Esileht Ilu Geellakkimine kodus

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Geellakkimine kodus

Postitas:

Uurin veel, et kas lamp kuivatab ka tava- või hübriidlaki kiiremini või on see ainult gellakile mõeldud? Geeli niisama õhu käes vist ei kuivata?

Ei mõju lamp tavalakile mitte kuidagi ja geel õhu käes kõvaks ei lähe.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 21:36; 02.10 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurin veel, et kas lamp kuivatab ka tava- või hübriidlaki kiiremini või on see ainult gellakile mõeldud? Geeli niisama õhu käes vist ei kuivata?

Ei mõju lamp tavalakile mitte kuidagi ja geel õhu käes kõvaks ei lähe.

Ok, tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.09 18:05; 24.09 18:10; 25.09 11:33; 01.10 16:06; 02.10 12:35; 03.10 07:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes tahab geellakkimisega alustada, siis soovitan Dependi komplekti asemel tarvikud eraldi osta nt Aliexpressist. Mina alustasin ka Dependiga, aga sain hiljem aru et pole mõtet sellist raha kulutada. See lamp on suht ebamugav ja lakid kehvad (vähemalt minu küünele). Alist saab lambi juba paari euroga kätte (minu kogemus ütleb, et odav teeb ka töö ilusti ära), lakkide hinnad on 1-2 euro kanti. Näiteks Rosalind lakid Alist on päris head, seal üldse suur valik igasugu firmasid ja värve.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manikyyrijast sõbranna soovitas geellaki lihtsamaks eemaldamiseks pealmine kiht maha viilida ja tõesti nii on ikka palju kergem geellakki eemaldada. Spets lapikestega jne mina eemaldatud ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu Geellakkimine kodus