Esileht Ilu Geellakkimine kodus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Geellakkimine kodus

Postitas:

Otsisin teemasid, aga kõik suhteliselt vanad.
Kes nüüd nt kahe viimase aasta jooksul endale koju komplektid soetanud on- mis firmat kasutate ja kuidas rahul olete? Kas mingi toode on olnud ka pettumuseks?

Dependi kohta lugesin ca 5a taguseid jutte, et tekitavad allergiat. Kas see on ka praegu nii või on koostist muudetud vm? Oleks tore, kui keegi oskaks kaasa rääkida.

Mul endal hea käsi ja kõik salongid liiga kaugel 2 lapse kõrvalt käimiseks, seepärast mõtlengi ise teha. Lakitud küüs on mulle alati korrektsem tundunud, eriti töökeskkonnas, minu kiiks vist.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 17:03; 08.01 10:23; 04.05 08:29; 21.09 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole Dependiga probleemi olnud. Ilmselt see ikka sõltub inimesest – iga keemia võib allergiat tekitada.

Minul kipuvad küünelakid väga kiirelt maha kuluma. tavaline lakk on ainult ehk 2 päeva ilus, kuigi lubatakse nt 5 päeva. No ei tea mina…geellakiga ka tihti juba nädala pärast näen, et servas on õhk vahel – võibolla ise ei ole nii osav lihtsalt, aga salongis ka ei viitsi nii tihti käia, raha peale ma tige pole 😀

Aga muidu ma arvan, et kui kahtled odava osas, siis inivesteeri alus- ja pealislakki ning värvilised lakid võivad siis olla vatsavalt maitse eelistusele, kõik ei pea sama firma olema. Minule endale meeldib värvilist alkki tavalist alkki, mitte geellakki kasutada – püsib paremini peal, kuna ei jää nii paks kiht. Paksule kihile poeb õhk kiiremini alla ja servad lahti. Võibolla olen ise saamatu kah 😀 Maha ma lihtsalt kraabin küüntega, kui juba hakkab ise kooruma, Dependi eemaldist ma küll mingit kasu pole saanud 😀

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 09:56; 30.09 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Dependi geellakki aastaid- kõik ok. Tõsi, ainus halb külg on eemaldamine. Vahenditega maha ei tule, lihtsalt kraabin mehaaniliselt maha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Okidokist Dependi starterseti. Jumal teab, mitu aastat vanad need lakid võivad mul olla 😀 Igatahes olen rahul, küüned saavad värvitud. Aliexpressist olen ka mõned värvid juurde ostnud. Eemaldamiseks pole ma Dependi õlimääret suutnud tööle saada, teen ikka vanaviisi: vatitups atsetooniga kokku ja fooliumiga küüne peale.
Sain kogu vajamineva kraami sama hinnaga, mis maksaks üks küünetehniku visiit. Kindlasti tasub proovida, ega palju ei kaota

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 16:34; 24.09 19:40; 30.09 12:12; 01.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kipuvad küünelakid väga kiirelt maha kuluma. tavaline lakk on ainult ehk 2 päeva ilus, kuigi lubatakse nt 5 päeva.

Paned ikka kokku 4 kihti? Mul püsib nädala ilusti.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 21:17; 22.09 21:17; 26.09 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal hea käsi ja kõik salongid liiga kaugel 2 lapse kõrvalt käimiseks, seepärast mõtlengi ise teha. Lakitud küüs on mulle alati korrektsem tundunud, eriti töökeskkonnas, minu kiiks vist.

Miks sa just seda geeli pead panema? Mis tavalisel viga?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 21:17; 22.09 21:17; 26.09 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa just seda geeli pead panema? Mis tavalisel viga?

