Esileht Koolilaps GAG vestlused

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 163 )

Teema: GAG vestlused

Postitas:
Kägu

Meie lapsel tuli infosüsteemi äraütlev vastus. Komisjon olevat olnud väga tore, ainult tulevane klassijuhataja (rootsi k õpetaja) olevat olnud hirmuäratav ????

Tuli täna?

Eile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lapsel tuli infosüsteemi äraütlev vastus. Komisjon olevat olnud väga tore, ainult tulevane klassijuhataja (rootsi k õpetaja) olevat olnud hirmuäratav ????

Tuli täna?

Eile.

Okei. Tänud, et mainisid. See teade on siis vähemalt  hetkel meil veel saamata.

Praeme edasi …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lapsel tuli infosüsteemi äraütlev vastus. Komisjon olevat olnud väga tore, ainult tulevane klassijuhataja (rootsi k õpetaja) olevat olnud hirmuäratav ????

Rootsi keele õpetaja ei ole sellel aastal klassijuhatajaks, sest tegemist on rootsi+prantsuse keele klassiga ning klassijuhataja ei puutuks seetõttu poole klassiga kokku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lapsel tuli infosüsteemi äraütlev vastus. Komisjon olevat olnud väga tore, ainult tulevane klassijuhataja (rootsi k õpetaja) olevat olnud hirmuäratav ????

Rootsi keele õpetaja ei ole sellel aastal klassijuhatajaks, sest tegemist on rootsi+prantsuse keele klassiga ning klassijuhataja ei puutuks seetõttu poole klassiga kokku.

Keegi mingis teemas just kirjutas, et rootsi k õpetaja saab klassijuhatajaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vähe see väga vähe on? Kas 50% või 75% või 25 %? Nii umbes?

Alla 30 jah. Kergekujuline shokk.

Tunnistus neljad viied, inglise keel suuline kindlasti v hea.

Seal pidid ikka muud põhjused ka olema, miks nii vähe punkte sai. Saavutused on ju ainult 20% ja ühiskondlik aktiivsus veel vähem. Nende kahe pealt oleks saanud kaotada max 25 p ehk siis ülejäänud rohkem kui 20 punkti pidi teistest moodulitest kaduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vähe see väga vähe on? Kas 50% või 75% või 25 %? Nii umbes?

Alla 30 jah. Kergekujuline shokk.

Tunnistus neljad viied, inglise keel suuline kindlasti v hea.

Seal pidid ikka muud põhjused ka olema, miks nii vähe punkte sai. Saavutused on ju ainult 20% ja ühiskondlik aktiivsus veel vähem. Nende kahe pealt oleks saanud kaotada max 25 p ehk siis ülejäänud rohkem kui 20 punkti pidi teistest moodulitest kaduma.

Arvan, et vôôrkeelne vestlus + silmaring ei andnud max ning enam vähem neljaline tunnistus (kolmesid polnud) vôttis maha enam kui poole tunnistuse punktidest (ilmselt on norm tase viitest ûlekaalus tunnistus). Tôsi ta on, et liida kuidas liidad, aga päris sellist tulemust on mul ka raske kokku saada. Kurb ja kummaline

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lapsel tuli infosüsteemi äraütlev vastus. Komisjon olevat olnud väga tore, ainult tulevane klassijuhataja (rootsi k õpetaja) olevat olnud hirmuäratav ????

Rootsi keele õpetaja ei ole sellel aastal klassijuhatajaks, sest tegemist on rootsi+prantsuse keele klassiga ning klassijuhataja ei puutuks seetõttu poole klassiga kokku.

Keegi mingis teemas just kirjutas, et rootsi k õpetaja saab klassijuhatajaks?

Mul endal laps rootsi k klassis ja on rääkinud mulle. Hetkel lõpetab ta tõesti 12.klassiga, aga järgmine aasta on hoopis ajaloo õpetaja klassijuhataks, uute suundade tõttu. Kui pool klassi (rootsi) kohtuks klassijuhatajaga mitu korda nädalas ja teine pool (prantsuse) ei näeks teda peaaegu üldse poleks ka õiglane. Lisaks otseloomulikult ei ole rootsi keele õpetaja vaimustuses, et rootsi õpilasi poole vähemaks jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi mingis teemas just kirjutas, et rootsi k õpetaja saab klassijuhatajaks?

