Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: G

Postitas:
Kägu

Laps hetkel juba 6 ja pool kuud vana. Sünnist saati absoluutselt iga öö on üks kohutav öö.. alguses vaevasid gaasid. Arvasin et sellest see rahutu uni. Jäi ööunne see aeg 21.00 ja magas kenasti kella üheni öösel. Ja siis hakkas hommikuni üks gaasijama. Punnitas ja siples.Gaasid said mööda umbes viie kuu vanuselt. Magama jääb laps oma voodis ise. Esimese une teeb pikemalt kuni 2 h ja siis hakkab terve öö kuni hommikul kuueni üks ärkamiste ja vingumiste jant. Lihtsalt ei saa aru mis tal viga on. Niheleb ja siis hakkab nutma jne. Ja nii terve öö. Vahepeal tukub 20 min ja ärkab jälle. Olen proovinud enda kõrvale võtta ja mida kõike veel  .Igal pool sama jama. Hambaid ka tulemas ei ole. Päeval teeb 3 und .Terve päeva on rahulik laps. Ma ei saagi aru, et ilmselgwlt ei saa ta oma unetunde täis ja siis samas päeva aeg ei anna see kuidagi tunda. Mängib omaette jne. Miks siis ometi ärkab ta öösel 20+ korda? Hetkel tundub et minu beebi on ainus kellel selline jant öösiti. Teised ju magavad ja ärkavad max 3korda ehk. Aga et terve öööö viriseda..  no ma ei tea mida enam teha 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka 6k vanune ja ärkab iga kahe h tagant. Ei ole kõigil kuldmagajad????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätad mainimata, kas on rp või rpa laps ja millal öösel süüa annad; ja kas lutti võtab. Kuigi uinub võres, siis kus ta öösel on, võres või kaisus? Kui mul laps võres nö niisama rahutu, libistan esmalt käe läbi võre kaissu (kui lutist ei piisa) ja kui ei aita, siis tõstan kaissu. Mis ei tähenda, et alati toimib, nädalas on ikka 1-2 rahutut ööd, u sama vana laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muidugi selles vanuses on hambaid oodata. Hambad olemas? Vb juba järgmised! Ka roomamine-käputamine võib esialgu rahutust tekitada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lase igaks juhuks B12 taset kontrollida. Minul laps ärkab ka tihti, aga mitte nii tihti. Sinu kirjeldatu põhjal tundub, et lapsel ikkagi mingi mure, mis häirib ja ei lase magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 5,5 kuune beebi samasugune…tema ka päeval ei maga eriti hästi. ÖÖsel magab kaisus ja  igakord kui ärkab soovib rinda. b12 kontrollitud, oli normi alumisel piiril, igaks juhuks andsin talle arsti soovitusel kuu aega seda vitamiini juurde.

Väga kurnav on, see magamatus mõjub rängalt. Loodan, et varsti läheb paremaks. Mõni beebi on kohe kehva magaja+ ma ei ole talle õpetanud ka kuidas ise uinuda uuesti. Plaanin varsti mõne uneteemalise raamatu läbi lugeda, siiani pole jõudnud:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )