Esileht Ilu Geelküüntele uus lakk

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Geelküüntele uus lakk

Postitas:
Kägu

Lasin endale esimest korda geelküüned panna, kuna oli laulatus. Ise ma arvasin, et see oligi vaid n-ö üheks korraks ja et umbes siis kolme nädala pärast lasen maha võtta. Nüüd aga olen veendunud, et need on nii ilusad ja võiks ju ikka terve suve olla. Sain tehniku jutust aru, et hoolduses tuleb käia iga kolme nädala tagant. Aga kas see siis tähendab, et kaetakse see väljakasvanud osa sama värvi geellakiga lihtsalt?
Mina lasin geelküüned lakkida nude-tooni geellakiga üle, sest tahtsin tagasihoidlikku tulemust. Kas ma saan/võin ise kodus neid nyyd mingi muu värvi (tavslise) lakiga üle lakkida, et saada mingit muud värvi? Kui jah, kas siis koge sinna geellaki peale võib panna uue laki või pean geellaki enne eemaldama? Kui jah, siis millega?

Tänan juba ette nõuannete eest ????

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geellaki teema siin juba oli 🙂

Geellakk tuleb jah enne eemaldada, soovitav profipoest osta geellaki eemaldaja, nt OPI lilla pudel(soovitan seda, sest ise kasutan), on ka teisi valikuid. Profi asju saad osta Tradehousist, Pro kosmeetikast. Ka tavainimesed saavad osta sealt, või tellida netist.

Kasutamine-Vatipadjad lõikad neljaks, teed eemaldajaga kokku ühe tüki, asetad küünele ja katad fooliumiga. Nii kõik küüned. Ootad 10 min ja siis peaks lakk lahti olema, õrnalt kraabid maha puidust aplikaatoriga.

Kuna mainisid, et sul on geelküüned ka, siis tegelilkult oleks parim, kui läheksid esimene kord siiski salongi ja jälgid(uurid, küsid), kuidas täpselt tehakse ja siis ise teha 🙂 Geelküüsi on üsna tüütu ise korrastada, geeli peab maha viilime, tuhat asja vaja veel, alusgeel, pealigeel jne+lamp geeli kuivatamiseks jne.

Hiljem, kui tead, kuidas midagi teha ja mis vaja, siis mina ostsin endale lambi ja lakid jm vajaliku Aliexpressist( u 20 eur kokku)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin veel, et tegelikult kui soovid edaspidi ise teha, äkki lased geelküüned eemaldada ja lihtsalt geellakiga katta? Siis on ise ka kodus lihtsam teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geelküüsi vaja ikka maniküüril lasta hooldada. Ta ju peab väljakasvanud osale uuesti geeli peale ehitama – geelküüs on ju kõrgem. Muidu on sul ju nagu mingi mügarik küüne peal, kui lihtsalt lakiga üle tõmbad ja ilu pole kuskil.

Ja ei, ei ole ilus, arva sina mida tahad.

 

Mis puudutab eespool mainitud geellakki – kui ikka ise maniküüri teha ei oska või pole häid küüsi, ei tule see ilus ikka. Endal kogetud, no ei ole ilus, kui ei ole head kätt. Mul hakkas ka ikka nädal hiljem kooruma – kas ma siis tegin miskit valesti või äkki toimetan kätega liiga palju…. Lisaks on mul imeliku kuj6ga küüned ka – tugevad on, pikaks kasvavad ka, kui tahan, aga lainetavad ja rulluvad otsast, iga küüs omamoodi…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks geellaki, eriti veel kui on “nude” toon enne tavalakkimist eemaldama?!

Jah, väga väljakasvanud geeli puhul vist niisama ülelakkimine ilus ei jää.

 

Mina lakin soovikohaste värviliste nn tavalakkidega oma geelküüsi küll vastavalt soovile. Ja pärast vôtan selle laki maha, et näiteks uus tavavärv geelküüntele panna.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks geellaki, eriti veel kui on “nude” toon enne tavalakkimist eemaldama?!

Jah, väga väljakasvanud geeli puhul vist niisama ülelakkimine ilus ei jää.

Mina lakin soovikohaste värviliste nn tavalakkidega oma geelküüsi küll vastavalt soovile. Ja pärast vôtan selle laki maha, et näiteks uus tavavärv geelküüntele panna.

Lakid geelküüsi tavalakiga? Ok, aga kas siis paned geellakile kohe otse selle tavalakimpeale? Või ikka eemaldad geellaki?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geeküünt saab väga vabalt tavalise lakiga katta ja ka lakki eemaldada atetoonivaba küünelakieemaldajaga ja midagi ei juhtu geel(lakiga) seal all. Ma teengi tavaliselt geelakiga nude tooni, et oleks nagu loomulik küüs, lihtsalt ilusam ja kui ära tüdinen (ja enam ilus ei ole, hakkab välja kasvama), siis panen tavalise värvilise laki peale. Üks võimalus on geelakitud küüs katta  ka sädeleva tavalise küünelakiga, siis ei jää väljakasv nii näha (no alguses on geel ja kui see välja kasvama hakkab).

