Esileht Kodunurk Gaasigrilli omanikud

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Gaasigrilli omanikud

Postitas:

Mul sai kõrini aias grillimisel sellest igavesest puude söeks põletamisest ja otsustasin soetada gaasigrilli. Valik nagu ikka seinast seina, hinnavahemik samuti. Mõtlesin, et küsin nõu tarkadelt perekoolikatelt, kes gaasigrilli omavad, millised võiksid olla need parameetrid, millest gaasigrilli ostmisel lähtuda. Grillimiskogus ei ole tavaliselt väga suur, ütleme et kuskil kuni 8-le inimesele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on väga paljudel sõpradel gaasigrill ja… sama hästi võid sa selle liha ahjus küpsetada. Kuna suitsu -lõkke maitset lihale ei jää gaasigrillist.
Kive pead keetma mitu korda aastas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 07:56; 04.06 22:40; 05.06 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proffikokkade ja tavarahva lemmik on Weberi grillid. Maksavad palju, aga kestavad ka aastaid. Ei oskagi ühtegi tehnilist parameetri peale mugavust välja tuua. Valid paraja suuruse.Vaata et oleks kindlasti ka lauakesed grilli küljes-mugav tarvikud peale panna või liha lahti teha
Gaasigrillil on tore teha pizzad ja pirukad, võib pankooke ka küpsetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka esimese grilli ostsin mingi suvalise, aga ei meeldinud üldse. Nagu võimu ei olnud vms. Nüüd Weber ja ülirahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka kindlasti Weberi grilli, sellel on tõesti ka kvaliteet.

Selle peal on hea mugav küpsetada ka köögi- või puuvilju, näiteks sellistel paksudel fooliumist alustel, millel on augud sees (müüakse tavapoodides). http://www.autokaup.eu/grill-plaat-2tk-foolium-33%252323c/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin hiljuti ühest vanast nipiraamatust, milline on 4 liikmelise perele gaasigrilli grillimisala suurus, siis oli pikalt juttu süütepeadest, gaasiballooonidest ja sedagi, et uuematel pole vaja enam kive pesta. Kahjuks ei mäleta selle nipika nr. Ehk mõni oskab aidata? Weber on nö. mersu ja kindlasti tasuks osta vastupidav ning hea on kui oleks ka keeduala st.kartuli või mõne muu toidu keetmiseks, siis ei pea toavahet jooksma.
Uurisin ka edasimüüjaid eestis, need on kõik ehituspoed (bauhof, k-rauta jne). Mulle maitseb gaasigrilliga toit paremini kui söe grillil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mingi soodukaga ostetud 3500 eek-i maksnud gaasigrill. Ei ole mingeid kive, 2 aastat kasutanud, pole midagi pesnud. Iga kord enne grillimist lükkame restid puhtaks ja kaabitsaga alt ka rasva jm. kokku, see kompostihunnikusse või prügikasti. Läheb pikapeale ikka pisut rasvaseks ja õues luitub, aga muidu väga hea ja maitse ikka parem kui söegrillil. Söegrilli häda on see, et ikka on liha kas toores või kõrbenud, kuumust ei saa ju kuidagi reguleerida, ainult rest üles või allapoole.
Mina pean vajalikuks nii resti kui plaadi olemasolu, viimasel on hea kartuleid või baklazaane-suvikõrvitsaid grillida. Meil on veel keeduala ka, aga seda pole kasutanud – mõttetu gaasi raiskamine, sest balloon seal üsna väike all. Meil on kapp all, see on esteetilisem, ei paista balloon ja träni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sõbranna toob gaasigrille maale ja on ikka küll vaja keeta kive, muidu kuumuse kvaliteet langeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 07:56; 04.06 22:40; 05.06 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Weber on parim
Mina pole midagi kuulnud kivide keetmisest, pole seda kunagi teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laavakive võiks kord aastas vahetada või siis aeg-ajalt (ca iga kümne kasutamiskorra järel) läbi keeta: Rakvere Lihakombinaadi Grillikooli link:

http://www.rlk.ee/et/lihakool/grillikool-1/grillid-ja-varustus

Uuematel gaasigrillidel, kus kive pole, on malmrest, pole muidugi vaja kive pesta, sest seal neid lihtsalt pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 07:56; 04.06 22:40; 05.06 12:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Gaasigrilli omanikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.