Esileht Koolilaps GAGi ja TIKi tulemused täna

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: GAGi ja TIKi tulemused täna

Postitas:

TIK paneb tulemused välja kell 12.00
1. klassi õpivalmiduse ning loovuse hindamise katsete tulemused avalikustatakse 28.02.2012 kell 12.00 aadressil algus.tik.edu.ee.

GAGist ei ole midagi kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud informeerimast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 11:21; 28.02 11:32; 28.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GAGi tulemused väljas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väljas jah! no kuidas läks, palju punkte saite, mis maksimum üldse oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 11:21; 28.02 11:32; 28.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saab mõnda perekooli külastajat ka õnnitleda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 11:59; 28.02 12:54; 28.02 13:47; 28.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tikist jäime välja – 45/60st

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 11:21; 28.02 11:32; 28.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhhuu!!! GAG sees, 48/50st.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 12:43; 28.02 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Juhhuu!!! GAG sees, 48/50st. [/tsitaat]

Palju õnne!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 11:59; 28.02 12:54; 28.02 13:47; 28.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütreke on nii-nii tubli. Mul pisar kohe silmas!Jäime välja TIKist ja GAGist.

GAG 23/50
TIK 41,5/60
Ma ei ole teda üldse drillinud. Olen rõõmus, et olen teda säästnud ja ta ei tea katsetest midagi. Ise närveerisin küll 🙂

Palju õnne Sissesaajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]küürik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu tütreke on nii-nii tubli. Mul pisar kohe silmas!Jäime välja TIKist ja GAGist.

GAG 23/50
TIK 41,5/60
Ma ei ole teda üldse drillinud. Olen rõõmus, et olen teda säästnud ja ta ei tea katsetest midagi. Ise närveerisin küll 🙂

Palju õnne Sissesaajatele![/tsitaat]

WTF? Täitsa soe peast!
Ja kui ta katsetel käis, ju ta ikka siis teab ka neist \”midagi\”, nii et ei säästnud sa teda midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 13:02; 28.02 14:09; 28.02 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks aitab sissesaamisele tugevasti kaasa pidev lapsega tegelemine (nimetagem seda siis drillimiseks). Kui ei tegele, siis pole tulemused ka need, mis sissesaamiseks vajalikud. Mõned erandid (geeniused) võivad kinnitada ka seda reeglit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps teab, et meie valime kooli talle. Tema käis vaatamas, kas talle nendes koolides meeldiks.
Loomulikult oleksin tahtnud, et ta saab sisse, aga… Siis oleks võinud see tulla loomulikult ja ilma etteõpetamata. Sisse ta ei saanud, aga TIKis on punktid ka lahti seletatud. Ja ma olen üllatunud, et ta sai mõnes asjas maksimumi, ilma et me oleks selleks midagi teinud.
Ühesõnaga lõpuks loksub kõik paika. Ta saab sepembris 7 aastaseks ja läheb kooli. Ma olen ta üle uhke 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps jäi välja TIK-ist. Ta sai näiteks kirjutamises maksimumi, eeldused keele õppeks 9/10st. Loogikas ka väga head punktid, samuti tähelepanus. Arvan, et need punktid tulid grupitööst. Nende põhjal sai ta pea maksimumi. Aga pooled punktid tulid sellest nn tutvusintervjuust (2-3 minutit kestis). Silmaring ja jutustamine andsid 30 punkti 60-st. Silmaring oli tal 5/15st. Tal ei tulnud nimelt naaberriigid meelde. Jutustamises sai ka väga vähe. Jutustamise punktid tulid ilmselt suuresti sellest pildireast, mille pidi kokku panema. Olin ise juures. Ta pani pildirea kiirelt kokku ja ütles ühe lausega, mis seal toimub. Õpetajad ootasid tükk aega, et räägi veel, aga ta oli loo lühidalt kokku võtnud seekord.

Leian, et silmaringi ja jutustamise eest antud punktid on ebaadekvaatselt suured, arvestades, kui pealiskaudselt seda \”uuriti\”. Sinna annab hästi peita \”kaotatud punkte\”, et põhjendada, miks laps sisse ei saanud. Samas kuidagi peab ju vanemale põhjendama, miks laps sisse ei saanud. Eks 18 last kohale olegi rohkem nagu loterii.

Palju õnne neile, kelle laps sisse sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar jäi ka välja, kuigi mitmes kategoorias oli maksimum. Olen tema taseme üle uhke!

Aga nii õpetuseks, kel veel katsed ees – laps pigem rääkigu rohkem kui vähem, enda tähelepanu ja silmaringi väljatoomise jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 11:59; 28.02 12:54; 28.02 13:47; 28.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Fisher123 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie laps jäi välja TIK-ist. Ta sai näiteks kirjutamises maksimumi, eeldused keele õppeks 9/10st. Loogikas ka väga head punktid, samuti tähelepanus. Arvan, et need punktid tulid grupitööst. Nende põhjal sai ta pea maksimumi. Aga pooled punktid tulid sellest nn tutvusintervjuust (2-3 minutit kestis). Silmaring ja jutustamine andsid 30 punkti 60-st. Silmaring oli tal 5/15st. Tal ei tulnud nimelt naaberriigid meelde. Jutustamises sai ka väga vähe. Jutustamise punktid tulid ilmselt suuresti sellest pildireast, mille pidi kokku panema. Olin ise juures. Ta pani pildirea kiirelt kokku ja ütles ühe lausega, mis seal toimub. Õpetajad ootasid tükk aega, et räägi veel, aga ta oli loo lühidalt kokku võtnud seekord.

