Esileht Beebi ja mitmikud Gefilus+D-vitamiin

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Gefilus+D-vitamiin

Postitas:

Ostsin beebile valmis, mõtlesin, et näe kui hea, saab d-vitamiini ja ühtlasi hoiab kõhu korras.
Aga nüüd siin hakkasin mõtlema, et äkki see \”hellitab\” seedimise väga ära. Ses mõttes, et organism harjub ära ja pärast, kui enam ei anna neid tilku, siis ongi seedimine tuksis…
Ma ei tea, kui loogiline see mõtlemine on.
Mis teie arvate? Millised teie kogemused on erinevate D-vitamiini tilkadega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps pidi võtma gefiluse tilkasid seoses kõhuviirusega ja arst ütles, et julgelt võite edasi anda, et sellel on ka organismi üldtugevdav toime. Annan purgi lõpuni ja siis jätkan tavalise d-vitamiiniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gefilust tuleb võtta kuurina. Anna talle üks pudel ära ja siis tavalist D-vit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlesin samuti nagu teema algataja, aga paraku ei meeldinud mu lapsele absoluutselt selle gefiluse+D tilkade maitse- tegi jubedat nägu, punnis vastu ja ajas olluse suu nurgast välja. Üritasin mingi aeg talle seda ikka toppida, aga kuna ma seedimise osas mingit muutust ei märganud, loobusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tekkisid tavalisest Apoviti D-vitamiinist lapsel tugevad gaasid. Läksime sellele gefiluse+D peale üle. Siis aga muutus lapse kaka venivaks.

Need, kelle lapsed streigivad tilkasid võttes, tilgutage vitamiin lusikale või topsi lüpstud piima sisse/rpa pudelisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Gefilus+D-vitamiin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.