Esileht Kodunurk Gaasi hind

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 112 )

Teema: Gaasi hind

Postitas:
Kägu

Mina olen ka Eesti Gaasilt iga kuu samad hinnatõusuteated saanud ja viimase peale viskas kopsu üle maksa. Algatasin lepingu uue pakkujaga ja selle peale sain kohe Eesti Gaasilt pakkumise fikseeritud hinnale alates 1.01.2022.

Soovitan kõigil sama teha – algatage lepinguvahetus ja Eesti Gaas kohe aktiveerub. Uus fix hind pea 2 korda odavam kui see uus hind, millest teavitati.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan kõigil sama teha – algatage lepinguvahetus ja Eesti Gaas kohe aktiveerub. Uus fix hind pea 2 korda odavam kui see uus hind, millest teavitati.

Elus ei usu, et sulle 0,52 m3 pakuti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millise hinnaga siis gaasi pakuti?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elus ei usu, et sulle 0,52 m3 pakuti.

Miks pidi 0,52 pakkuma? Pakuti 0,6 ja see on peaaegu 2 korda odavam kui jaanuari hinnatõusu järgne hind 1,14 €.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks pidi 0,52 pakkuma? Pakuti 0,6 ja see on peaaegu 2 korda odavam kui jaanuari hinnatõusu järgne hind 1,14 €.

Logisin nende lehele ja pakub 0,76 ilma kauplemata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Logisin nende lehele ja pakub 0,76 ilma kauplemata.

Kui sulle meeldib 0,76 rohkem, siis palun võta ja liitu, mina ei saa keelata. Aga mõistlik inimene eelistaks 0,6.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

algatage lepinguvahetus ja Eesti Gaas kohe aktiveerub. Uus fix hind pea 2 korda odavam kui see uus hind, millest teavitati.

Mismoodi see käis, et pakkusid odavamalt? Algatasid uue pakkujaga lepingu ja kohe tegi Eesti Gaas soodsama pakkumise? Sina ütlesid seepeale Eesti Energiale ära, jätsid lepingu sõlmimata ja tegid Eesti Gaasiga uue lepingu? Raske uskuda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti Energia oli lihtsalt üks näide.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

algatage lepinguvahetus ja Eesti Gaas kohe aktiveerub. Uus fix hind pea 2 korda odavam kui see uus hind, millest teavitati.

Mismoodi see käis, et pakkusid odavamalt? Algatasid uue pakkujaga lepingu ja kohe tegi Eesti Gaas soodsama pakkumise? Sina ütlesid seepeale Eesti Energiale ära, jätsid lepingu sõlmimata ja tegid Eesti Gaasiga uue lepingu? Raske uskuda.

Miks ma tunnetan vaenulikku tooni, nagu sa plärtsuks seda kommentaari kirjutades? Sa võid uskuda, mida ise tahad, aga minu kogemus oli selline, nagu ta oli.

Algatasin lepinguvahetuse uue pakkujaga.

Eesti Gaas kirjutas, et tere, kuulsin, et soovite lahkuda, aga teen uue pakkumise. Fikseeritud hind aastaks, kas sobib?

Mina ütlesin, et sobib.

Kõik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ma tunnetan vaenulikku tooni, nagu sa plärtsuks seda kommentaari kirjutades? Sa võid uskuda, mida ise tahad, aga minu kogemus oli selline, nagu ta oli.

Mingit plärtsumist ega vaenulikku tooni polnud. Huvitas lihtsalt, kuidas lepingu vahetamine käis. Et kas tõesti Eesti Gaas sekkus ja tegi uue pakkumis, muud ei midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sulle meeldib 0,76 rohkem, siis palun võta ja liitu, mina ei saa keelata. Aga mõistlik inimene eelistaks 0,6.

Ei, mulle see ei meeldi, ei ole Eesti Gaasi klient ja fikseesin mõni nädal tagasi palju soodsamalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti Gaas kirjutas, et tere, kuulsin, et soovite lahkuda, aga teen uue pakkumise. Fikseeritud hind aastaks, kas sobib? Mina ütlesin, et sobib.

Sul ju varem polnud fikseeritud hind, ega muidu ei oleks hind tõusta saanud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti Gaas kirjutas, et tere, kuulsin, et soovite lahkuda, aga teen uue pakkumise. Fikseeritud hind aastaks, kas sobib? Mina ütlesin, et sobib.

Sul ju varem polnud fikseeritud hind, ega muidu ei oleks hind tõusta saanud?

Minul tõsteti hinda täpselt samamoodi nagu kõigil teistel, kes said teemaalgatuses toodud teavitused. Minu soovitus algatada Eesti Gaasist lahkumine ja seeläbi parem hind saada, puudutabki ainult neid inimesi, kes on samas seisus.

