Esileht Beebi ja mitmikud Füsioteraapiast

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Füsioteraapiast

Postitas:

Kas füsioterapeudi külastamine 4kuuse beebiga on saatekirja alusel või võin ma lihtsalt omal soovil ka minna?
Mitte selleks, et ma arvaksin, et laps vajaks füsioterapeudi abi aga lihtsalt, massa¸ile alternatiiviks korra käiks. Äkki terapeut oskaks erinevaid harjutusi jne näidata.

Ja nüüd kui siis kus Tallinnas füsioterapeudid beebisid vastu võtavad ja palju see maksab?

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hindasid ei tea, aga mulle meeldib ITK hooldusravihaiglas (oli vist selline nimetus), Energia 8, Maarja juures käia. Välja näeb selline noor, aga hästi tore beebiga ja asjalik on ta ka 🙂

Mina sain perearstilt saatekirja ja nüüd oleme ennast Maarja Säde juures kahel korral näitamas käinud ja ühe korra lähme kindlasti veel.

Maini oma perearstile, äkki saadab teid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käime sünnist alates Maarja Säde juures ITK hooldusravikliinikus Järvel, meie läksime sinna sünnitusmaja lastearsti saatekirjaga. Ilma saatekirjata pidavat olema sinna väga raske aega saada, kuid proovida võid ikka. Nimetatud füsioterapeut on tõesti tark ja asjalik. Meid on ta palju aidanud. Lastega on ta ka väga hea suhtleja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Füsioteraapiast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.