Esileht Koolilaps GAG vestlused

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 163 )

Teema: GAG vestlused

Postitas:
Kägu

Olen aru saanud, et peale vestlust on võimalikud variandid allolevad:

1) Kahjuks ei ole sind vastu võetud – sai eitava vastuse ja ei saa soovitud kooli.

2) Saadetakse hea tahte protokoll – Soovi korral saad soovitud kooli.

3) Ootenimekiri – oled ootel, kui keegi ütleb koha ära, võid kooli saada.

4) On vestluse punktid aga muud infot mitte – mida arvata/oodata?

5) Pole vestluse punkte ega muud infot – mida arvata/oodata?

Oskab keegi kommenteerida, miks nende kahe viimase variandi puhul ei märgita eitavat vastust ega ootel olevat olekut?

Kaks viimast tähendab – “Vaatame õunte pealt”

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen aru saanud, et peale vestlust on võimalikud variandid allolevad:

1) Kahjuks ei ole sind vastu võetud – sai eitava vastuse ja ei saa soovitud kooli.

2) Saadetakse hea tahte protokoll – Soovi korral saad soovitud kooli.

3) Ootenimekiri – oled ootel, kui keegi ütleb koha ära, võid kooli saada.

4) On vestluse punktid aga muud infot mitte – mida arvata/oodata?

5) Pole vestluse punkte ega muud infot – mida arvata/oodata?

Oskab keegi kommenteerida, miks nende kahe viimase variandi puhul ei märgita eitavat vastust ega ootel olevat olekut?

Kaks viimast tähendab – “Vaatame õunte pealt”

Et siis kas 1/2/3 valik? Nagu loosiratas? Siis vist lootust natuke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis kas 1/2/3 valik? Nagu loosiratas? Siis vist lootust natuke?

No suht mikroskoopiline on see lootus, aga jah, loosiratta puhul on sama väike. Arvan, et vestluse punkte ei panda välja selle pärast, et nendega saab mängida, liigutada inimest nimekirjas. Ükski vestluse eest antud punkt ei saa olla lõplikult objektiivne, seega on punktide tagantjärele sättimine õpilaste koondpildi alusel minu arust asjakohane.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4) On vestluse punktid aga muud infot mitte – mida arvata/oodata? 5) Pole vestluse punkte ega muud infot – mida arvata/oodata? Oskab keegi kommenteerida, miks nende kahe viimase variandi puhul ei märgita eitavat vastust ega ootel olevat olekut? Kaks viimast tähendab – “Vaatame õunte pealt” Et siis kas 1/2/3 valik? Nagu loosiratas? Siis vist lootust natuke?

Tegelikult on kahe viimase puhul ilmselt koolidel endal olemas nimekiri neist, kes kindlalt väljas. Aga mingil imelikult põhjusel ei vaevu nad seda infot süsteemi panema. Kuigi see ei tohiks olla ju keerulisem kui punktide lisamine. Oleks lastel vähemalt teadmine, kas neil on mõtet loota või mitte.

Ootenimekirjas olijate puhul võib olla küll tegu “õunte pealt vaatamisega”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen aru saanud, et peale vestlust on võimalikud variandid allolevad:

1) Kahjuks ei ole sind vastu võetud – sai eitava vastuse ja ei saa soovitud kooli.

2) Saadetakse hea tahte protokoll – Soovi korral saad soovitud kooli.

3) Ootenimekiri – oled ootel, kui keegi ütleb koha ära, võid kooli saada.

4) On vestluse punktid aga muud infot mitte – mida arvata/oodata?

5) Pole vestluse punkte ega muud infot – mida arvata/oodata?

Oskab keegi kommenteerida, miks nende kahe viimase variandi puhul ei märgita eitavat vastust ega ootel olevat olekut?

Ei tea, see on ka minu jaoks täiesti arusaamatu olnud. Mul üks laps on saanud GAGi nii, et vestluse punkte ei tulnudki süsteemi, tuli kohe protokoll ja teine laps sai vestluse punktid, kuid edasi jäigi vaikus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinsed rootsi suuna vastuse ootajad on jätkuvalt ootel vôi on mingi selgus saabunud? Meil on “läänerindel muutusteta”. Pole ei/jah ega vôib olla’t.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinsed rootsi suuna vastuse ootajad on jätkuvalt ootel vôi on mingi selgus saabunud? Meil on “läänerindel muutusteta”. Pole ei/jah ega vôib olla’t.