Kui soovitusest tundis end puudutatuna ka mõni selline, kellel on juba ammu kõvasti soodsam ja fikseeritud hind, siis väga tore, laske samas vaimus edasi. Aga neile, kes said teavituse, et 1. jaanuarist on hind 1,14 €, soovitan teha seda, mis mina tegin, ja jätkata edaspidi soodsama fikseeritud hinnaga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uus fix hind pea 2 korda odavam kui see uus hind, millest teavitati.

Mille alusel pakuti hinda 0,6 ja kui palju erines hind teise pakkuja omast? Praegu nad pakuvad hinnaga 0,76 eur/m3.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt valin teise pakkuja. Pole normaalne olukord, et peaaegu iga kuu tõuseb gaasi hind ja keegi mitte midagi ei tee. Kui Eesti Gaasil läheb nii hästi, siis pole nende jaoks ka oluline, kui osad kliendid lahkuvad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uus fix hind pea 2 korda odavam kui see uus hind, millest teavitati.

Mille alusel pakuti hinda 0,6 ja kui palju erines hind teise pakkuja omast? Praegu nad pakuvad hinnaga 0,76 eur/m3.

Mismõttes mille alusel? Mina olen täiesti tavaline Eesti Gaasi klient, kes sai 30. novembris teavituse, et al 1.01.2022 on uus hind mulle 1,14 €. Selle peale algatasin lepinguvahetuse ja Eesti Gaas kirjutas, et ära mine, pakume selle hinnaks hoopis 0,6 €.

Seda, mida nad kodulehel pakuvad, ma ei tea ja see mind ei puuduta. Mina sain 1,14 € asemel uueks fikseeritud hinnaks 0,6 €.

Ausalt enam selgemini end väljendada ei oska.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismõttes mille alusel? Mina olen täiesti tavaline Eesti Gaasi klient, kes sai 30. novembris teavituse, et al 1.01.2022 on uus hind mulle 1,14 €. Selle peale algatasin lepinguvahetuse ja Eesti Gaas kirjutas, et ära mine, pakume selle hinnaks hoopis 0,6 €.

Kirjutasid, et kui meeldib maksta 0,76, siis palun väga, aga  mõistlik inimene eelistaks 0,6. Ma ei tea, millal sa täpselt lepingu vahetuse algatasid, aga täna pakub Eesti Gaas fikseeritud hinnaks 0,76, võta või jäta. Tahaks näha inimest, kellele Eesti Gaas teeb odavama pakkumise, nt 0,6. Sellisel juhul peab tegemist olema kas suure gaasi tarbijaga või mingil moel kasuliku kliendiga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjutasid, et kui meeldib maksta 0,76, siis palun väga, aga mõistlik inimene eelistaks 0,6. Ma ei tea, millal sa täpselt lepingu vahetuse algatasid, aga täna pakub Eesti Gaas fikseeritud hinnaks 0,76, võta või jäta. Tahaks näha inimest, kellele Eesti Gaas teeb odavama pakkumise, nt 0,6. Sellisel juhul peab tegemist olema kas suure gaasi tarbijaga või mingil moel kasuliku kliendiga.

Sina ütlesid, et sa logisid sisse ja said ilma kauplemata pakkumise 0,76 €. See on letihind. Minu soovitus oli mõeldud tänastele Eesti Gaasi klientidele, kellel on lootust (läbi lahkumisega kauplemise) saada letihinnast soodsam pakkumine, täpselt nii nagu minuga juhtus. Kui sa ei ole Eesti Gaasi praegune klient, kes on saanud selliseid hinnateavitusi nagu teemaalgataja, siis minu soovitus ei olnud suunatud sulle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ütlesid, et sa logisid sisse ja said ilma kauplemata pakkumise 0,76 €. See on letihind. Minu soovitus oli mõeldud tänastele Eesti Gaasi klientidele, kellel on lootust (läbi lahkumisega kauplemise) saada letihinnast soodsam pakkumine, täpselt nii nagu minuga juhtus. Kui sa ei ole Eesti Gaasi praegune klient, kes on saanud selliseid hinnateavitusi nagu teemaalgataja, siis minu soovitus ei olnud suunatud sulle.

Seda kirjutas teine inimene, aga see pole ainult letihind, sain samuti pakkumise 0,76 eur/m3. Võtsin teenusepakkujaga eile ühendust ja mingit 0,6 eur/ m3 pakkumist ei tehtud, kuigi neile sai eraldi rõhutatud, et mõtlen teisele pakkujale üle minna. Sina ju ka ei kaubelnud hinna üle, vaid tol hetkel, kui teise pakkujaga lepingut hakkasid sõlmima, oli järelikult hind veel 0,6 eur/m3. Täna enam ei saa ja nemad alla 0,76 ei tee.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda kirjutas teine inimene, aga see pole ainult letihind, sain samuti pakkumise 0,76 eur/m3. Võtsin teenusepakkujaga eile ühendust ja mingit 0,6 eur/ m3 pakkumist ei tehtud, kuigi neile sai eraldi rõhutatud, et mõtlen teisele pakkujale üle minna. Sina ju ka ei kaubelnud hinna üle, vaid tol hetkel, kui teise pakkujaga lepingut hakkasid sõlmima, oli järelikult hind veel 0,6 eur/m3. Täna enam ei saa ja nemad alla 0,76 ei tee.

