Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Gastroskiis

Postitas:

Kas on kellelgi kogemusi. Mu pisikesel kõhubeebil avastati gastroskiis kuid see pidi olema ravitav. Palun jagage kogemusi. Kuidas see kõik toimib? Kui kaua peab haiglas olema peale lapss sündi? Kas ema saab olla koos lapsega? Kuidas toimub sünnitus jms? Ma väga palun. Olen tohutult mures?!(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 16:52; 15.08 13:10; 17.08 14:31; 18.08 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegu pole väga tavalise olukorraga, loodan, et sulle selgitati selle seisundi olemust. Ei hakka Sind hirmutama, aga palun googelda ja loe näiteks inimene.ee Seletust. Seal kõik arusaadavalt seletatud. Tegu on kõhuseina puudumisega ja sooled asuvad väljapool kõhuõõnt, sünnitus ainult keisriga ja laps läheb otse operatsioonile, jääb intensiivi pikaks ajaks. Operatsiooniaegne suremus päris märkimisväärne.
Tõenäoliselt sa siit sarnast lugu ei leia!
Loodan, et operatsioon peale sündi edukas ja laps paraneb!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 22:04; 14.08 22:32; 15.08 13:52; 17.08 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama Kägu, kes sulle just vastas. Soovitan sul rääkida oma naistearstiga, kellel täpne info sinu UH tulemustest. Kõik sõltub siiski defekti ulatusest ja kas lapsel sünnijärgselt tuvastatakse lisa väärarenguid. Täpne pilt on alles sünnijärgselt! Elulemuse ja haiglasoleku aja pikkust ei saa ette ennustada- võibolla kulgeb kõik kenasti ja ei teki põletikke, võibolla on rohkem probleeme! Igal juhul on Eestis tasemel meditsiin ravimaks vastsündinuid ka palju keerukamate Juhtumitega. Ära heida meelt ja pöördu mõne pädeva UH spetsialisti poole ja siis oma vastustega saad juba paluda suunata ennast neonatoloogia pediaatri poole, kes selgitab täpsemalt , mis lapsega täpselt tehakse sünnijärgselt. Tundub, et oled väga pooliku infoga nüüd ummikus…
Rõhutan veelkord, et loodan südamest, et su lapsega saab kõik korda!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 22:04; 14.08 22:32; 15.08 13:52; 17.08 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://elulahebedasi.blogspot.com/2014/11/gastroskiis.html#!/2014/11/gastroskiis.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/08/04/15/36DF641F00000578-0-image-a-26_1470321933641.jpg

No näiteks selline.
Sõltub, kui raske vorm on ja kas sooled on pitsunud või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab pitsunud? Kas ummistus võib siis juba olla sooltes?
Mul võeti ka lootevesi ja see selgitab kas ei ole kromosoomi häireid. Nüüd ootan vastust ja tunne on jubedamast jubedam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 16:52; 15.08 13:10; 17.08 14:31; 18.08 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kägu, kes vastas sulle esimesed 2 vastust! Meedikuna on mul ääretult kurb tõdeda, et patsiendile öeldakse selline diagnoos ja siis jäetakse pooliku infoga pikaks ajaks praadima. Kõikidele neile küsimustele peaksid saama vastuse oma raviarstilt. Saan aru, et võimalike lisaprobleemide kohta saad vastuse paari nädala jooksul. Kuna diagnoos pole lihtsate killast, siis tõenäoliselt ei taha arstid sulle kümneid erinevaid tsenaariume ette rääkida, et sind mitte närvi ajada. Samas saan aru, et korralikult mures oled sa juba niikuinii.. Soovin sulle rahulikku meelt kuniks saad uuringute vastused!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 22:04; 14.08 22:32; 15.08 13:52; 17.08 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt ei oska ka arstid midagi prognoosida, võib minna hästi, võib minna ka väga halvasti.
Siin on üks Eestis tehtud uurimus, mille põhjal ei olevat vahet, kas sünnitada ise või keisri teel, kuigi Eestis tehakse ikkagi keiser. Igal juhul paremini läheb neil lastel, kel on gastroskiis diagnoositud enne sündi, sest siis saab juba ette soolte seisukorda jälgida ja ravi planeerida.
https://eestiarst.ee/antenataalse-diagnostika-tahtsusest-gastroskiisiga-laste-ravis/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja. Nüüd siis olukord selline et lisaks sellele diagnoosile lisandus veel trisoomia 18 ning 21 august toimub siis katkestamine. Nii kohutav tunne on, pisarad voolavad aina iseenesest. Ma tahaks nii väfa loota et keegi ei pea elama läbi seda olukorda. ????????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 16:52; 15.08 13:10; 17.08 14:31; 18.08 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja. Nüüd siis olukord selline et lisaks sellele diagnoosile lisandus veel trisoomia 18 ning 21 august toimub siis katkestamine. Nii kohutav tunne on, pisarad voolavad aina iseenesest. Ma tahaks nii väfa loota et keegi ei pea elama läbi seda olukorda. ????????????

Oi oi oi, väga kahju, et nii läks…. Ma ei kujuta isegi mitte ette, mida Sa praegu tunda võid, kuid kallistan sellegipoolest kõvasti 🙂
Kas kolme päevaga said juba diagnoosi? Mitmes nädal on praegu?
Iseenesest on hea, et nii ruttu saabus teadmine, pärast oleks veel hullem olnud…. Trisoomia 18 ilmneb juhuslikult ning kindlasti läheb edaspidi kõik kenasti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii kahju! Ma tõesti lootsin, et teil tegu ainult sooltega ja see on siiski pikemas perspektiivis lahendatav… Olen 2 med. näidustustel katkestamist pidanud üle elama, samuti 9 iseeneslikku katkemist. Kõik rasedused on tulnud väga pika ootamise peale 1,5-2 aastat, seega neid aastaid, kui on olnud uus lootus ja algus on olnud palju, ja enamasti tulemusteta… Tõesti, väga kurb lugu teil! Pai Sulle ja Sinu tibule!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 22:04; 14.08 22:32; 15.08 13:52; 17.08 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks sain nii kiire diagnoosi kuna olin riskirase ja juba 18 nädal nüüd käimas. Hirmus on ja tohutu valu hinges. Loodan et see pisike andestab mukle ja loodan ka et ta tuleb siiski mu juurde tagasi juba terve beebina. Ma siiski ootan teda ja igatsen:-(

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 16:52; 15.08 13:10; 17.08 14:31; 18.08 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti tuleb 🙂 Hinged oskavad rännata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.