Esileht Beebi ja mitmikud Gaasid ainult öösiti

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Gaasid ainult öösiti

Postitas:
Kägu

Millal need ometi üle lähevad? Laps kohe kohe juba 5 kuud täis . Ainult öösiti puuksudega häda. Ta ei saa üldse magada. Terve öö üks virin ja jorin. Magab 5 min ja jälle niheleb ja nutab. Ei oska ma teda enam kuidagi aidata. Probleem on sünnist saati. Päeva ajal magab ka vaid poole tunniseid sutsakaid.  Võiks siis päeval end välja puhata aga ei. Ei aita vankris sõitmine ega rinna otsas olemine und pikendada. Lapsel ilmselt ammu suur unepuudus. Ärkvel olles on ta õnneks rõõmus ja mängib. Millal need gaasid lõppevad ja miks just öösiti probleem? Ei aita ka minu toitumise muutmine. Saab vaid rinnapiima. Gaasirohud ei aita ükski. Samuti saab rela d vitamiini.  Ma nii kardan neid öid:(

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas laps nutab öösel või lihtsalt muheleb, joriseb? Meil oli nii, et ei nutnud, aga kuidagi nahistas voodis, tõstis jalgu, sahmis, puhkis. Tagantjärele mõtlen, et oleks pidanud lihtsalt teise tuppa ise magama minema. Kui ta ei nuta, siis ta otseselt vist ju ei vaja abi, aga see sahmimine, jorisemine täiesti takistas endal magamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahepeal ka vaid niheles. Nüüd aga on hakanud nutma. Algul sipleb ja siis hakkab nutma. Sahmiks ta siis niisama aga ei.. ja nii iga öö. Magab paar h ja hakkab see nihelemine ja nutmine pihta .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla on abiks, minu põnnile tekitasid rela tilgad gaase kuigi peaks vastupidi olema. Vahetasin köömneõliga d vitamiini vastu ja nüüd saab oma puuksudega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tahab tissi otsa saada?

Meil ka 5k beebil juba mitu nädalat ööd rahutud. Algul panin kasvuspurdi arvele. Aga pikalt kestab… lepingi, et kui on rahutu, siis lükkan tissi suhu ja loodetavasti aitab. Enamjaolt aitab.

Muide, söömine paneb sooled tööle ja aitab gaase välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kahekuune beebi ja magamise ajaks panen talle padja jalgade alla nii et jalad tõstetud ja krõnksus. Vahest ka õrnalt masseerin kõhtu või võdistan peput. Aitab gaase välja. Veel aitab gaaside vastu kõhukotis olemine (teen seda õhtuti ja siis magab paar tundi peale kõhukotist ära võtmist kah). Meie kasutasime pihustatavat spray kujul d vitamiini aga nüüd proovime rela tilkasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Gaasid ainult öösiti