Esileht Beebi ja mitmikud Gaasid-kakamine öösel

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Gaasid-kakamine öösel

Postitas:

RP-l olev beebi saab gaasirohtu Cuplaton enne igat söögikorda. Päeval saab oma kakamiste ja puuksutamistega ise hakkama – kõhuli olles ragistab nagu traktor:) Algusest peale olen teinud õhtuti unerituaali – vann ja siis viimane söömine ja voodisse tudule. Kuni praeguseni magas nagu kulda – öösel andsin iga väikse kääksu peale tissi (alguses 4 korda öösel, siis juba 2 korda ja nüüd 1 kord). Nüüd viimase nädala hakkab kakama täpselt siis kui ta ööunele voodisse panen ja oii kui valus tal on! Ta saab aru küll, et on öö ja pime ja tuduaeg. Näen, et laps tahab tududa aga ei saa – juba magab ja siis jälle silmad lahti ja ähib ja puhib ja kui väga valus siis karjub. Siis valvan kõrval, et lutt suust ära ei kukuks ja jalad ikka konna asendis oleks ja vahepeal keeran kõhuli ka, et puuks välja saaks ja võtan sülle. Kas teen midagi valesti? Peaks andma süüa varem, mitte enne magama minekut? Kas saan midagi teha, et see suur kakamine toimuks päeval?

Öösel ka ähib ja puhib ja vahel puristab ka. Aga öösel ei saa nagu oma gaaside-kakamistega ise hakkama aga samas ju päeval saab…? Või on asi selles, et viimasel ajal olen hakanud söögikordade vahesid pikemana hoidma – praegu sööb 6 korda ööpäevas. Päeval 3-4h vahedega ja öösel teeb siis pikema 6 tunnise vahe. Samas ei taha talle jälle tihemini ka süüa andma hakata- tahan, et vanad puuksud ja gaas saaks enne järgmist söögikorda välja, muidu viskleb tissi otsas. Ennem nagu öösiti gaaside ja puuksudega probleemi polnud, kuigi ta oli ju siis väiksem ja sooled palju väiksemad.Imelik, et see probleem just nüüd algas kui tundus, et saame palju paremini kogu gaasi krempliga hakkama… Mis juhtus? Mida teha, et laps saaks öösel taaskord ilusti magada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega midagi teha ei saagi. Kui kakab, siis kakab, ise sa ju ka käsu või kella peale ei kaka. Rp saav laps võibki kakada väga tihti, kasvõi 8 korda ööpäevas. Nii väikse lapse puhul on aga kogu söömine ja kakamine väga kaootiline, kasvab suuremaks, lähevad asjad rohkem paika.

Mul kakas laps esimesed 3 kuud nii päeval kui ka öösel peaaegu iga söögikorra järel. Kui oli veel gaasivaluperiood (kuni 2-kuuseks saamiseni), siis oli seda öist nuttu ja punnitamist ka, nii et masseerisingi keset ööd ja tegin jalgratast ja sooje kompresse ning panin kõhuli, et puuksud välja tuleks. Tuleb see raske aeg lihtsalt üle elada.

Rp lapsele kella järgi süüa anda ka päris ei saa ega väga suuri vahesid. Võibolla ei sobi su lapsele Cuplaton? Mõnda teist gaasirohtu oled proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel hakkab selline piinarikas kaka punnitamine hommikul kella 7 aeg. Üles ta ei ärka, aga läbi une punnib elu eest ja lõpeb see asi pärast pikka punnimist nutuga..
Mina olen nüüd siis lapse ise kell 7 üles äratanud, ära kakatanud ja siis üritanud ta tagasi magama saada. Täitsa tüütu, kuna kogu see protseduur võtab u 1 h aeg. Laps on silmnähtavalt unine ja raske on teda üleval hoida, aga läbi une kakatud ei saa. Tegin ka oma lapse kohta siia just hiljuti teema, et kas oleks mingi muu variant selle olukorra lahendamiseks, aga midagi asjalikku teada ei saanud.
Ootan siis nüüd ka, et äkki 3 kuu täitudes saab kakamisega paremini hakkama. Algas see probleem ka u 1-1,5kuuselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Gaasid-kakamine öösel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.