Esileht Ilu Geellaki komplekt kodus kasutamiseks

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Geellaki komplekt kodus kasutamiseks

Postitas:

Tere!

Palun kiitke ja laitke koduseid geellaki komplekte koos lambiga. Eelarve max 100 eur.

Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on aliexpressist tellitud. Nüüd juba umbes aasta kasutanud ja väga rahul. Värvilisi lakke ostan vahel Wild&Mild omasid Rimist juurde. Seal on olemas ka mingisugune väike lamp, alus- ja pealislakk ning remover. Alist tellisin kõik asjad eraldi, lamp oli midagi 10-20€ vahel, lakid umbes 2€. Rimis lakid 4€ midagi, kui just soodukat pole. Kindlasti lisaks aluslakile juurde tellida ka mingi primer, sest ilma võib hakata lakk kergelt kooruma. Ise tellisin Angel Nailsist selle juurde, nüüd püsivad väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 16:31; 29.10 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tavaline Depend. Olen rahul. Mingit primerit ei ole, ei kooru miski, kui kohe puhastele küüntele aluslakk kanda. W&M ei ole eriti kvaliteetne, Sincero on palju parem meie poelakkidest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 17:52; 11.11 19:06; 12.11 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka see Wild and Mild üldse ei püsinud, Depend püsib palju paremini, aga see sinder ei tule jälle eriti hästi maha. See on nagu plaastritega, et põhiliselt on valida kahte sorti plaastreid: kas ta ei jää kinni või ta ei tule maha.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 18:28; 29.10 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on wild and Mild lakid. Lambi tellisin Alist sellise, kus saab kõiki küüsi korraga all hoida. Minul püsib lakk umbes nädala, aga asi võib olla ka selles, et ma pole väga proff lakkija ja ikka aegajalt satub, et läheb natuke nahale vmt, eriti pealislakiga kipub seda juhtuma – ja no siis ju küüne kasvades läheb kohe õhk alla (kasvavad kiiresti mul). Samas ega ma vist üle nädala viitsikski sama lakiga ringi käia 🙂 Tavalised lakid hakkavad mul küüneotsest väga kiiresti kuluma, ju pesen käsi liiga tihti 😀 Võibolla käin liiga kuuma dušši all ja selles probleem 😮

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on wild and Mild lakid.

Need ei püsigi kaua peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 18:28; 29.10 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka see Wild and Mile üldse ei püsinud, Depend püsib palju paremini, aga see sinder ei tule jälle eriti hästi maha. See on nagu plaastritega, et põhiliselt on valida kahte sorti plaastreid: kas ta ei jää kinni või ta ei tule maha.

Minul sama. Nüüd tellisin Alist lakid, mati pealislaki ja kleepse/kivikesi, eks näha ole, mis kvaliteediga tulevad. Lisaks neid puust pulgakesi, millega lakki maha võtta. Lambi ostsin PROkosmeetikast, maksis ca 50 eurot, aga olen väga rahul. Odavamaid on ka, aga neid pole proovinud. Üldiselt pole ju komplekti vaja vaid aluslakk, pealislakk, värviline lakk, lamp ja vedelik eemaldamiseks. Vähemalt mina saan sellise varustusega hakkama.

Olen üle 10 aasta kogu aeg tavalise lakiga küüsi lakkinud ja lausa imelik on, kui nüüd geellakiga saab kohe tegutsema hakata, mitte ei pea, käed kõveras, pool päeva laki kuivamist ootama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 09:47; 08.11 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ongi imelikud küüned, et isegi küünetehniku poolt tehtuna lööb osad küüned ruttu lahti. Tellisin Rubber primer/aluslaki ja sellega püsivad kõik peal, ka wild&mild värvilised geellakid. Ikka nädalaid järjest. Ja tõesti on geellakk nii palju etem kui tavaline küünelakk. Oma küüned on nii ilusaks pikaks geellaki all kasvanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 16:31; 29.10 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Dependi stardika, kuna oli soodukas- 29 euri. Juurde nii Dependi kui Sincero küünelakke. Igati rahul. Isegi kui võtan 1,5nädala pärast maha, on kogu see aeg küüneplaat ilus, kuskilt lakk ei narmenda jne. Ja muidugi see, et kuivab sekunditega.. muidu magasin käed-jalad teki alt väljas, et triipe ei tekiks (aluslakk, värviline 2 kihti+ pealislakk kuivab ikka väga kaua).