Ise ei oska sellele küsimusele vastata? Seisab liiga vähe peal äkki või mis muu põhjus veel peaks olema?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 21:36; 02.10 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka kasutatud kuivataja, lakid ostsin alguses Depend omad, samuti eemaldaja kuid seal tegelikult suht kallid kui püsivalt teha. Hiljem ostsim tradehousist ühe 1l eemaldaja ning lakke olen tellinud mingist Leedu kauplusest (saatsid omnivaga), mõned värvilised lakid ning glitter, kleepsud jms kaunistusasju, tange, tippe, pambuspulki ka Aliexpressist. Kui kuivataja, alus- ja pealislakk on head siis võib see värv ja sära vahepeal ka veidi odavam olla, püsivuse vahe ca 1-2 päeva ja mul ikka tavaliselt peab 1 kuni 2 nädalat vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole kunagi Depend tekitanud allergiat. Ainus põhjus, miks kasutamine on soiku jäänud, on laki eemaldamine. See on nii tüütu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise hakkasin ka pärast koroonat ise geellakkimist tegema, ostsin selle komplekti https://geellakid.ee/pood/geellakkimise-komplektid/kodune-geellaki-komplekt/ mis tasus juba 2x ära. Kuna mul lühikesed küüned ja kaunistusi jms ei tee, siis teen ise pmst sama maniküüri nagu käisin salongis tegemas. Et lõpus kleepuvat kihti eemaldada kasutan lahjendatud viina. Depend komplekt oli kallim ja värvilist lakki ka sellel pole, siis on kulu suurem. Igatahes mul püsib u 1,5-2 nädalat ilus – tavaliselt siis võtan maha, sest küüne väljakasv hakkab juba näha olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 11:38; 24.09 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan hübriidlakke, nädala püsib kindlasti. Minu jaoks on salongis käimine väga ajakulukas.

Oleneb, millega tegeled, sest lakk kulub ikka eelkige tegutsedes. Niisama sõrmega klahvi toksides püsib muidugi kaua.
Minul on iluaed ja kasvuhoone, töötan koolis algklassilastega (pidevalt on vaja midagi võtta, panna, vajutada, avada, noppida, kitkuda jne), käin seenel-marjul, teen hoidiseid, koristan, pesen, kokkan, sõidan auto ja rattaga, käin tennist mängimas, teen käsitööd jne. Nädala püsib 4-kihiline lakk täiesti rahuldavalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.09 18:05; 24.09 18:10; 25.09 11:33; 01.10 16:06; 02.10 12:35; 03.10 07:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise hakkasin ka pärast koroonat ise geellakkimist tegema, ostsin selle komplekti https://geellakid.ee/pood/geellakkimise-komplektid/kodune-geellaki-komplekt/ mis tasus juba 2x ära. Kuna mul lühikesed küüned ja kaunistusi jms ei tee, siis teen ise pmst sama maniküüri nagu käisin salongis tegemas. Et lõpus kleepuvat kihti eemaldada kasutan lahjendatud viina. Depend komplekt oli kallim ja värvilist lakki ka sellel pole, siis on kulu suurem. Igatahes mul püsib u 1,5-2 nädalat ilus – tavaliselt siis võtan maha, sest küüne väljakasv hakkab juba näha olema.

Mul on küsimus – kas need kihid tõesti kuivavad vaid minuti? Tundub natuke uskumatu, aga kui tõesti, siis soetan omalegi selle komplekti. Aitäh infot jagamast!

Aa, millega maha võtad? Kraapida kindlasti ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.09 18:05; 24.09 18:10; 25.09 11:33; 01.10 16:06; 02.10 12:35; 03.10 07:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles seisnebki geellakkide peamine võlu, vähemasti minu jaoks, et üks kiht kuivab vaid minuti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 16:34; 24.09 19:40; 30.09 12:12; 01.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, lambi all iga kiht 1 minut ja kohe pärast saab lakki katsuda, ei jää midagi külge.
Maha võtan nn leotades. Geellaki eemaldajaga teen vati kokku, siis panen küünele ja mässin tihedalt fooliumiga ning nii lasen mõjuda u 10 minutit. Mõnikord on lakk äärtest lahti, siis olen ka veidi tõmmanud, kuid tegelt vist nii ei tohi teha. Samas mu küüntele pole halvasti mõjunud. Nt olen vannis käinud ja sealt teen äärtest laki lahti nii et vesi vahele saaks, siis tuleb juba lihtsamini ära.Seal poes just vaatan on spets fooliumid, mida saab kasutada https://geellakid.ee/pood/kuunetarvikud/geellaki-eemaldamise-padjad-fooliumiga/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 11:38; 24.09 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks minut? Depend on iga kiht 30 sek, mitte 60. Täiesti kuiv on siis.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 20:27; 27.09 10:38; 27.09 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.09 18:05; 24.09 18:10; 25.09 11:33; 01.10 16:06; 02.10 12:35; 03.10 07:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei oska sellele küsimusele vastata? Seisab liiga vähe peal äkki või mis muu põhjus veel peaks olema?