Mingeid muutusi pole. Laps võttis JWG reaalsuuna kutse vastu. Ta ei viitsi enam oodata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinsed rootsi suuna vastuse ootajad on jätkuvalt ootel vôi on mingi selgus saabunud? Meil on “läänerindel muutusteta”. Pole ei/jah ega vôib olla’t.

Mingeid muutusi pole. Laps võttis JWG reaalsuuna kutse vastu. Ta ei viitsi enam oodata.

Kuidas see teil programmis nûûd tegelikkuses vâlja näeb, kas JWGkoha vastuvôtmine kustutas ta G4 kandidaatide hulgast v mitte? Tunduks et need 2 ei peaks seotud olema, aga kuidas tegelikult on? Siin vastajad on eriarvamusel. Endal pole veel midagi vastu vôtta, aga et kui peaks sarnane olukord olema, siis oleks hea teada. Ja muidugi ônnitlus, et rahu majja saite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinsed rootsi suuna vastuse ootajad on jätkuvalt ootel vôi on mingi selgus saabunud? Meil on “läänerindel muutusteta”. Pole ei/jah ega vôib olla’t.

Mingeid muutusi pole. Laps võttis JWG reaalsuuna kutse vastu. Ta ei viitsi enam oodata.

Kuidas see teil programmis nûûd tegelikkuses vâlja näeb, kas JWGkoha vastuvôtmine kustutas ta G4 kandidaatide hulgast v mitte? Tunduks et need 2 ei peaks seotud olema, aga kuidas tegelikult on? Siin vastajad on eriarvamusel. Endal pole veel midagi vastu vôtta, aga et kui peaks sarnane olukord olema, siis oleks hea teada. Ja muidugi ônnitlus, et rahu majja saite.

Ausalt öeldes ei tea, kuidas edasi saab, kui peaks GAG-st mingi ime kombel kutse tulema. Eks siis paistab. Laps on tegelikult JWG-ga (just reaalsuunaga ) ka väga rahul. Tal peamine, et oma kooli jääma ei pea. Ja mina rahul, et reaalained on JWG-s suhteliselt tugeval tasemel, mitte nii nagu praeguses koolis, kus peamiselt on õpetajate asendajad ja õpe lonkab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pojal oli täna teise vestlusena GAG vestlus ja öeldi, et väga kahju, et oli teine valik, kõik kohad on komplekteeritud aga jääb ootele, muidu oleks sisse saanud, öeldi et sobiks ideaalselt nende kooli IT suunda. Kuulasin vestlust ja see oli nii positiivne, väga kahju, tundus, et nad olid imestunud, et Reaalkool teda veel vastu ei võtnud. Poeg täna tunnistas, et oli Reaalkooli vestlusel lihtsalt rohkem pinges millegi pärast ja see ei läinud nii hästi. Ta sai IT olümpiaadiga vestlustele, on riiklikus lõppvoorus.

Minu poeg sai täna GAG-i kutse????, nädal on aega vastata. Reaalist, mis oli esimene valik peamiselt asukoha tõttu sain pojast aru, ei ole ei jaatavat ega eitavat vastust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinsed rootsi suuna vastuse ootajad on jätkuvalt ootel vôi on mingi selgus saabunud? Meil on “läänerindel muutusteta”. Pole ei/jah ega vôib olla’t.

Mingeid muutusi pole. Laps võttis JWG reaalsuuna kutse vastu. Ta ei viitsi enam oodata.

Kuidas see teil programmis nûûd tegelikkuses vâlja näeb, kas JWGkoha vastuvôtmine kustutas ta G4 kandidaatide hulgast v mitte? Tunduks et need 2 ei peaks seotud olema, aga kuidas tegelikult on? Siin vastajad on eriarvamusel. Endal pole veel midagi vastu vôtta, aga et kui peaks sarnane olukord olema, siis oleks hea teada. Ja muidugi ônnitlus, et rahu majja saite.

