Esileht Beebi ja mitmikud Frisolac piimasegu

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Frisolac piimasegu

Postitas:
Kägu

Kas keegi on lapsele andnud Frisolac Comfort 1 ja tavalist Frisolaci? Comforti on nii tülikas valmistada. Tahaks teada, kas Gold 1 tuleb teha samamoodi 75-kraadise veega ja kas kõhule mõjub vahe? Lapsel Comfortiga kõht korras. Põhiliselt saab rinnapiima, aga sellest ei piisa ja siis minu piimaga ikkagi gaasid ja kõht teeb häda. Laps kohe 3-kuune.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimese lapsega sai kasutada ning minu meelest oli ka mingi imelik temperatuur. Mina temperatuuri ei jälginud- keetsin vee ära, lasin natuke jahtuda ja siis pulber sisse. Ma hoidsin enam-vähem õige temperatuuriga vett termoses, et vajadusel saaks kohe kasutada. Nüüd teise lapsega avastasin, et kui joon piima, siis lapsel hullud gaasid. Jätsin piima ära ja cuplaton aitas ilusti ning laps sai just 3-kuuseks ning asi peaaegu korras meil-vahest harva häirivad. Äkki peaksid ka toidusedeli üle vaatama, et mis võiks beebile gaase põhjustada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh vastamast ja kaasa mõtlemast! Olen oma toidust gaaside põhjuse otsimise juba läbi teinud, ei leidnudki põhjust ja ausalt öeldes ei jaksa enam oma toitumist jälgida, varsti ta juba nii suur, et gaasivalude aeg läbi ka. Saab juba paremini hakkama.  Cuplaton meil tegi asja hullemaks ainult. Piimatoodetes ei olnud asi. Imetamisnõustaja soovitas süüa tavalist toitu.  Mul on kolmas laps, aga esimest korda rinnapiima ei jätku ja annan juurde. Uus maailm minu jaoks need segud. Selles suhtes on tore, et see segu aitas gaaside vastu meil.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Beebi ja mitmikud Frisolac piimasegu