Muuhulgas kasutan vahel ainult läbipaistvat base coati ja top coati, kui vaja küüsi kasvatada mõne ürituse jaoks ja värvi pole parasjagu vaja/viitsimist panna. Küüned on ikka 200x tugevamad sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka see Wild and Mile üldse ei püsinud, Depend püsib palju paremini, aga see sinder ei tule jälle eriti hästi maha. See on nagu plaastritega, et põhiliselt on valida kahte sorti plaastreid: kas ta ei jää kinni või ta ei tule maha.

Minul sama. Nüüd tellisin Alist lakid, mati pealislaki ja kleepse/kivikesi, eks näha ole, mis kvaliteediga tulevad. Lisaks neid puust pulgakesi, millega lakki maha võtta. Lambi ostsin PROkosmeetikast, maksis ca 50 eurot, aga olen väga rahul. Odavamaid on ka, aga neid pole proovinud. Üldiselt pole ju komplekti vaja vaid aluslakk, pealislakk, värviline lakk, lamp ja vedelik eemaldamiseks. Vähemalt mina saan sellise varustusega hakkama.

Olen üle 10 aasta kogu aeg tavalise lakiga küüsi lakkinud ja lausa imelik on, kui nüüd geellakiga saab kohe tegutsema hakata, mitte ei pea, käed kõveras, pool päeva laki kuivamist ootama ????

Millise lambi ostsid sealt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 21:52; 08.11 21:56; 04.12 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga rääkige küünelampidest ka. Olen ka neid vaadanud aga ei oska ega tea valikut teha. Kas need 20 eurosed lambid(neil käivad ka alusplaadid ära) on ka asjalikud? Või hakkavad norm lambid siiski kõrgemast hinnast? Mis nende lampide vahe üldse on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 21:52; 08.11 21:56; 04.12 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka see Wild and Mile üldse ei püsinud, Depend püsib palju paremini, aga see sinder ei tule jälle eriti hästi maha. See on nagu plaastritega, et põhiliselt on valida kahte sorti plaastreid: kas ta ei jää kinni või ta ei tule maha.

Minul sama. Nüüd tellisin Alist lakid, mati pealislaki ja kleepse/kivikesi, eks näha ole, mis kvaliteediga tulevad. Lisaks neid puust pulgakesi, millega lakki maha võtta. Lambi ostsin PROkosmeetikast, maksis ca 50 eurot, aga olen väga rahul. Odavamaid on ka, aga neid pole proovinud. Üldiselt pole ju komplekti vaja vaid aluslakk, pealislakk, värviline lakk, lamp ja vedelik eemaldamiseks. Vähemalt mina saan sellise varustusega hakkama.

Olen üle 10 aasta kogu aeg tavalise lakiga küüsi lakkinud ja lausa imelik on, kui nüüd geellakiga saab kohe tegutsema hakata, mitte ei pea, käed kõveras, pool päeva laki kuivamist ootama ????

Millise lambi ostsid sealt?

https://www.prokosmeetika.ee/et/product/12130

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 09:47; 08.11 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu magasin käed-jalad teki alt väljas, et triipe ei tekiks (aluslakk, värviline 2 kihti+ pealislakk kuivab ikka väga kaua).

Miks sa enne magamaminekut need peale kannad? Ma teen seda teleka vaatamise ajal-4 kihti ca 1 tund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga rääkige küünelampidest ka. Olen ka neid vaadanud aga ei oska ega tea valikut teha. Kas need 20 eurosed lambid(neil käivad ka alusplaadid ära) on ka asjalikud? Või hakkavad norm lambid siiski kõrgemast hinnast? Mis nende lampide vahe üldse on?

Paljudel odavamatel lampidel on nõrgemad pirnid või vähem pirne st pikemat kuivatamisaega ja vbla tuleb ühte kihti isegi mitu korda kuivatads, seega venib paneku aeg üsna pikaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga rääkige küünelampidest ka. Olen ka neid vaadanud aga ei oska ega tea valikut teha. Kas need 20 eurosed lambid(neil käivad ka alusplaadid ära) on ka asjalikud? Või hakkavad norm lambid siiski kõrgemast hinnast? Mis nende lampide vahe üldse on?

