Esileht Hobinurk Geelküünlad? Kas neid ostetakse?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Geelküünlad? Kas neid ostetakse?

Postitas:

Nimelt on mõttes hakata geelküünlaid valmistama müümise eesmärgil. Kas see võiks ära tasuda? Vatasin ,et geelide hinnad on üsna krõbedad, aga kui palju sellest 1000 ml geelist küünlaid teha saab oletusel ,et küünla suurus on 50 ml? Aine tihedus sulatamisel ju muutub…
Ja mis hinnaga oleksite nt ise nõus dekoreeritud käsitööküünlaid ostma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 14:53; 04.04 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks üldse ühtegi küünalt, sest küünla põletamine rikub toa õhku. Aga kindlasti huvilisi on, isegi mingit turbaleotist müüakse kalli raha eest lollidele, ikka ostjaid jagub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostetakse ikka ja hind sõltub täiesti küünla välimusest ja suurusest – googelda, saad aimu, mis hinnaga müüakse. Et vähem geeli kuluks, võib klaasi põhja panna dekoratiivliiva ja seda võib panna ka eri värvidest mitmekihilisena. Sinna peale siis iluasjad, taht ja lõpuks kalla geel peale.

Nina kirtsutajatele: geelküünla ilu avaldub alles selle süütamisel, siis muutub ta justkui ruumiliseks. Varem ei pidanud ise ka suurt neist küünaldest, kuni mulle üks kingiti. Süütamisel oli vau-efekt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 15:32; 04.04 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nina kirtsutajatele: geelküünla ilu avaldub alles selle süütamisel, siis muutub ta justkui ruumiliseks. Varem ei pidanud ise ka suurt neist küünaldest, kuni mulle üks kingiti. Süütamisel oli vau-efekt.

Kas teemalalgataja küsimusele on lubatud ainult neil vastata, kes ostaksid neid küünlaid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 15:37; 04.04 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nina kirtsutajatele: geelküünla ilu avaldub alles selle süütamisel, siis muutub ta justkui ruumiliseks. Varem ei pidanud ise ka suurt neist küünaldest, kuni mulle üks kingiti. Süütamisel oli vau-efekt.

Kas teemalalgataja küsimusele on lubatud ainult neil vastata, kes ostaksid neid küünlaid?

Loomulikult mitte 😀 See küsimus on lihtsalt oletus, et kui ostaksite, siis palju maksaksite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 14:53; 04.04 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemalalgataja küsimusele on lubatud ainult neil vastata, kes ostaksid neid küünlaid?

No loe ta teemaalgatus läbi ja otsusta, kellele see on suunatud. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 15:32; 04.04 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal hoia, kas sul paremat pole teha kui siin nokkida?!?! Mis inimesed sinusugused küll huvitav on.

Kas teemalalgataja küsimusele on lubatud ainult neil vastata, kes ostaksid neid küünlaid?

Aga maksimum 5€ oleksin nõus välja käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No loe ta teemaalgatus läbi ja otsusta, kellele see on suunatud.

Kui teemaalgataja tahab koguda infot, siis on tal vaja ka teada ju kas selliseid küünlaid üldse ostetaks. Mitte, et siit teemast mingit usaldusväärset statistikat saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 15:37; 04.04 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küünlaid on küll juba turul ülekülluses igast erinevast sordist ja hinnaga olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suunatud on küsimus ju kõigile – kas ostetakse? Ei, ei osteta (minu arvates).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise ei ostaks neid üldse, aga pakun, et väiksema küünla vastuvõetav müügihind oleks u 5 eurot. Vähesed geelküünlad näevad head ja maitsekad välja. Kui kasvõi FB käsitöö ostu-müügi-vahetuse grupis vaadata, kui paljud neid vorbivad, aga pole tegu ega nägu küünaldel, siis on turg juba ülepaisutatud, aga ostjaskonda ei ole. Detsember on ilmselt ainuke aeg, kui neil müüki on, kuna siis otsivad paljud nö väikest asjakest sugulasele, tuttavale jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Geelküünlad? Kas neid ostetakse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.