Komisjoni esimehest oli jutt, minu arust. Mitte klassijuhatajast. Kuigi tihti on need ühtivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna rootsi klass läheb alates 2022 jagamisele prantsuse omaga, siis võetakse sinna varasemast poole vähem õpilasi, seega ongi nüüd raskem sisse pääseda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bioteaduste suund pidi ka väga pop olema… Kas vastab tõele, et see suund oli juba GAGi enda õpilastega komplekteeritud ja seega mujalt lastel polnudki võimalust sinna saada? (nii oli lapse koolis, kes on ühes teises koolis, räägitud…)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vähe see väga vähe on? Kas 50% või 75% või 25 %? Nii umbes?

Alla 30 jah. Kergekujuline shokk.

Tunnistus neljad viied, inglise keel suuline kindlasti v hea.

Seal pidid ikka muud põhjused ka olema, miks nii vähe punkte sai. Saavutused on ju ainult 20% ja ühiskondlik aktiivsus veel vähem. Nende kahe pealt oleks saanud kaotada max 25 p ehk siis ülejäänud rohkem kui 20 punkti pidi teistest moodulitest kaduma.

Arvan, et vôôrkeelne vestlus + silmaring ei andnud max ning enam vähem neljaline tunnistus (kolmesid polnud) vôttis maha enam kui poole tunnistuse punktidest (ilmselt on norm tase viitest ûlekaalus tunnistus). Tôsi ta on, et liida kuidas liidad, aga päris sellist tulemust on mul ka raske kokku saada. Kurb ja kummaline

Kahjuks nii ongi, et kuigi ainult hinneteleht ei anna palju protsente, siis on eelnevatest aastatest teada, et viimasel hetkel sisse saanutel on üks või kaks nelja. Eelisjärjekorras saavad viielised, minu laps sai sisse ainult viitega. Tean kahte poissi eelmisest aastast kes said üsna hilja kutsed, aga neil oligi ainult üks või kaks nelja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bioteaduste suund pidi ka väga pop olema… Kas vastab tõele, et see suund oli juba GAGi enda õpilastega komplekteeritud ja seega mujalt lastel polnudki võimalust sinna saada? (nii oli lapse koolis, kes on ühes teises koolis, räägitud…)

Bioteadused minu teada pole veel komplekteeritud, aga inseneeria olevat küll. Kindlasti aga mitte ainult oma kooli omadest – gümnaasiumi lennus on 4*36 (+ ilmselt veel mõned) noort, 9. klassides on 4*30 noort ja osad liiguvad teistesse koolidesse (kes vabatahtlikult ja kes lihtsalt ei pääsenud vestlusele).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bioteaduste suund pidi ka väga pop olema… Kas vastab tõele, et see suund oli juba GAGi enda õpilastega komplekteeritud ja seega mujalt lastel polnudki võimalust sinna saada? (nii oli lapse koolis, kes on ühes teises koolis, räägitud…)

Minu laps sai bioteadutesse sisse, ei ole varasemalt GAGi õpilane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu lapsele öeldi vestlusel hinnetelehe kohta, kus oli ka hindeid 7 ja 8 (ehk siis hinne 4), et see on päris kehv tunnistus…

Et siis 7-8 vs 4 on GAGi jaoks vastuvõetamatud ja peab olema läbinisti puhas viieline?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bioteaduste suund pidi ka väga pop olema… Kas vastab tõele, et see suund oli juba GAGi enda õpilastega komplekteeritud ja seega mujalt lastel polnudki võimalust sinna saada? (nii oli lapse koolis, kes on ühes teises koolis, räägitud…)

Minu laps sai bioteadutesse sisse, ei ole varasemalt GAGi õpilane.