Tavaline lakk püsib nädala. Küüs kasvab nii kiiresti, et see geel seal nädalaid on maitselage.
Tavaline lakkimine võtab 4 kihti 2 minutit. Ülejäänu on kuivamine telekat vaadates. Kokku tund.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 21:17; 22.09 21:17; 26.09 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eemaldamiseks pole ma Dependi õlimääret suutnud tööle saada

Ma just eile esimest korda elus eemaldasin Dependi geellakki selle Dependi õliga – ja sain suurepäraselt hakkama. Väga hästi koorub maha, kui oled 2-3 min soojas vees hoidnud – selle puupulgaga ajad servast lahti ja tõmbad, tuleb kenasti suurte painduvate tükkidena maha.
Ja peale panin iga kihi 30 sek, mitte minuti, nii nagu on ka Dependi juhendis öeldud, et 30 sek iga kiht.
Nii et mina olen rahul ja jätkan.
Vbl sul vesi liiga jahe? 4o kraadi peab olema ja iga paarikümne sek järel paned uue kuuma vee. Kui jahtub ära, siis lakk maha tulema ei hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 20:27; 27.09 10:38; 27.09 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan hübriidlakke, nädala püsib kindlasti. Minu jaoks on salongis käimine väga ajakulukas.

Oleneb, millega tegeled, sest lakk kulub ikka eelkige tegutsedes. Niisama sõrmega klahvi toksides püsib muidugi kaua.

Minul on iluaed ja kasvuhoone, töötan koolis algklassilastega (pidevalt on vaja midagi võtta, panna, vajutada, avada, noppida, kitkuda jne), käin seenel-marjul, teen hoidiseid, koristan, pesen, kokkan, sõidan auto ja rattaga, käin tennist mängimas, teen käsitööd jne. Nädala püsib 4-kihiline lakk täiesti rahuldavalt.

Kuidas selle hübriidlakiga toimima peab? Kas on pm sama mis geellakk, et need pealis ja aluslakid? Lampi on vaja nagu ma aru saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas selle hübriidlakiga toimima peab? Kas on pm sama mis geellakk, et need pealis ja aluslakid? Lampi on vaja nagu ma aru saan.

Hübriidlakil ei ole lampi vaja. Nagu tavaline lakk on, aga parema püsivusega. Mul endal kogemust ei ole, et kuidas kuivab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 20:27; 27.09 10:38; 27.09 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Ostsin Dependi stardika ära, ühes veebipoes oli 29 euri praegu koos kahe tasuta lakiga. Eemaldaja ostsin juurde eraldi ja mõned värvid ka.
Esimene test tehtud. Kokku läks tund ja 20min, mis teeb tegelikult tavalise laki kuivamise ajaga suhteliselt sama välja ja usun, et aja jooksul hakkab kiiremini minema.
Olen väga rahul, julgen kahtlejatele täitsa soovitada 🙂

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 20:00; 29.09 15:26; 01.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd 2 korda teinud maniküüri Wild & Mild geellakiga. Üks lakk maksab nt Selveris ca 5 eurot (oli vist 4.79), vaja on aluslakki, värvilakki ja pealislakki, seega kokku ca 15 eurot. UV-lampi ma ei ostnud, sest selle olen juba mingi telefoni kaitseklaasiga endale kaasa saanud ja see funkas ideaalselt. Muidu W&M lamp maksab kah kuskil 10 euro kanti vist?

Igatahes ma ei saa aru, miks ma juba varem ei ole neid lakke avastanud! (Ja enne koroonat iga kuu 1-2 korda 25-euroses hoolduses pidin käima…) Õhtul teleka ees on paras endale maniküüri teha ja ka eemaldamine ei olnud üldse keeruline. Lakikihi kuivatamiseks läheb 30 sekundit, kuid aega kokkuvõttes ikka läheb, kuna lakin igaks juhuks ühe küüne kaupa. Tulemusega olen aga väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd 2 korda teinud maniküüri Wild & Mild geellakiga. Üks lakk maksab nt Selveris ca 5 eurot (oli vist 4.79), vaja on aluslakki, värvilakki ja pealislakki, seega kokku ca 15 eurot. UV-lampi ma ei ostnud, sest selle olen juba mingi telefoni kaitseklaasiga endale kaasa saanud ja see funkas ideaalselt. Muidu W&M lamp maksab kah kuskil 10 euro kanti vist?

