Esileht Imetamine Gaasivalud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Gaasivalud

Postitas:

Lapsel on gaasivalud, eriti õhtuti peale söömist. Olen proovinud Espumisani, Cuplatoni ja Sab Simplexit. Ükski neist eriti ei mõju. Masseerin kõhtu, liigutan jalgu, et gaase välja saada, see natuke mõnikord aitab. Mida veel teha? Kas köömnetee aitab? Kas keegi on proovinud kilesse mähkimist? Mulle tundub see natuke kahtlane valusat ja punnist kõhtu kilesse mässida, aga kui aitab…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 21:49; 09.10 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kilesse mähkida?
Kas mõtled õlimähist? Teed õli pannil soojaks, siis kastad mingi riidelapi sellesse õlisse (vaata, et liiga kuum poleks). Ja siis lapsele kõhule. siis vist võib kile peale panna küll, et muid asju ei määriks ja siis veel mingi soe sall ümber keerata.
Üldiselt võib kasutada ka tavalist soojakotti, mida apteegist saab. Ise kasutasime seda, ei hakanud õliga pläkerdama. Aga veidi aitas küll ja tean veel mitmeid, kellel on aidanud. Eriti muidugi see õlimähis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õlimähist mõtlesin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 21:49; 09.10 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata ka oma toitumine üle.

Kui lapsel on koolikud, mitte juhuslikud gaasivalud, siis ei olegi suurt midagi teha kui last lohutada – kasvab lõpuks sellest ise välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese lapse gaasivalud võttis ära Protexin Restore piimhappebakteri pulber.Teise lapsega eks näis kas aitab,sünnib alles lähimate nädalate jooksul:-).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud neid gaasitilkasi, masseerimist, sooja vanni, võimlemist, apteegitilli teed mulle, köömneteed mõlemale. Miski ei aita. Ainult lokustamine ja kussutamine leevendab ta valusid. Nii ma siis hüppangi pallil või kussutan niikaua kuni käed tahavad otsast kukkuda. Mõnikord ei aita seegi ja laps röögib nii jubedalt. Lohutan end, et kunagi peab see üle minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad arvavad, et Apoviti D.vitamiin võib ka tekitada gaase. Mis d.vitamiini te kasutate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel kestsid gaasivalud kolm kuud. Ei aitand ei võimlemine, rohud, ega ka soojakott kõhul. Laps oli rahulik ainult siis kui ta mul kõhupeal oli või kui kussutasin teda. No ja nii me magasimegi – laps kõhul.
Käisin selle aja jooksul väga palju arsti juures ja lõpuks andis isegi arst alla, sest mitte miski ei aidanud. Sai tehtud igaksjuhuks ka kakaproov, et äkki on mingisugused bakterid, aga ei midagi. Isegi oma söömist piirasin, kohati tundus, et ka vee joomine tekitas lapsele gaase. Lihtsalt elasimegi selle aja üle (teistkorda vist enam ei suudaks). Õnneks oli mul väga palju abi emast, kes vahepeal öösiti last valvamas käis, et me ise magada saaksime.
D-vitamiini vahetasime ka mitu korda. Lasin arstil kirjutada Devitoli. Ei tea siiani miks lapsel gaasid olid.
Jõudu ja jaksu sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Gaasivalud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.