Mis punktid olid, kui tohib uurida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu lapsele öeldi vestlusel hinnetelehe kohta, kus oli ka hindeid 7 ja 8 (ehk siis hinne 4), et see on päris kehv tunnistus…

Et siis 7-8 vs 4 on GAGi jaoks vastuvõetamatud ja peab olema läbinisti puhas viieline?

Kuidas su lapsel huumoritajuga on? Ma olen millegipärast väga kindel, et seda ei mõeldud tõsiselt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bioteaduste suund pidi ka väga pop olema… Kas vastab tõele, et see suund oli juba GAGi enda õpilastega komplekteeritud ja seega mujalt lastel polnudki võimalust sinna saada? (nii oli lapse koolis, kes on ühes teises koolis, räägitud…)

Minu laps (GAG üheksandik) sai bioteadusesse kohe vestlusel hea tahte protokolli ja teadis enda klassist ja paralleelidest kokku ca 15 õpilast, kes olid sinna kohe esmaspäeval-teisipäeval protokolli saanud. St loodusteaduste klassi, osad siis keskkonnateaduse suunale. Seega 36 seast vähemalt 15 kohta läksid oma õpilastele, aga ta ütles, et kindlasti on veel neid, kelle kohta ta ei teagi, sest päris kõigi üheksandikega ei suhtle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu lapsele öeldi vestlusel hinnetelehe kohta, kus oli ka hindeid 7 ja 8 (ehk siis hinne 4), et see on päris kehv tunnistus…

Et siis 7-8 vs 4 on GAGi jaoks vastuvõetamatud ja peab olema läbinisti puhas viieline?

Kuidas su lapsel huumoritajuga on? Ma olen millegipärast väga kindel, et seda ei mõeldud tõsiselt.

No kuulsin seda pealt ja see oli täiesti tõsiselt öeldud.

Ja kui tõesti huumoriga, siis miks nad närvis lapsi veelgi rohkem närvi ajada tahavad?

Milliste vestluse punktide summaga veel sisse sai?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui tõesti huumoriga, siis miks nad närvis lapsi veelgi rohkem närvi ajada tahavad?

Huumor on mõeldud just pingete maha võtmiseks, mitte lisamiseks. Kui sina ka kuulsid, siis on teine asi, aga kõlab äärmiselt ebaloogiliselt, et GAGis 4-5-list hinnetelehte “päris halvaks” nimetataks. Minu lapsel on GAGis hinnetelehel A+(5), A (5), B (4), mõni C (4) ja mõni D (3) ning üks parandamata F (2) – kokku trimestrite hinded on A+, A, B ning tema õppeedukust nimetatakse heaks või väga heaks. Vestlusel juttu just ei olnud sellest, aga klassijuhataja on selliselt hinnanud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bioteaduste suund pidi ka väga pop olema… Kas vastab tõele, et see suund oli juba GAGi enda õpilastega komplekteeritud ja seega mujalt lastel polnudki võimalust sinna saada? (nii oli lapse koolis, kes on ühes teises koolis, räägitud…)

Bioteadused minu teada pole veel komplekteeritud, aga inseneeria olevat küll. Kindlasti aga mitte ainult oma kooli omadest – gümnaasiumi lennus on 4*36 (+ ilmselt veel mõned) noort, 9. klassides on 4*30 noort ja osad liiguvad teistesse koolidesse (kes vabatahtlikult ja kes lihtsalt ei pääsenud vestlusele).

Arvutiteadused komplekteeriti üsna kiiresti, väljaspool Tallinna asuvate koolide õpilased said mitmeid kohti kohe vestluste alguses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vestluse punktid tulid järgmisel päeval peale vestlust, siis millal võiks oodata otsust (saab kooli, ei saa kooli, on ootel jne.)? On teil kogemusi, kaua võidakse praadida? Kuni teise vooru lõpuni? See täielik teadmatus, mis seis on,  nii masendav on oodata. Kui madalate vestluse punktidega on varasemalt üldse kooli saadud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vestluse punktid tulid järgmisel päeval peale vestlust, siis millal võiks oodata otsust (saab kooli, ei saa kooli, on ootel jne.)? On teil kogemusi, kaua võidakse praadida? Kuni teise vooru lõpuni? See täielik teadmatus, mis seis on, nii masendav on oodata. Kui madalate vestluse punktidega on varasemalt üldse kooli saadud?