Ausalt öeldes ei tea, kuidas edasi saab, kui peaks GAG-st mingi ime kombel kutse tulema. Eks siis paistab. Laps on tegelikult JWG-ga (just reaalsuunaga ) ka väga rahul. Tal peamine, et oma kooli jääma ei pea. Ja mina rahul, et reaalained on JWG-s suhteliselt tugeval tasemel, mitte nii nagu praeguses koolis, kus peamiselt on õpetajate asendajad ja õpe lonkab.

Me saime nûûd oma rootsi suuna ei kätte 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige kõvemad matemaatikud lähevad vist Reaalkooli, aga muus osas on GAGi ilmselt tohutu konkurss, mul on mulje, et see on õpilaste seas ikka ülipopp kool praegu. Tean mitmeid, kes soovisidki ainult GAGi ja kui see ei õnnestunud, jäävad oma kooli edasi. GAGi ongi täna väga raske sisse saada, lohutage oma lapsi, et see pole veel maailmalõpp, kui ei õnnestu nii tihedast sõelast läbi pressida. Mul üks laps hakkab varsti GAGi lõpetama, aga noorem ei saanud sinna sisse, kuigi samas sai ühte teise G4 kooli isegi teise valikuna.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinsed rootsi suuna vastuse ootajad on jätkuvalt ootel vôi on mingi selgus saabunud? Meil on “läänerindel muutusteta”. Pole ei/jah ega vôib olla’t.

Mingeid muutusi pole. Laps võttis JWG reaalsuuna kutse vastu. Ta ei viitsi enam oodata.

Kuidas see teil programmis nûûd tegelikkuses vâlja näeb, kas JWGkoha vastuvôtmine kustutas ta G4 kandidaatide hulgast v mitte? Tunduks et need 2 ei peaks seotud olema, aga kuidas tegelikult on? Siin vastajad on eriarvamusel. Endal pole veel midagi vastu vôtta, aga et kui peaks sarnane olukord olema, siis oleks hea teada. Ja muidugi ônnitlus, et rahu majja saite.

Ausalt öeldes ei tea, kuidas edasi saab, kui peaks GAG-st mingi ime kombel kutse tulema. Eks siis paistab. Laps on tegelikult JWG-ga (just reaalsuunaga ) ka väga rahul. Tal peamine, et oma kooli jääma ei pea. Ja mina rahul, et reaalained on JWG-s suhteliselt tugeval tasemel, mitte nii nagu praeguses koolis, kus peamiselt on õpetajate asendajad ja õpe lonkab.

Me saime nûûd oma rootsi suuna ei kätte ????

Tohib küsida, kui palju vestluse punkte oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige kõvemad matemaatikud lähevad vist Reaalkooli, aga muus osas on GAGi ilmselt tohutu konkurss, mul on mulje, et see on õpilaste seas ikka ülipopp kool praegu. Tean mitmeid, kes soovisidki ainult GAGi ja kui see ei õnnestunud, jäävad oma kooli edasi. GAGi ongi täna väga raske sisse saada, lohutage oma lapsi, et see pole veel maailmalõpp, kui ei õnnestu nii tihedast sõelast läbi pressida. Mul üks laps hakkab varsti GAGi lõpetama, aga noorem ei saanud sinna sisse, kuigi samas sai ühte teise G4 kooli isegi teise valikuna.

Ilmselt jah mu poeg kõige kõvem matemaatik pole aga ta on ikkagi tugev selles, oma koolis jäi matas sisseastumisel 0,5p maximumist puudu. GAG õpetajad oli vestlusel väga toredad, Reaalis mitte nii väga…ehk on selles asi, et GAG ka tugev kool ning lisaks inimlik suhtumine, mis pole üldse väheoluline õpilase seisukohast

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõige kõvemad matemaatikud lähevad vist Reaalkooli, aga muus osas on GAGi ilmselt tohutu konkurss, mul on mulje, et see on õpilaste seas ikka ülipopp kool praegu. Tean mitmeid, kes soovisidki ainult GAGi ja kui see ei õnnestunud, jäävad oma kooli edasi. GAGi ongi täna väga raske sisse saada, lohutage oma lapsi, et see pole veel maailmalõpp, kui ei õnnestu nii tihedast sõelast läbi pressida. Mul üks laps hakkab varsti GAGi lõpetama, aga noorem ei saanud sinna sisse, kuigi samas sai ühte teise G4 kooli isegi teise valikuna.

