Esileht Ilu Geelküüned

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Geelküüned

hei,keegi oskab soovitada tartus/tartumaal küünetehnikuid kes paigaldaks näritud küüntele geelküüsi.Proovin selle variandiga närimisest lahti saada.Hind võiks jääda mõistuse piiridesse.
Ette tänades

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sellel on mingit vahet, on need näritud või korras? Kui FB on, vaata sealt, palju ilusaid geelküüsi. Ise olen ka otsingul, pakkuda otse nii ei oska.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka vahet. Oleneb, kui kahjustunud ja deformeerunud oma küüs või nahapadjad on.
Võib juhtuda, et küüned lihtsalt ei püsi peal, kui oskuslik tegija pole. Või kui küüneplaat on nii väikeseks näritud, ei pruugi sinna üldse midagi panna ollagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea mõte – see aitab kindlasti närimisega võidelda, kuna võltsküüsi ikka naljalt ei näri.

Ise olen aastaid olnud kimpus ühe küüne närimisega (võimendub just stressirohketel perioodidel), aga kuna mul ainult ühe küünega selline mure, siis kasutan neid poest ostetavaid liimiga küüsi.

Juhul, kui Sul ka suhteliselt lühikeseks näritud ja geelküünt peale ei kannata ehitada (pole küünetehnik ja ka tâpselt ei tea kahjuks), siis need tavalised nn liimitavad versioonid aitavad ka ajutiselt kindlasti, kuna liim kinnitub ka naha külge mingil määral.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

keegi oskab öelda palju on juuksepikenduste tavapärane hind?kui juukseid on vähe ja lühikesed.
Kui tihti peab hooldama neid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas geelküünte värk rikub küüneplaati? Küüneplaat viilitakse ju enne karedaks. Minu arvamus on, et see rikub küüneplaati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei takista kahjuks ka geeelküüned närimast. Olen korduvalt küüned pooleks hammustanud. Jube harjumus. Saan aru küll, et närimime pn vale ja lõhub küüsi, aga pidama ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Geelküüned