Mis suunda ootad? Me rootsi. Ei tea kas sinna on protokolle välja saadetud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vestluse punktid tulid järgmisel päeval peale vestlust, siis millal võiks oodata otsust (saab kooli, ei saa kooli, on ootel jne.)? On teil kogemusi, kaua võidakse praadida? Kuni teise vooru lõpuni? See täielik teadmatus, mis seis on, nii masendav on oodata. Kui madalate vestluse punktidega on varasemalt üldse kooli saadud?

Mis suunda ootad? Me rootsi. Ei tea kas sinna on protokolle välja saadetud…

Ka rootsi keele suund.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vestluse punktid tulid järgmisel päeval peale vestlust, siis millal võiks oodata otsust (saab kooli, ei saa kooli, on ootel jne.)? On teil kogemusi, kaua võidakse praadida? Kuni teise vooru lõpuni? See täielik teadmatus, mis seis on, nii masendav on oodata. Kui madalate vestluse punktidega on varasemalt üldse kooli saadud?

Mis suunda ootad? Me rootsi. Ei tea kas sinna on protokolle välja saadetud…

On välja saadetud ja kinnitatud, lapse sõber sai sinna ja kinnitas kutse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vestluse punktid tulid järgmisel päeval peale vestlust, siis millal võiks oodata otsust (saab kooli, ei saa kooli, on ootel jne.)? On teil kogemusi, kaua võidakse praadida? Kuni teise vooru lõpuni? See täielik teadmatus, mis seis on, nii masendav on oodata. Kui madalate vestluse punktidega on varasemalt üldse kooli saadud?

Mis suunda ootad? Me rootsi. Ei tea kas sinna on protokolle välja saadetud…

Ka rootsi keele suund.

Nonii … midagi? ikka ei midagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi keele suunast mitte miskit infot. Ei jah, ei ega ootel. Laps läks täna Westholmi vestlema. Seal olid väga head punktid katsetelt ja peaks sisse saama. Aga ootaks ikka GAG kohta. Ei tea, kaua ootama peab?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi keele suunast mitte miskit infot. Ei jah, ei ega ootel. Laps läks täna Westholmi vestlema. Seal olid väga head punktid katsetelt ja peaks sisse saama. Aga ootaks ikka GAG kohta. Ei tea, kaua ootama peab?

Järjekorra alusel kutsutakse, esimene valik on kutsed kätte saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi keele suunast mitte miskit infot. Ei jah, ei ega ootel. Laps läks täna Westholmi vestlema. Seal olid väga head punktid katsetelt ja peaks sisse saama. Aga ootaks ikka GAG kohta. Ei tea, kaua ootama peab?

Järjekorra alusel kutsutakse, esimene valik on kutsed kätte saanud.

Ei saa aru. Kui esimene valik on kutsed kätte saanud, siis need, kes pole saanud kutset, peaks ju eituse olema kätte saanud. Aga pole mingit teadet tulnud. Või sain ma valesti aru?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 aastat tagasi ootas Reaali katsetaja, kes lôpetas R pôhikooli direktori kiitusega, oma vaatust. Jaanipäevani, suve lôpuni. Kutset ei tulnud kunagi, eitavat vaatust samuti mitte. Väga julm. Olen ise värbaja, iialgi ei käitu nii ka ebasobiva kandidaadiga. Tublide noortega ammugi mitte. Ei suuda seda kooli austusega meenutada.

Loodetavasti on GAGil selles osas korrektsest asjaajamiseat teistmoodi arusaam ja oleme lihtsalt kärsitud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et tegelikult on aeg tôde tunnistada. Ilmselt otsitakse veel ûksikuid pârleid kuskilt aga pm keda pole juba kutsutud, saavad hiljemalt nädalalôpul oma eitava kätte.

vb on 1-2 kohta ootamatusteks vôi väga pealekäivate vanemate tarbeks varus aga meiesuguseid sadakond

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 163 )


Esileht Koolilaps GAG vestlused