremini tööle paneb ja on spetsiaalne refluksi ja muu seedehäirega imikute toit. Kollane kohev kaka on täiesti normaalne. Roheline kaka ei ole ka muidugi mingi katastroof, lihtsalt toidus olevad mineraalid annavad selle värvi. Mina ilmselgelt eelistaks, et lapsele toit ikka sisse jääb ja annaks Gold Comforti edasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Frisolac Gold Comfort