Esileht Beebi ja mitmikud gaasid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: gaasid

Postitas:

Ma sooviksin teada mis aitaks kuu ajasel lapsel gaasidest lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tibu oli 3me nädalane kui proovisin talle anda Impress gaasivaluteed, ainus mis aitas. Minu meelest kõik rohud tekitasid gaase juurde.
Ja kuna see Impress tee sisaldab glükoosi, siis samaaegselt see rahustab ka tita maha.
Praegu mul beebi 2,5 kuune ja kui miski takistab tal unne jäämast siis annan paar lonksu seda teed ja kohe on tudu.
Tegemist siis apteegitilli teega ja maksab apteegis 4eur 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 17:26; 10.02 17:37; 10.02 18:14; 11.02 11:58; 11.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kagü 17:26, kas sul laps saab rinda? kuidas Sa seda teed talle annad? kas lusikaga või pudelist ja kui palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ainult rinda.
Konsulteerisin ka mitme tuttavaga, sest rp lapsed saavad vedeliku ja kõik muu ju rinnast. Mulle öeldi (kaasaarvatud apteeker), et kui gaasivalude leevendamiseks seda teed anda, siis tohib küll…
Andsin talle esimest korda 25ml ja lutipudelist.
Ma lutipudelit ei karda, sest sealt saab ta ainult seda teed ja ainult rinnast piima 🙂
Mingi hetk hakkasin 50ml andma seda teed, sest näha oli, et 50ml ikka leevendab kõik korralikult ära ja rahu kohe majas.
Kui kogu aeg gaasivalurohtu andes võis laps ikka karjuda päev otsa, siis gaasivaluteed juues kõigest 2x päevas oli kisa gaasidest pm olematu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 17:26; 10.02 17:37; 10.02 18:14; 11.02 11:58; 11.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas seda Impress teed antakse siis kui beebil juba valud või hommikul ja õhtul?tahaks kah selle ära proovida,aga kardan et ei mõju ja ma ei tahaks et tita karjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin andma siis kui tal päeva esimesed valud tulid peale seda andsin poole päeva pärast 1h peale toitmist ja enne magama minekut…
Üldjuhul on see tee süütu, võib anda nii palju kui vaja. Mul paljudel sõbrannadel rp lapsed on seda teed saanud ka päris palju päeva jooksul, kõik korras olnud siiani 🙂
Vot, jah, kartsin minagi, et ei mõju, aga osutus ainsaks mis müjub 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 17:26; 10.02 17:37; 10.02 18:14; 11.02 11:58; 11.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt aitab ainult aeg. Kui ta karjub sul õhtuti või päeval kindlal ajal, siis ei ole tegemist tavaliste gaasivaludega vaid koolikutega. Ja neile ei aita enamasti tõesti mitte midagi, tuleb ära kannatada. Võid kõik gaasirohud läbi proovida, kas teevad hullemaks või aitavad, see on igal lapsel erinev. Impress tee asemel (kus 96% on glükoos ja 4% ainult gaase vähendav ristikööme) looduslähedasem on naturaalse ristiköömne ehk apteegitilli tee andmine puhtalt teelusikatäis enne sööki. Leevendab ka soojakott, nahk-naha vastu kontakt ja võimlemine (jalgrattasõit, pepu üles õrnalt koputada kõhule, silitamine, tiiger-puu-otsas-asend jne). Lisaks muidugi ka enda toitumise jälgimine (piimatooted on kõige sagedasem gaasitekitaja). Kõik need võivad aidata, võivad leevendada või ei mõju neist tõesti miski. Head närvi ja see aeg möödub kiirelt! (minu laps karjus esimesed 3 kuud iga õhtu 2-8 tundi jutti ja proovisin ka ristiköömneküünlöaid, aga kogemus näitas, et vaja tugevaid närve ja aeg on parim ravim)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee õlimähist, meil aitas ainult see.

Mul oli apteegist ostetud riitsinuse õli (juuste jaoks). Valasin nats õli viinapitsi ja panin kausi sisse. Kaussi valasin kuuma/keeva vee. Ootasin kuni ôli parajalt soe oli (mitte liiga kûlm ega liiga kuum). Ôli valasin marlilapikesele ja lapi panin lapsele kõhu peale. Marlilapi peale panin veel toudukile. Siis body/pluus selga tagasi. Lõpuks panin veel villase salli ka ümber. Kile võtsin umbes 2h pärast ära.

Joia kõhtu hästi soojas. Seda teed ma igaks juhuks ei annaks. Pole see nii süütu midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 18:32; 10.02 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis veel. Masseeri lapse kõhtu. See ka aitab. Te kõhul päripäeva ringe ja ülevalt alla. Vahepeal suru jalad õrnalt vaatu kõhtu.

Tiiget puu otsas asend aitas ka: . Õlimähis ümber ja siis tiiget puu otsa. Pool tundi ja magas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 18:32; 10.02 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka, et tõenäoliselt hoopiski koolikud.
Meil olid need 1-2 kuu vahel paar nädalat, igal hommikul kell 9 ja õhtul kell 19, karjus järgemisi 30min-2h.
Meil aitas veidike soojakott (apteegis müüakse, selline pisike, saab mikros soojendada, siis katsud kui soe/kuum on ja mina nt keerasin veel õhukese rätiku sisse igaks juhuks) kõhu peal (see õlivärk ei toiminud üldse)ja siis sidusin poisi teki sisse ja käisin temaga mööda tuba ja kussutasin, siis vaid oli veidike rahulikum. Samuti andsin gaasirohtu, meile sobis Sab Simplex kõige paremini (aga see jälle kuidas kellele, mõnele sobib Espumisan, mõnele Cuplaton vm) Impress teed ka andsin iga päev lõuna paiku natuke, see paistis ka kergemaks tegevat olukorra veidi, aga siin foorumis tookord laideti seda glükoosi pärast maha kõvasti.
Aga jah, see aeg tuleb lihtsalt üle elada, saab vaid veidi leevendada pisikese valu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sõin ainult vee peal tehtud kaerahelbeputru ja kala ja jõin vett, mis te arvate see aitas säästa beebit gaasidest? 😀
See suht individuaalne. Puhta ristiköömnetee ajas beebi kõik välja, ei neelanudki seda ja Impressi jõi ta kohe (see magus, hea) ja kuna see sisaldab nii meeletus koguses glükoosi, siis ei olegi vaja palju anda, kui paar korda päevas saab, siis ma arvan, et ei juhtu küll midagi. Mu tuttavatel vähemalt pole juhtunud siiani lastega midagi sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 17:26; 10.02 17:37; 10.02 18:14; 11.02 11:58; 11.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sõin ainult vee peal tehtud kaerahelbeputru ja kala ja jõin vett, mis te arvate see aitas säästa beebit gaasidest? 😀
See suht individuaalne. Puhta ristiköömnetee ajas beebi kõik välja, ei neelanudki seda ja Impressi jõi ta kohe (see magus, hea) ja kuna see sisaldab nii meeletus koguses glükoosi, siis ei olegi vaja palju anda, kui paar korda päevas saab, siis ma arvan, et ei juhtu küll midagi. Mu tuttavatel vähemalt pole juhtunud siiani lastega midagi sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 17:26; 10.02 17:37; 10.02 18:14; 11.02 11:58; 11.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud gaasid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.