Leian, et silmaringi ja jutustamise eest antud punktid on ebaadekvaatselt suured, arvestades, kui pealiskaudselt seda \”uuriti\”. Sinna annab hästi peita \”kaotatud punkte\”, et põhjendada, miks laps sisse ei saanud. Samas kuidagi peab ju vanemale põhjendama, miks laps sisse ei saanud. Eks 18 last kohale olegi rohkem nagu loterii.

Palju õnne neile, kelle laps sisse sai.
[/tsitaat]

See 30/60st antud pigem tunnetuslikes kui mõõdetavates valdkondades, jätab mulje, et tulemusi saab ühe kriipsuga täääpselt selliseks sättida kui vaja.
Aga mis teha? Karavan läheb edasi, kuigi koerad st mina hauguvad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 11:59; 28.02 12:54; 28.02 13:47; 28.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Fisher123 kirjutas:[/small]

See 30/60st antud pigem tunnetuslikes kui mõõdetavates valdkondades, jätab mulje, et tulemusi saab ühe kriipsuga täääpselt selliseks sättida kui vaja.
Aga mis teha? Karavan läheb edasi, kuigi koerad st mina hauguvad :)[/tsitaat]

Täpselt minu mõte. Ka minu tütrel olid just need subjektiivselt mõõdetavad meerikud maksimaalsest paari punkti võrra madalamad. huvitav nt kas Timmeri laps sai sisse? 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 13:02; 28.02 14:09; 28.02 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid TIK-is küll väga hämmastavad punktid. Üldse ei ole viinamarjad hapud, sest laps on juba ühes rohkem eelistatud koolis sees ja mitmes varus.
Miks jutustamise eest nii vähe sai, sellest sain juba aru eelmisi kommentaare lugedes aga matemaatika ja loogika alla poole punktidest on küll müstika. Ju siis oli halb päev:)
21.Kooli punktide jaotus vastas täpselt minu arusaamale lapse võimetest. Kunagi käis vanem laps Reaalkoolis, sealt saadud punktide jaotusele oleksin ka tookord kahe käega alla kirjutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 14:37; 29.02 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TIKi müstika on seletatav ehk sellega, et minu lapse käest küsiti küsimus, sellele järgnes vastus. Linnuke kirjas ja edasi. Ei mingeid täpsustavaid küsimusi ega isegi võimalust selleks. Nt ühele küsimusele vastas laps väikese naljaga eeldades et vestlus jätkub. Vastus oli piisavalt absurdne, et normaalsetes oludes viinuks see vestluseni. Aga ei, sellest täiesti piisas ja mindi järgmise küsimuse juurde. Laps oli imestunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 12:43; 28.02 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohti on nii vähe ja katsetajaid nii palju, et nad lihtsalt ei süvenegi asjasse. Täiesti loogiline. samahästi võivad nad loosi tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]küürik kirjutas:[/small]

Tore kuulda, et on ka teisi lapsevanemaid, kes ei valgustanud last katsetest. trauma jäi igal juhul tulemata. Raske oli vaid täiskasvanutega, kellele tuli selgeks teha, et palun ära kysi mu lapselt kas ta sai katsetega sisse. Täna kuulsin lapselt, et Tiki eelkooli õpetaja oli valgustamisega tegelenud siiski.[/tsitaat]

See ninnu-nännu jutt ajab lihtsalt vihale (ei taha siin ropendada, aga kasutaks räigemat väljendit). Mis jaanalindu te mängite? \”trauma jäi tulemata\”, \”ei valgustanud last\”! hallooo! kas te arvate, et teie laps on pururumal või et ta elab vati sees ja omavanustega üldse ei suhtle? Mu lapsel oli tema rühmast juba 2 last katsetel kohal, tema trennist 4 last ja muusikaklassist 2 last. Neist sisse sai 2 last, mu laps on varus ja ülejäänud jäid välja. Lasteaias olid katsed igal juhul teemaks, ei mingit valehäbi. Lapsed mõtlevad, kas teate. Lapsed reageerivad ümbritsevale keskkonnale erksamalt, kui meie ise. Nii et mõte, et ma hoidsin oma illikukukest \”traumat\” saamast ja olen selle pärst nagu parem lapsevanem, on viisakalt öeldes naiivne, räigemalt öeldes aga idiootlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 13:02; 28.02 14:09; 28.02 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab, mis GAG-s piiriks oli, millest vähem saades sisse ei saanud?
Laps sai GAG-s 48 p 50-st ja 21-s sai 47 punkti samuti 50-st.
Sai mõlemasse kooli sisse ja nüüd on ees raske otsustamine …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine aasta lasteaias olid jah katsed ja koolide valikud teemaks kuni selleni, et katsetega kooli sisse saanud lastega ei lubanud liider teistel mängida 🙂
Meie nimetasime seda õppepäevaks ja ka kool nimetas seda nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi teab, mis GAG-s piiriks oli, millest vähem saades sisse ei saanud?
Laps sai GAG-s 48 p 50-st ja 21-s sai 47 punkti samuti 50-st.
Sai mõlemasse kooli sisse ja nüüd on ees raske otsustamine …[/tsitaat]
GAG-is pääses 46-ga varusse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 14:37; 29.02 22:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Koolilaps GAGi ja TIKi tulemused täna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.