Igatahes ma ei saa aru, miks ma juba varem ei ole neid lakke avastanud! (Ja enne koroonat iga kuu 1-2 korda 25-euroses hoolduses pidin käima…) Õhtul teleka ees on paras endale maniküüri teha ja ka eemaldamine ei olnud üldse keeruline. Lakikihi kuivatamiseks läheb 30 sekundit, kuid aega kokkuvõttes ikka läheb, kuna lakin igaks juhuks ühe küüne kaupa. Tulemusega olen aga väga rahul!

kas see lamp sobib? https://www.prismamarket.ee/entry/uv-geellaki-kuivatamise-lamp/4743080046846
ja kuidas sa maha võtad, ma hakkaks ka proovima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 10:47; 30.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks sobima küll, ainult et ma pigem soovitan vaadata selliste lampide poole, millel on taimer ja mida ei pea teise käega hoidma.
Ainus suurem erinevus on muidu lampidel see, et ühed on UV ja teised LED tüüpi. Et siis kuivatamise aeg ühel juhul pikem. Uuskasutuskeskuses olen neid kobakaid UV omi palju näinud, kuid vahel LED ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 16:34; 24.09 19:40; 30.09 12:12; 01.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see siis sobiks? https://www.k-rauta.ee/p/uv-led-lamp-kuuntele-oro-med-uv-lamp-for-nails/cv75

tasub siis ka teada http://www.trend-nails.ee/?p=1552

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 10:47; 30.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd 2 korda teinud maniküüri Wild & Mild geellakiga. Üks lakk maksab nt Selveris ca 5 eurot (oli vist 4.79), vaja on aluslakki, värvilakki ja pealislakki, seega kokku ca 15 eurot. UV-lampi ma ei ostnud, sest selle olen juba mingi telefoni kaitseklaasiga endale kaasa saanud ja see funkas ideaalselt. Muidu W&M lamp maksab kah kuskil 10 euro kanti vist?

Igatahes ma ei saa aru, miks ma juba varem ei ole neid lakke avastanud! (Ja enne koroonat iga kuu 1-2 korda 25-euroses hoolduses pidin käima…) Õhtul teleka ees on paras endale maniküüri teha ja ka eemaldamine ei olnud üldse keeruline. Lakikihi kuivatamiseks läheb 30 sekundit, kuid aega kokkuvõttes ikka läheb, kuna lakin igaks juhuks ühe küüne kaupa. Tulemusega olen aga väga rahul!

Mina lakin 4+1 küünt. St pöidla teen eraldi, sest nii lambiga mugavam (mul on laiem lamp, mitte ühe-küüne lamp).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 09:56; 30.09 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan siiski led lampe kasutada, uv lampe on seostatud vähi tekkega..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 20:00; 29.09 15:26; 01.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas selle hübriidlakiga toimima peab? Kas on pm sama mis geellakk, et need pealis ja aluslakid? Lampi on vaja nagu ma aru saan.

Hübriidlakil ei ole lampi vaja. Nagu tavaline lakk on, aga parema püsivusega. Mul endal kogemust ei ole, et kuidas kuivab.

Minu tähelepanek on, et miskil põhjusel tume lakk kuivab aeglasemalt. Kas see ka peaks nii olema, ei oska öelda, aga monul on katsetused nii näidanud. Ise eelistan sügavpunaseid ja õrnu beežikaid-roosakaid toone ning punased kuivavad oluliselt aeglasemalt. Võib muidugi vabalt olla, et kellegi küüntel kuivavad sama kiiresti.

Hübriidlakid (ostan Selverist Depend lakke) on ühtlasema kattuvusega (aga 2 värvikihti panen ikkagi). Tüütu, et lähebki tund, seepärast kaalun ka seda koduse geellaki koplekti soetamist. Näen, et netist soodsam (meie kohalikus Selveris 44.50€).
Hübriidlaki võtan maha tavalise eemaldajaga (eelistan atsetoonivaba).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.09 18:05; 24.09 18:10; 25.09 11:33; 01.10 16:06; 02.10 12:35; 03.10 07:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan siiski led lampe kasutada, uv lampe on seostatud vähi tekkega..

Viidet vastavale teadusuuringule?
Delfi Naistekas ei lähe arvesse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 16:34; 24.09 19:40; 30.09 12:12; 01.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurin veel, et kas lamp kuivatab ka tava- või hübriidlaki kiiremini või on see ainult gellakile mõeldud? Geeli niisama õhu käes vist ei kuivata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.09 18:05; 24.09 18:10; 25.09 11:33; 01.10 16:06; 02.10 12:35; 03.10 07:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Ilu Geellakkimine kodus