Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Geenius: Picasso” ETV

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: “Geenius: Picasso” ETV

Postitas:
Kägu

Kes veel vaatab ja kuidas meeldib?

Jube mees, null austust naiste vastu.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Soovitan lugeda tema 5. naise Francoise Gilot’ raamatut “Elu Picassoga: Kümme aastat armastust”. See annab väga tõetruu pildi nii Picassost, tema suhetest naistesse, elusse kui kunsti jne. Naine oli suhte algul 21 ja mees 62. Väga huvitav on jälgida nende suhte arengut.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis ETV2 !!~!??? Ikka ETV pealt ja hakkab juba lõppema.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina filmi põhjal küll ei saa öelda, et ta naisi üldse ei austanud. Ta oli suur loominguline isiksus, keda juhtisid emotsioonid, ratsionaalse ja kaalutletud mõtlemisega oli vähe pistmist. Ma usun küll, et ta armastas oma naisi tõsiselt ja teiseks ta suhtus ju sama emotsionaalselt ka oma meessõpradesse, alluvatesse jne – naised ei olnud siin sugugi erand.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei arva nii. Nagu ta ütles – kunst oli tema jaoks kõik, kogu maailm, seega ka tema suhted algasid ja lõppesid läbi kunsti. Kui naine enam ei inspireerinud, liikus mees edasi, sest muidu ei sündinud kunsti. Jah, põhimõtteliselt ta tarbis naisi, oma kunsti jaoks, aga see ei tähenda, et ta neid ei austanud. Pealegi ei andnud ta kellelegi eluaegseid lubadusi, kõik teadsid, milline ta on, ka ta naised teadsid.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, naissuhete osas oli ta tõesti suur tõbras, aga kahjuks on see kuidagi geniaalsusega seotud – olla tema muusa, inspiratsioon jne – see on keeruline ja vaevanõudev töö.
Väga veidra iseloomuga mees, aga samas ehmatavalt julge isiksus.
Mulle meeldis (vaatasin seda mingi muu kanali pealt varem) Banderase mäng. Ka selle noore Picasso rollikehastus oli vägev.
Aga tema saavutused, tulemused, perspektiivi muutus, uue kunstivoolu rajaja olla – see on väga vähestele osaks saav eluõnn.
Ta oli KUNSTNIK.
Ja vabandust, aga kas mõnele inimesele tuleb üllatusena, et kunstnikud on veidrad olevused?

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, naissuhete osas oli ta tõesti suur tõbras

Ma ei nõustu isegi sellega. Tõbras on see, kes mängib kedagi teist, teeskleb eluaegset armastust, aga siis läheb teisega. Tema ei varjanud algusest peale oma olemust, ta oli lihtsalt tema ise. See ei ole minu arust tõbras.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, naissuhete osas oli ta tõesti suur tõbras

Ma ei nõustu isegi sellega. Tõbras on see, kes mängib kedagi teist, teeskleb eluaegset armastust, aga siis läheb teisega. Tema ei varjanud algusest peale oma olemust, ta oli lihtsalt tema ise. See ei ole minu arust tõbras.

Filmis ta Olgale siiski ei tahtnud ka otsese küsimise peale öelda, palju tal enne teda naisi oli olnud, seega üritas ta neid arvukaid naissuhteid isikliku kasu saamise eesmärgil aeg-ajalt ka varjata. Olgani jõudsid jutud Picasso naistelembusest hoopis sõprade kaudu.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et tõbras ei ole tõbras, kuni ta on aus?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis ETV2 !!~!??? Ikka ETV pealt ja hakkab juba lõppema.

Muutsin õigeks. Nii harjunud, et enamus häid asju tuleb just ETV2, mitte ETV.