Jaa, mina täitsa nõus sellega. Meie laps tahtiski omal ajal ainult GAG-i (tuli n-ö maakoolist) ja sinna paraku ei saanud. Konkurss seal ikka väga suur. Läks kodulähedasse gümnaasiumi (Harjumaa) ja oli kooliga lõppkokkuvõttes väga rahul. Kooli lõpetamine ja riigieksamid läksid samuti väga hästi, sai oma soovitud erialale TÜ-sse kohe sisse. Seega täitsa hea tase ka mujal koolides.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

poeg sai 3.eelistusena reaali 🙁

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

poeg sai 3.eelistusena reaali ????

Miks sellise uudise peale mõru näoga emotikon? Minu meelest on väga raske 3.eelistusest Reaali pääseda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

poeg sai 3.eelistusena reaali ????

Miks sellise uudise peale mõru näoga emotikon? Minu meelest on väga raske 3.eelistusest Reaali pääseda.

ei taha sinna

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

poeg sai 3.eelistusena reaali ????

Miks sellise uudise peale mõru näoga emotikon? Minu meelest on väga raske 3.eelistusest Reaali pääseda.

ei taha sinna

Kas kutse tuli täna? Mis olid vestluse punktid huvi pärast uurin?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

poeg sai 3.eelistusena reaali ????

Miks sellise uudise peale mõru näoga emotikon? Minu meelest on väga raske 3.eelistusest Reaali pääseda.

ei taha sinna

Miks siis laps üldse enda ja komisjoni aega raiskamas käis?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4) On vestluse punktid aga muud infot mitte – mida arvata/oodata? 5) Pole vestluse punkte ega muud infot – mida arvata/oodata? Oskab keegi kommenteerida, miks nende kahe viimase variandi puhul ei märgita eitavat vastust ega ootel olevat olekut? Kaks viimast tähendab – “Vaatame õunte pealt” Et siis kas 1/2/3 valik? Nagu loosiratas? Siis vist lootust natuke?

Tegelikult on kahe viimase puhul ilmselt koolidel endal olemas nimekiri neist, kes kindlalt väljas. Aga mingil imelikult põhjusel ei vaevu nad seda infot süsteemi panema. Kuigi see ei tohiks olla ju keerulisem kui punktide lisamine. Oleks lastel vähemalt teadmine, kas neil on mõtet loota või mitte.

Ootenimekirjas olijate puhul võib olla küll tegu “õunte pealt vaatamisega”.

kool jätab mingi varu, kui mingil imelikul asjaolul peaks mõni koht vabaks  jääma.  ja siis võetakse sealt “vaatame õunte pealt” nimekirjast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tütar kartis Reaali vestlusel oma tulevast klassijuhatajat. Talle tundus, et väga karm inimene.  Aga tegelikult ei ole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks õpetaja Reaali vestlusel oli ikka väga-väga karm – nii minu lapsel kui ka paaril teisel, kellega ta rääkinud on. Teine vestlusel olnud õpetaja oli sõbralikum.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks õpetaja Reaali vestlusel oli ikka väga-väga karm – nii minu lapsel kui ka paaril teisel, kellega ta rääkinud on. Teine vestlusel olnud õpetaja oli sõbralikum.

Kas õppealajuhataja Somelar? Tema armastab vestlustel peedistada. Teine õppealajuhataja Saar on tolle vastand. Või olid veel mingid klassijuhatajad, aga need tavaliselt pole karmid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinsed rootsi suuna vastuse ootajad on jätkuvalt ootel vôi on mingi selgus saabunud? Meil on “läänerindel muutusteta”. Pole ei/jah ega vôib olla’t.

Mingeid muutusi pole. Laps võttis JWG reaalsuuna kutse vastu. Ta ei viitsi enam oodata.

Kuidas see teil programmis nûûd tegelikkuses vâlja näeb, kas JWGkoha vastuvôtmine kustutas ta G4 kandidaatide hulgast v mitte? Tunduks et need 2 ei peaks seotud olema, aga kuidas tegelikult on? Siin vastajad on eriarvamusel. Endal pole veel midagi vastu vôtta, aga et kui peaks sarnane olukord olema, siis oleks hea teada. Ja muidugi ônnitlus, et rahu majja saite.