Mul on see tavaline depend komplekt. See lamp näeb jube nirakas välja, pisike kökats, ja pöidlad tuleb eraldi teha, aga lamp töötab suurepäraselt. Iga kiht 30 sek, mitte 60 sek, ja täiesti kuivaks teeb kõik kihid, ka värvilised 2 kihti järjest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 17:52; 11.11 19:06; 12.11 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu magasin käed-jalad teki alt väljas, et triipe ei tekiks (aluslakk, värviline 2 kihti+ pealislakk kuivab ikka väga kaua).

Miks sa enne magamaminekut need peale kannad? Ma teen seda teleka vaatamise ajal-4 kihti ca 1 tund.

Tund aega iga paari päeva tagant küüntele kulutada on ikka päris suur ajakulu. Eriti arvestades, et geellakiga saab küüned kiiremini korda ja see püsib märksa kauem ilusana ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtsamad on alus- ja pealislaki kvaliteet, värvilakk seal vahel võib olla ka suht suvaline. Kehtib nii geel- kui tavalise küünelaki puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga rääkige küünelampidest ka. Olen ka neid vaadanud aga ei oska ega tea valikut teha. Kas need 20 eurosed lambid(neil käivad ka alusplaadid ära) on ka asjalikud? Või hakkavad norm lambid siiski kõrgemast hinnast? Mis nende lampide vahe üldse on?

Mul on see tavaline depend komplekt. See lamp näeb jube nirakas välja, pisike kökats, ja pöidlad tuleb eraldi teha, aga lamp töötab suurepäraselt. Iga kiht 30 sek, mitte 60 sek, ja täiesti kuivaks teeb kõik kihid, ka värvilised 2 kihti järjest.

ja maha kuidas võtad? Peaks ka kunagi ise selle töö ette võtma, tavaline lakk mu nirakatel küüntel ei püsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja maha kuidas võtad? Peaks ka kunagi ise selle töö ette võtma, tavaline lakk mu nirakatel küüntel ei püsi.

Mul töötab väga hästi see mahavõtmise variant1 ehk depend õliga küüned kokku, kuuma vette ja urgitsed serva lahti ja muudkui tuleb. Edu võti on KUUMAS vees sõrmi hoida, mitte leiges või jahedas. Iga paarikümne sek järel valan uue kuumema vee (nii, nagu kraanist tuleb). Minul töötab hästi. Seda õli jätkub kuudeks, seda paned mõlemale käele vaid korra ja siis muudkui veega lodistad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 17:52; 11.11 19:06; 12.11 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga rääkige küünelampidest ka. Olen ka neid vaadanud aga ei oska ega tea valikut teha. Kas need 20 eurosed lambid(neil käivad ka alusplaadid ära) on ka asjalikud? Või hakkavad norm lambid siiski kõrgemast hinnast? Mis nende lampide vahe üldse on?

Paljudel odavamatel lampidel on nõrgemad pirnid või vähem pirne st pikemat kuivatamisaega ja vbla tuleb ühte kihti isegi mitu korda kuivatads, seega venib paneku aeg üsna pikaks.

Kuidas seda aru saab kas pirnid nõrgemad või mitte? Mida pean jälgima ostes? Kas neid välja toodud näite 36w, 48w, 54w?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 21:52; 08.11 21:56; 04.12 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin oma esimese komplekti siit:

https://tradehouse.ee/et/?i=35835

Värvilisi lakke ostsin hiljem juurde. Glamlac ja Victoria Vynn on väga hea kvaliteediga. Kuna kestavad 10 päeva kuni 2 nädalat ilusatena, siis üks pudel peab ikka väga kaua vastu. Lambi ostsin eraldi, hinda ei mäleta enam, sest kasutanud juba 5a. Esimene ost kindlasti üle 100€ ei maksnud. Ise kodus teha väga mugav ja võrreldes salongis käimisega ka kordades soodsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu Geellaki komplekt kodus kasutamiseks