Mina kauplesin sellega, et olin konkreetselt lahkumas. Ei küsinud viisakalt, vaid olin valmis lepingu sõlmima Energia 220-ga, nemad pakkusid hinda 0,755 € vist, kui ma ei eksi. See oli nädal tagasi. Võib-olla on tõesti ajad vahepeal kardinaalselt muutunud. Minu naaber talitas nii nagu mina ja sai samuti sarnase pakkumise.

Kui Eesti Gaas oleks mulle pakkunud täpselt sama hinda, mis Energia 220, siis oleksin uue teenusepakkuja juurde läinud. Lihtsalt vihast, et mind on mitu kuud hinnatõusuga kotitud. Kaotanud poleks ju midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

(läbi lahkumisega kauplemise) saada letihinnast soodsam pakkumine

Mismoodi käib hinna kauplemine läbi lahkumise? Kirjutasid, et sulle tehti detsembri alguses või novembri lõpus pakkumine, kauplemiseta ja nüüd soovitad teistel hakata kauplema hinna üle ja arvad, et läheb läbi? Tasub ainult öelda, et teenuseid ei paku ja Eesti Gaas teeb kohe 0,6 eur hinnaga pakkumise? Nii lihtsalt need asjad ka ei käi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei küsinud viisakalt, vaid olin valmis lepingu sõlmima Energia 220-ga, nemad pakkusid hinda 0,755 € vist, kui ma ei eksi. See oli nädal tagasi.

Järelikult oli tol hetkel nende lehel fikseeritud hinnaks 0,6 eur/m3, siin pole midagi tegemist kauplemisega.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei küsinud viisakalt, vaid olin valmis lepingu sõlmima Energia 220-ga, nemad pakkusid hinda 0,755 € vist, kui ma ei eksi. See oli nädal tagasi.

Järelikult oli tol hetkel nende lehel fikseeritud hinnaks 0,6 eur/m3, siin pole midagi tegemist kauplemisega.

Ütlen ausalt: lolliga vaielda ei viitsi 🙂

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt: lolliga vaielda ei viitsi 🙂

Kui nimetad ennast lolliks, siis palun väga. Ole edasi, aga ära vaidle ja kirjuta jama! Fakt on see, et täna ei saa enam gaasi hinnaga 0,6. Saa aru, kui nädal tagasi oli fikseeritud hind 0,6, siis täna ei saa ka kauplemiseta sama hinnaga, vaid 0,76 eur.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95379437/gaasi-borsihind-tousis-euroopas-taas-huppeliselt-kui-palju-maksab-maagaas

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul gaasiküttega ridakas. Pole kindel, kas üldse saab panna alternatiivset kütteallikat. 200 eur asemel 500-600eur küttearved tähendaksid minu jaoks, et tekib võlg. Ebareaalne hinnatõus. Elektri hinnatõus kompenseeritakse samuti ainult väga väikese palgaga inimestele. Ma ei saaks ju seda ridakat omada, kui mu palk oleks 1000 eur. Kedagi ei huvita, kuidas oma arved ära maksan. Olen reformi valija, aga hetkel näen, et saevad enda oksa, millel istuvad, kui käibemaku alandamisega nõus pole.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ma pean oma lapsed kokku pakkima ja väikesesse korterisse kolima, kus teismelistel eri soost lastel on ühine tuba? Keegi annab ka valitsuses aru, et selline hinnatõus põhjustab elukorralduses muudatusi, vaesust ja kehvemate elamistingimuste sunnitud valimist.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen reformi valija, aga hetkel näen, et saevad enda oksa, millel istuvad,

Reform kaitsebki ärikate huve ja tõstetakse igapäeva eluks vajalikke teenuste hindu, makse, nagu elekter, gaas, kütus. Alles uudiste ütles, et gaasimahutid on enam-vähem täis, varasemalt ostetud gaasiga ja olukord ei saa olla otseselt seotud Venemaa survega gaasi kallimalt müüa. Keegi pole ajakirjanduses huvi tundnud, mis hinnaga gaas osteti. Praegu tundub, et käib turuga manipuleerimine ja võimalikult suure kasumi saamine, sest kui tarbija on nõus 300 % tõusuga, siis miks mitte küsida?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas ma saan tarbijana näidata mittenõustumist 4x kõrgema hinnaga? Kui mulle ei sobi selle pluusi hind, siis lähen ostan teise. Gaas ei ole kergesti vahetatav alternatiivi vastu. Lülitan gaasikatla välja ja lasen põrandaküttetorud ära külmuda? Lähen plakatiga Riigikogu ette? Eesti Gaasi ette?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

täna ei saa ka kauplemiseta sama hinnaga, vaid 0,76 eur.

Fikseeritud hind pole enam ka 0,76 eest, vaid nüüd tõusnud üle 1.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 112 )

Esileht Kodunurk Gaasi hind