Minu teada on selles kõik üksmeelel olnud, et 3 kooli kutse vastu võtmine ei võta võimalust G4 kooli protokoll saada. Need kolm ja neli kooli omavahel küll vahetavat infot, aga mitte nii, et 3 kooli kool G4 omadega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas õppealajuhataja Somelar? Tema armastab vestlustel peedistada. Teine õppealajuhataja Saar on tolle vastand. Või olid veel mingid klassijuhatajad, aga need tavaliselt pole karmid.

Minu lapsed on mõlemad samade klassijuhatajate komplektis õppinud, veidi roteerus vaid see, kes A,B või C klassi võttis. Praegusetel abiturientidel on klassijuhatajateks vaid 2 kehalise õpetajat ja üks eesti keele õpetaja, no nemad küll kedagi ei peedista (muidugi kui nad uued kümnendikud sügisel võtavad). Üks nendest õppealajuhatajatest on õpilaste seas umbes pooljumala staatuses, tema valikainetesse on raske pääseda.  Teine vist mitte nii väga, aga tegelikult veavad nad ühte vankrit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas õppealajuhataja Somelar? Tema armastab vestlustel peedistada. Teine õppealajuhataja Saar on tolle vastand. Või olid veel mingid klassijuhatajad, aga need tavaliselt pole karmid.

Minu lapsed on mõlemad samade klassijuhatajate komplektis õppinud, veidi roteerus vaid see, kes A,B või C klassi võttis. Praegusetel abiturientidel on klassijuhatajateks vaid 2 kehalise õpetajat ja üks eesti keele õpetaja, no nemad küll kedagi ei peedista (muidugi kui nad uued kümnendikud sügisel võtavad). Üks nendest õppealajuhatajatest on õpilaste seas umbes pooljumala staatuses, tema valikainetesse on raske pääseda. Teine vist mitte nii väga, aga tegelikult veavad nad ühte vankrit.

No ei ole ju nii, mis sa räägid, kui sa ei tea:)

Kaks kehalise kasvatuse õpetajat on klassijuhatajaks koos, yhel ja samal B klassil. Seega ikka on tänasel lõpetaval lennul veel kolmaski klassijuhataja. Ei peedi neist keegi.

Aga selle “karmuse” v “peedistamise” kohta ytleks nii, et ega mõlemad mainitud õppealajuhatajad on tegelikult vägagi rahvamehed ja gymnasistide suured sõbrad, lävitakse ka väljaspool akadeemilist elu. Küll aga on Reaalis omamoodi lahe huumor, kaasa arvatud sellel õppealajuhatajal, et kui seda soont pole, siis polegi midagi teha. Ja ausalt öeldes, ega uusi potentsiaalseid tulijaid tulebki ju ka sotsiaalsetes aspektides testida, et kuidas tuleb olukorrast välja, mida vastab. Aga seal majas kui lõpuks oled oma, oled ikka täiega oma. Ülilahe juhtkond.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegusetel abiturientidel on klassijuhatajateks vaid 2 kehalise õpetajat ja üks eesti keele õpetaja, no nemad küll kedagi ei peedista (muidugi kui nad uued kümnendikud sügisel võtavad).

Ei jätka täpselt sama komplekt klassijuhatajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks õpetaja Reaali vestlusel oli ikka väga-väga karm – nii minu lapsel kui ka paaril teisel, kellega ta rääkinud on. Teine vestlusel olnud õpetaja oli sõbralikum.

Kas õppealajuhataja Somelar? Tema armastab vestlustel peedistada. Teine õppealajuhataja Saar on tolle vastand. Või olid veel mingid klassijuhatajad, aga need tavaliselt pole karmid.

Jah, see esimene.

No milleks see peedistamine hea on? Elab oma frustratsiooni õpilaste peal välja, kes on nagunii nõrgem osapool temaga võrreldes?!

Täiesti ebapedagoogiline käitumine ju.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, see esimene. No milleks see peedistamine hea on? Elab oma frustratsiooni õpilaste peal välja, kes on nagunii nõrgem osapool temaga võrreldes?!

Ei ole asi kindlasti frustratsioonis, pigem on tal natuke liiga karm ettekujutus sellest sõelast, mida üks väärikas reaalikas peab läbima. Eespool keegi ka juba selgitas, ma arvan, et see seletus on pädev.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 163 )


Esileht Koolilaps GAG vestlused