Kui on täiesti geelküüned, st otsad pandud, siis need ma eemaldaksin ikkagi salongis ja teeksin küüned korda. Saab ka kodus atetooniga leotades küll. Geellakkimine kodus pole üldse palju raskem tavalisets küünelakkimisest, ainult lambi all kõvastumine on erinev, lampe on alla 10.- isegi saada.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on täiesti geelküüned, st otsad pandud, siis need ma eemaldaksin ikkagi salongis ja teeksin küüned korda. Saab ka kodus atetooniga leotades küll. Geellakkimine kodus pole üldse palju raskem tavalisets küünelakkimisest, ainult lambi all kõvastumine on erinev, lampe on alla 10.- isegi saada.

Ehitusgeeli saab atsetooniga leotades maha?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult saab, tuleb ainult kauem leotada ja ilusti enne karestada ning osa maha viilida. Millega su meelest salongis maha võetakse siis?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks geellaki, eriti veel kui on “nude” toon enne tavalakkimist eemaldama?!

Jah, väga väljakasvanud geeli puhul vist niisama ülelakkimine ilus ei jää.

Mina lakin soovikohaste värviliste nn tavalakkidega oma geelküüsi küll vastavalt soovile. Ja pärast vôtan selle laki maha, et näiteks uus tavavärv geelküüntele panna.

Lakid geelküüsi tavalakiga? Ok, aga kas siis paned geellakile kohe otse selle tavalakimpeale? Või ikka eemaldad geellaki?

Omast arust ju kirjutasin selges eesti keeles, et panen nn tavalakki geeli PEALE.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lakid geelküüsi tavalakiga? Ok, aga kas siis paned geellakile kohe otse selle tavalakimpeale? Või ikka eemaldad geellaki?

Geelküüntele ei käi üldiselt geellakk, vaid geelküüs on juba ehitatud värvilise geeliga.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult saab, tuleb ainult kauem leotada ja ilusti enne karestada ning osa maha viilida. Millega su meelest salongis maha võetakse siis?

Puuriga võetakse salongis maha mitte ei leotata küüsi kemikaalide sees.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lakid geelküüsi tavalakiga? Ok, aga kas siis paned geellakile kohe otse selle tavalakimpeale? Või ikka eemaldad geellaki?

Geelküüntele ei käi üldiselt geellakk, vaid geelküüs on juba ehitatud värvilise geeliga.

Loomulikult käib lakk peale. Su meelest on geelid igas vikerkaarevärvis tehnikul olemas ja maalingud teeb ka geelidega?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult saab, tuleb ainult kauem leotada ja ilusti enne karestada ning osa maha viilida. Millega su meelest salongis maha võetakse siis?

Mul viiliti maha – omad küüntest jäid ribad järgi. Mingeid vedelikke ei kasutatud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult saab, tuleb ainult kauem leotada ja ilusti enne karestada ning osa maha viilida. Millega su meelest salongis maha võetakse siis?

Mul viiliti maha – omad küüntest jäid ribad järgi. Mingeid vedelikke ei kasutatud.

Miks seda miinustatud on? Küünetehnikud läbivad mingi 8 tunnise koolituse ja hakkavad tööle. Täiesti usutav, et sellise juurde sattudes küüntest ribad alles jäävad. Mul omal on tavamaniküüri käigus nahku puhastades puuriga sooned sisse uuristatud küüntele. Pool aastat kasvatasin välja neid.

Ega see pole nagu juuksur, kes kaks aastat kutsekoolis käib enne kui vabasse maailma lahti lastakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul viiliti maha – omad küüntest jäid ribad järgi. Mingeid vedelikke ei kasutatud.

No järgmine kord oled siis tragem ja lähed sellise küünetehniku juurde, kes oskab gellakki vedelikuga maha võtta!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul viiliti maha – omad küüntest jäid ribad järgi. Mingeid vedelikke ei kasutatud.

No järgmine kord oled siis tragem ja lähed sellise küünetehniku juurde, kes oskab gellakki vedelikuga maha võtta!

Jutt oli geelküüntest, mitte geellakist. Ei võta neid ükski vedelik maha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul viiliti maha – omad küüntest jäid ribad järgi. Mingeid vedelikke ei kasutatud.

No järgmine kord oled siis tragem ja lähed sellise küünetehniku juurde, kes oskab gellakki vedelikuga maha võtta!

Sa vist ei saa üldse aru, millest jutt käib.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu Geelküüntele uus lakk