Esileht Ilu .

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 18:34; 13.01 21:27; 16.01 20:46; 23.03 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geellakiga küll pikkust juurde ei anta. Neid kristalle ja lillekesi võid igale poole teha, kasvõi tavalisele lakile.

+8
0
Please wait...
Postitas:

Geelküüned on minu jaoks liiga paksud. Ise lasen salongis geellakiga lakkida, täitsa loomulik jääb. Mahakukkunud sendi saab ka põrandalt kätte 😀 väga rahul olen.

+3
0
Please wait...
Postitas:

Geellakk siis kasvab välja või lihtsalt hakkab üks hetk mõranema? Mida vältida, et kauem kestaks?

Väljakasvanuna on ikka väga kole.

0
0
Please wait...
Postitas:

Geellakk kasvab samamoodi välja, nagu geelküüned, hoolduses peab regulaarselt käima. Mul on lakk, väga meeldib. Küüned lühikesed ja loomulikud. Peale saab teha kõike, mida geelküüntelegi. Hoolduses käin iga 3 nädala järel, siis ei ole väljakasv kole.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minu küüntele geellakk ei sobi. Küüned pehmed ja lakk koorub kiiresti maha, vahest juba hoolduse päeval tulid tükid lahti.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kõige ilusamad on loomulikud hooldatud küüned.

+1
-1
Please wait...
Postitas:

mulle ka geellakk ei sobi, maks 3päeva ja siis hakkab murenema, kooruma. nüüd geelküüned. leidsin tehniku, kes teeb ilusaid õhukesi, ilusa kujuga küüsi. mitte keegi ei usu, et mul geelküüned, arvatakse, et lihtsalt lakitud. ma väga rahul.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Ma ei kujuta ette, mismoodi geellakiga hoolduses käia, et väljakasv kole ei oleks:D Geellakk ikka tuleb maha võtta ja uus peale kanda, mitte kuidagi “hoolduses käia”

mina lakin geeliga kodus ise. Kuna mul küüned on tugevad ja kasvavad kenasti, siis geelküüned ei ole vajalikud. Pealgi kasvavad mul küüned väga kiiresti ja peaksin liiga tihti hoolduses käima, mugavam on kodune lakkimine ja laki mahavõtmine.

Minul siiski päris 2 ndl geellakk peal ei püsi, aga kindlasti mõjutab, kui oksuslikult peal ekanda (küünenahkadele ei tohi üldse sattuda, muidu läheb õhk vahele ja hakkabki kiiremini kooruma). Ise olen märganud, et mulle sobib paremini, kui kasutan ainult aluslakki ja pealislakki geellakina, värviline lakk on tavalakk. On õhem ja ei kooru nii kiiresti (jälle, oskusliku kasutamise teema)

Pikkust kindlasti ei saa juurde anda. Maha võtmine on natuke tülikas ja küüned on pärast kuivad, tahavad kindlasti õli saada

0
0
Please wait...
Postitas:

Kas sobib ka kihistuvatele küüntele?

Minul ka kihistuvad ja ei sobinud. Kuna kihistumise pärast on oma küüned pehmed, hakkas ka juba paari päevaga geellakk maha kooruma.
Heelküüned sobisid aga nendest sai kopp ette.

0
0
Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ilu .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.