Ma pean selle null austuse osas silmas teiste selja taga sahkerdamist. Ka viimases osas ta ju valetas otse näkku francoise’le, et tal pole uut. Ei leia, et suure kunsti tegemine oleks mingi vabandus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest on sul õigus ja tõbras on ikka tõbras. Lihtsalt on olemas ausad tõprad (vähemus) ja valelikud tõprad (enamik tõbrastest). Valelikud on hullemad. Ja loomulikult on suure andega ja mingis mõttes kasulike tõbraste tõprusele läbi sõrmede vaadatud, esiteks on nad ju nii huvitavad, mis toreda eluloofilmi sa ikka üdini moraalsest mehest saad, välja arvatud ehk juhul, kui tal endal tuleb paljude tõbrastega tegemist teha.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõbras on see, kes teisi petab. Inimene, kes ei peta, ei ole tõbras.

Filmis ta Olgale siiski ei tahtnud ka otsese küsimise peale öelda, palju tal enne teda naisi oli olnud, seega üritas ta neid arvukaid naissuhteid isikliku kasu saamise eesmärgil aeg-ajalt ka varjata. Olgani jõudsid jutud Picasso naistelembusest hoopis sõprade kaudu.

Võimalik. Ma pole kõiki osi näinud, nähtu põhjal pole kujunenud pilti tõprast.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib. Peaaegu iga osa puhul olen haaranud läpaka, et lugeda lisaks ta naiste ja laste kohta. Mõneti hämmastav, et ta ise vananes, aga naisi vaatas veel kirstu servalgi ülinoorte seast. Ja see hirmus temperament ümbritsevate inimeste, olukordade suhtes. Aga jah, kunstnikud on teistmoodi ellusuhtumisega.
Kavatsen kindlasti ka eelpool soovitatud raamatu ette võtta.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anthony Hopkins kehastas teda tunduvalt paremini … Banderase versioon meenutab pigem Hitlerit 🙂

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugege lisaks ka Valgest sarjast tema pojatütre lugu, Marina Picasso “Vanaisa”
Päris vastikult käituv, egomaniakaalne vanamees oli.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Filmis ta Olgale siiski ei tahtnud ka otsese küsimise peale öelda, palju tal enne teda naisi oli olnud, seega üritas ta neid arvukaid naissuhteid isikliku kasu saamise eesmärgil aeg-ajalt ka varjata.

Ma olen sarja näinud ainutl silmanurgast ega tea ka, kuidas viidatud koht konkreetselt oli, aga tekkis küsimus, kuidas mõjutab eelnevate suhete ARV tundeid praegusesse kaaslasesse? Kas peab ütlema oma mehele/naisele, kui palju on olnud eelmisi suhteid, kuidas see puuddutab uut suhet?

Teineasi on jah, kõrvalsuhete loomine ja varjamine.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anthony Hopkins kehastas teda tunduvalt paremini … Banderase versioon meenutab pigem Hitlerit 🙂

Vabandust, aga kuitahes hea näitleja Hopkins ka pole (ja ta on tõesti hea), siis Picassot tegi Banderas oluliselt paremini.
Miimika, silmad, liigutused, aktsent, hääletoon, olek – kõik oli Banderasel paigas.
Ilmselt tabas ta ikkagi selle õige seesmise hispaanlase ära – üheküla poisid ju 😉

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes veel vaatab ja kuidas meeldib?

kuidas null?
pidas kõiki naisi ju elu lõpuni ülal. tänapäeva mõistes lausa džentelmen.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei leia, et suure kunsti tegemine oleks mingi vabandus.

Mina leian, et on. Igasugune norm on raam, piirang. Suurt kunsti pole võimalik teha etteantud raamides. Kahte jumalat ei ole kellelgi võimalik teenida. Vähemalt mitte edukalt, rääkimata geniaalsusest.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleks tahtnud seda seriaali hispaania keeles näha/kuulda

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Psühhopaat. Google.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seriaal on tehtud läbi erinevate elu perioodide, Hopkins mängis teda vanas eas. Minule meeldib, geeniused ongi väga kummalised, öeldakse geeniusest hullumeelsuseni on vaid väike samm. Eks need naised (v.a vast Olga) teadsid kellega nad oma elu seovad.

+4
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Geenius: Picasso” ETV